Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

WYBORY2020 [ANKIETA]   25 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos?

• Robert Biedroń
      0
    • Krzysztof Bosak
    • Andrzej Duda
    • Szymon Hołownia
    • Marek Jakubiak
      0
    • Władysław Kosiniak-Kamysz
      0
    • Mirosław Piotrowski
      0
    • Paweł Tanajno
      0
    • Rafał Trzaskowski
    • Waldemar Witkowski
      0
    • Stanisław Żółtek

Polecane posty

Piszcie ludzie, piszcie jak tam głosowaliście. Przy okazji napiszcie czy i na kogo postawicie "krzyżyk" w drugiej turze :E  Wybór miedzy dżumą a syfilisem :E  Jednak Rafał "pinokio" to miłośnik LGBT i w dodatku kłamczuch, co kłamie w żywe oczy nawet na wiecach "w 2016 roku nie byłem posłem" - "a nie przepraszam, teraz pan poseł mi przypomniał, że byłem jednak, ale nie głosowałem za podwyższeniem wieku emerytalnego" :E

1 minutę temu, Kierownik Budowy napisał:

Piszcie ludzie, piszcie jak tam głosowaliście. Przy okazji napiszcie czy i na kogo postawicie "krzyżyk" w drugiej turze :E  Wybór miedzy dżumą a syfilisem :E  Jednak Rafał "pinokio" to miłośnik LGBT i w dodatku kłamczuch, co kłamie w żywe oczy nawet na wiecach "w 2016 roku nie byłem posłem" - "a nie przepraszam, teraz pan poseł mi przypomniał, że byłem jednak, ale nie głosowałem za podwyższeniem wieku emerytalnego" :E

gdyby od nie głosujących na nikogo w II turze liczono głosy, to mieli by obaj kandydaci procent tylko ile wynosi liczba emerytów w PL :E

Ja tylko na Szymona Hołownie  Głosowałem chłopak bez partyjny jest może by była szansa na opodatkowany  rynek tylko  konopi 2 miliardy rocznie z dochodów może byśmy z długów w Unii Europejskiej wyszli. ..... nic więcej nie mam do dodania  w temacie wyborów w tym roku chujowo bo Szymon nie przejdzie  do drugiej tury  mało głosów dostał niestety 

9 minut temu, DawidxBiegaczNaFazie napisał:

Ja tylko na Szymona Hołownie  Głosowałem chłopak bez partyjny jest może by była szansa na opodatkowany  rynek tylko  konopi 2 miliardy rocznie z dochodów może byśmy z długów w Unii Europejskiej wyszli. ..... nic więcej nie mam do dodania  w temacie wyborów w tym roku chujowo bo Szymon nie przejdzie  do drugiej tury  mało głosów dostał niestety 

tam chyba jego doradcami sa jacys "ciekawi" ludzie, ktorzy juz wczesniej gdzies byli widoczni, dla przykladu Gen z nadania Bronka ;) drugi Pan z PO co to byl Ministrem MSW ;) itd itd

Miejmy nadzieję że dudopis się już skończy w drugiej turze chodź przyznam że oponent może zabłysnąć jeszcze bardziej swoimi rządami

p. Bosak wczoraj powiedział, ze nie da swojego poparcia nikomu, nawet, jak partie będą im oferować cuda  i się przymilać, bo zobaczyli ze konfederacja jest nadchodząca 3 siłą. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się