Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

KTO WYGRA DRUGĄ TURE WYBORÓW PREZYDENCKICH   35 użytkowników zagłosowało

1. 1. Na kogo oddasz głos w II turze?

Polecane posty

Tylko Wygra najlepszy i najbardziej ustawiony zapewne

Mów co myślisz myśl co mówisz nie wszystko da się kupić ,

nie zawsze mów co myślisz bo  Pis patrzy tylko na jebane korzyści Kurwy !!!

8 godzin temu, PUDZILLA napisał:

Teraz troszkę ciężej będzie :) 

wybrać dżumę czy syfilis? 

sprawdźmy poparcie forumowiczów, zapraszam do ankiety :D 

Cięzki wybór jest teraz ..... :D

Edytowano przez DawidxBiegaczNaFazie

8 godzin temu, Precedens napisał:

Mozecie mniee zjesc ale moja odpowiedzz brzmi Endriu :E

Dlaczego od razu zjeść? Każdy ma prawo do własnego wyboru. Dla mnie dużo gorszym kandydatem, w dodatku na smyczy Brukseli i Berlina jest tfu! Rafał Czosnkowski :E

Panowie głosujemy na mniejsze zło chociaż to platforma wyprzedała pół Polski co nie można powiedzieć za czasu PiS jednak ja zaryzykuję i oddam głos na Rafała Trzaskowskiego a powodem jest to że był na prawdę bardzo dobrym prezydentem Warszawy .

Edytowano przez Mały Gonzo

@baagus masz rację, wybór partii rządzącej powinniśmy uzasadniać na podstawie banu na RC :E aczkolwiek ja i tak nie będę głosował na PiS ze względu bardzo chamskiej propagandy i bawienia się w Robin Hooda. Zabierzmy bogatym dajmy biednym.

Za PO była w TVP propaganda wiecznego sukcesu i ogólnie propaganda na podobnym poziomie jak jest teraz, LECZ była to propaganda w lepszym i bardziej przystępnym wydaniu - po prostu skierowana do ludzi lepiej wykształconych, a teraz jest kierowana do innego targetu, więc jest chamska na maxa  :D. Oni nie bawili się w Robin Hooda, bo wszystko co zabierali rozdzielali między swoimi :D  A jeśli chodzi o poruszony wyżej temat odnośnie dopalaczy, to przecież rząd Tuska pozamykał bezprawnie wszystki sklepy stacjonarne w PL i co chwilę nakładał kolejne delegalizacje. Pomijam już fakt całkowitego olewania ludzi, patrz zmielenie kilku milionów podpisów pod sprzeciwem w sprawie podwyższenia wieku emerytalnego i przymusowym wysyłaniem 6-latków do szkół. I te skurwysyny mają czelność mówić do kogokolwiek o jakiejś dyktaturze :D

PiS i PO to jeden i ten sam szajs. Te środowiska dogadały się z komuchami w Magdalence, że będą sobie rządzić i się wymieniać co kilka lat i nikt nikogo nie ruszy i nie rozliczy. Jeśli ktoś myśli, że teraz PO odmieni los Polaków i będzie to kraina mlekiem i miodem płynąca, to jest po prostu mówiąc prostym językiem - jebnięty :D

4 godziny temu, horsii napisał:

Jak na Trzaskowskiego, też jest upośledzony. Nic tylko wybierac

Ależ co Ty opowiadasz, Czosnkowski jest przecież taki europejski, taki nowoczesny, taki postępowy i przede wszystkim wiarygodny :hahaha:

Ręce opadają taki wybór bez wyboru, ale dudopis to już niech spierdala z karakanem mi z oczu wole sie już chyba wkurwiać na nowe "zlo" 

To na kogo sie głosuje zależy od naszego interesu :E

Choćby  i był kamdydat najlepszy jakiego sb mozecie wyobrazic vs Duda

pomijajac, ze. Duda ma głosy starszych osob chodzacych do kosciolka + ogladajacych TVP , sluchajacych Radio Ma Ryja :E  

To taki ojciec ktory ma x dzieci i bierze na nie hajs  mysli : 

Duda: Andrzei ty to rzadzisz zaiebiscie nawet palcem ruszyć nie musze a hajs sb zbiorę , dawaj bony dawaj wyprawki ja sb browara bd pił bo w końcu sie nacharowałem zeby te dzieci spłodzić :E 

wasz kandydat Może mi Zajebie 500 + na dzieci ! ,do roboty mnie kur** wysle, co ja mam robić kur** ? Jak mi sie to nalezy bo dobry Polak ze mnie kurła patriota jak ch** , patrz Andrzejek potrafi to docenic

Ja pewnie na trzaskowskiego chociaz ani jednego ani drugiego programu i zalozen nie znam :E ale lepiej zeby nie bylo wiekszosci w sejmie + prezydenta co wszystko podpisze :P  

nie wiedziałem, że załoga tak zaangażowana politycznie :D 

mi osobiście nie pasuje żaden kandydat, jednak zagłosuję na "mniejsze zło"  czyli Trzaskowskiego, bo PiS zalatuje reżymem, a nie po to rzucałem w ZOMO kamieniami i chodziłem z sinymi plecami, żeby mi ktoś teraz mówił jak mam żyć, kogo lubić, z kim sypiać i w co wierzyć. 

jednak ostateczną decyzję podjąłem, kiedy raz włączyłem telewizor i akurat trafiłem na wiadomości na jedynce. takiej zakłamanej i chamskiej propagandy to nawet za PRL-u nie pamiętam.  

dziękuję.

@Elektryk wysokich napięć Stary pisowiec głosujący zawsze na środowisko związane z Konfederacją, aha  okej :E

7 godzin temu, lllllllllllllll napisał:

bo PiS zalatuje reżymem

A PO nie zalatywało Ci? :E Przecież to oni wbrew ludziom wprowadzali ustawy, którym sprzeciwiały się MILIONY osób - przy podnoszeniu wieku emerytalnego czy posyłaniu 6-latków do szkół. Co zrobili? Wyłożyli lachę i przepchęli te ustawy, a Komoruski podpisał... To nie zalatuje dyktaturą? ;)  Dlatego nic się nie zmieni dopóki ludzie będą głosować wiecznie na tych samych skurwysynów z PO PiS SLD PSL... Kiedy to wreszcie ludzie zrozumieją...

Zgadzam się że PiS i PO, to to samo gówno z nieco inna propaganda. Po prostu mi propaganda PiS zwyczajnie mniej odpowiada. Poza tym wkurwia mnie, że realnym władca i panem w tej partii jest jakiś kurdupel, który teoretycznie jest nikim, a praktycznie decyduje o wszystkich i nie można go pociągnąć do żadnej odpowiedzialności, bo ukrywa się za prezydentem, który jest kimś podobnym do Komora tylko jeszcze bardziej sterowanym i za Morawieckim, który jest osobą inteligentna, ale również działająca pod dyktando z resztą on głównie jest bakierem nie politykiem, więc nie tylko umie oszukiwać ludzi słowem, ale przez lata uczył się jak sprawnie to robić finansowo xD

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się