Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

hubcio6669

kryształ czy władek

Polecane posty

Witam mam delemat co by wziąść żeby milej mi się siedziało waląc nockę i nie mam pojęcia co wybrać władek czy kryształ władek ostatnio poprostu daje mi to że  nie chce mi się spać a kryształ znowósz szybko schodzi ktoś doradzi?

Konkrety :D Co rozumiesz przez kryształ? Pewnie masz na myśli chlory. To pytanie w założeniu jest dziwne. Bo to jakbyś spytał. Mam dziś założyć zieloną czy niebieska koszulkę? No taką jaką wolisz :D

Skoro masz wybór i znasz jego skutki to równie dobrze mogę rzucić monetą i poradzić Ci na tej zasadzie co możesz wziąć. Sam musisz określić co wolisz, za i przeciw. Chyba, że po prostu bez zastanowienia chcesz porady na ślepo, ale wtedy mówię rzuć najlepiej monetą :E

jak to ma być kryształ niewiadomego pochodzenia to z dwojga złego lepszy władek.

Tylko zmień dostawce bo jak jedyne działanie to " nie chce się spać" to znaczy że jakaś lipa albo o zgrozo tynk + placebo

I tak właśnie powstaje mit chujowej fety i jakiegoś kryształu.

Ludzie w życiu prawdziwej fety nie widzieli nawet na oczy ale diler goni im gówno i nazywa to fetą a potem każdy mądry na osiedlu, że feta to gówno a kryształ zajebisty i się nikt nie zna mówiąc, że feta dobra.

Ja kiedyś przedawkowałem kofeinę i mogę na 99,9999% obstawić, że to co mu ożenili to nawet nie jest kofeina.

Zgonił mu typek jakieś tanie gówno rc stymulujące. Pewnie najtańsze gówno jakie w necie zamówił osiedlowy szczur diler i goni lamusom jako narkotyki. Kurwa prawdziwy znak czasów.

Coś co dla mnie jest nie do pomyślenia właśnie się dzieje. Kiedyś diler co miał gówno był dilerem bardzo krótko a teraz ludzie kupują gówno które sami mogą w necie zamówić i przepłacają za to 10 krotnie a potem zadowoleni bo diler nazwał to co im sprzedał koksem albo fetą i się mogą pochwalić, że koks wciągali. Chuj, że koks ich trzymał pół nocy i zajebali go pół kilograma aby coś poczuć no ale skoro diler tak powiedział to tak musi być bo to przecież ziomeczek wasz i by was w chuja nie zrobił tak jak robi w chuja innych frajerów... ale nie was bo to wasz ziomek.

Chyba dość jasno to opisałem.

No to możemy brnąć nie ma problemu

Tylko mi odpowiedzcie jak ma być u pacjenta skupienie i god mode jak nie ma zapasu dopaminy??  Jak masz zjebany kortyzol i stres i podniesiesz adrenalinę to przygoda skonczy się nerwica.

Owszem towar wyjebie z kapci łe działanie będzie dalekie od książkowego.

A takie pierdolenie o tym, ze dobry towar i to poklepie piszą ludzie wpierdalajacy towar o czystości 10proc.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się