Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

atylaz

Ecstasy, 5-HTP, dodatkowa śledziona, dawkowanie

Recommended Posts

Witam 

Mam pytanie, gdyż chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej od osób bardziej zapoznanych w temacie ecstasy, witamin, związków organicznych, 5-HTP oraz ich dawkowania, postarałem się zamieścić najwięcej informacji ile mogę

Brałem ecstasy 3 razy w życiu, przy stałej wadze 80kg. Miałem tylko i wyłącznie do czynienia z marihuaną która paliłem dość często, zaś przestałem koniec końców  do dziś dzień oraz raz przez nos amfetaminę w celach zwiększenia koncentracji. 

Pierwszy raz ecstasy wziąłem samemu w domu małe śniadanie godzinę przed, wody przez pierwsze 6h wypiłem 400-800ml, ze względu na to, iż nie byłem za bardzo obeznany w temacie i posłuchałem się znajomych którzy powiedzieli mi, że nie mam pić za dużo wody ze względu na możliwość wystąpienia overhydration (320mg - 1/4, godzinę później 1/2,  a po 2,5 godzinach 1/4)  nie byłem wtedy w najlepszym stanie mentalnym i z tego co mówiła mi większość osób piguła miała 8-9 miesięcy i nie była źle przechowywana, euforia trwałą 5 minut po czym zeszła. Zjazdu dzień po nie miałem, zaś każdy efekt wystąpił normalnie prócz euforii która po mniej niż 5 minutach zniknęła. Po około 2 godzinach od ostatniej dawki wymioty. Brak chęci zażywania tej używki, dopiero 6 tygodniu później spróbowałem drugi raz.

Za drugim razem lekkie śniadanie 2h wcześniej, wody w granicach litra przez 6h  ( około ≈ 450mg - pół tabletki na start + pół 2h później + pół 3h później).  Wystąpiły lęki i panika przez jakieś 20 minut jak zaczęło się coś dziać, dość mocno dotknęło mnie to zdarzenie więc mogło to spowodować, iż powstrzymywałem działanie ecstasy. Półtorej godziny od ostatniej dawki wymioty. 5 tygodni później wziąłem trzeci raz biorąc l-tryptophan około 3 razy w tygodniu przed snem do posiłku z taką samą dietą oraz witaminami jak zawsze.

Tutaj też zjazdu nie było.

Stwierdzono u mnie dodatkową śledzionę (chcę o tym powiedzieć bo nie wiem czy to ma jakiś związek z ecstasy czy nie), dodam również, że przez 6 lat przyjmowałem neurotop, co 2 lata dawka się zmniejszała (cała, 1/2, 1/4). Zakończyłem stosowanie tego leku psychotropowego 10 lat temu.

Za trzecim razem śniadanie lekkie 4h przed wzięciem, wypiłem 100ml wody i litr izotoniku przez cały trip (420mg  - na start pół tabletki godzinę później drugie pół a po 2,5h ostatnie pół) wziąłem ją tylko ja ze znajomą i efekt wszedł normalnie, miałem pełną kontrolę nad sobą, zaś euforia była ( pojawiła się po 4,5h wraz z latającymi zębami) ale nie za mocna co mi w ogóle nie przeszkadzało (nie miałem wtedy akurat żadnych obaw do tego co się stanie), od tego razu czułem się o wiele lepiej niż zwykle. Zjazdu brak a samopoczucie o wiele lepsze aż do teraz.  Wymiotów nie było dodatkowo przez cały dzień, ani razu nie było mi nie dobrze. Minęły od tego już 3 tygodnie a za 14 dni planuję wziąć nie więcej niż jedną XTC, w której mg(mdma) < 300mg

Za każdym razem starałem się utrzymywać niską temperaturę pomieszczania w którym przebywam oraz nie zakładanie nadmiernej ilości ubrań.

Po każdym tripie diety nie zmieniałem cały czas starałem się odżywiać jak najlepiej z dodatkiem witamin, kwasu foliowego oraz czasem l-tryptophan 500mg

Nie odczułem negatywnych skutków innych niż ból szczęki po trzecim razie oraz bezsenności i wymiotów w przypadku pierwszego i drugiego razu.

Dopowiem również że biorąc po raz pierwszy amfetaminę około 1,5 tygodnia po drugim wzięciu ecstasy, w celu szybszej nauki dopiero większa ilość zaczęła działać a efekty pojawiły się po 1,5h (przez nos).

Nie spałem wtedy 60h a po całym maratonie i zaliczeniu pracy semestralnej spałem 8 godzin i nie odczułem żadnych dolegliwości ani chęci sięgnięcia kolejny raz po to.

Ecstasy były za drugim i trzecim razem były z najlepszego źródła jakie mogłem mieć, 90% osób które znam i zażywały to brały właśnie stamtąd, teraz tak samo tylko, że jeszcze zostaną sprawdzone przeze mnie odczynnikami.

Zamówiłem 5 - HTP 200mg od Swansona, ZMB6 (Magnez - 110mg, Cynk - 5mg , Witamina B6 - 1,5mg) Witaminę C - 950mg + Ekstraktem 70% dzikiej róży - 70mg)które przyjdą za 1 - 2 dni , w domu posiadam L-TRYPTOPHAN 500MG. Codziennie odżywiam się produktami bogatymi w tryptofan (ryby, banany, jajka, różne mięsa,) + nabiał, wędliny i pieczywo jasne w dużych ilościach, do tego witaminę C, D, kwas foliowy + czasami l-tryptophan, piję około 4-6 litrów cieczy dziennie (soku, wody, herbaty i shake'ów z dodatkiem białka {kawy nie piję w ogóle} ). Prowadzę aktywny tryb życia trenując co drugi dzień siatkówkę.

Chciałbym się dowiedzieć co zmienić,dodać lub usunąć z tej diety, jak dawkować 5-HTP, ile dni przed wzięciem ecstasy przestać brać dane substancje oraz czy podane przeze organiczne związki chemiczne nie mają negatywnych interakcji ze sobą.

Gdyby ktoś posiada taką wiedzę czy dodatkowa śledziona ma wpływ na siłę działania ecstasy, byłbym wdzięczny tak samo jak za każdą odpowiedź i podpowiedź pod tym postem.

Za każdą informację najmocniej dziękuje!

Jeżeli będzie potrzebna jakakolwiek dodatkowa informacja lub otrzymam jakiekolwiek pytanie to udzielę jej jak najszybciej mogę.

Pozdrawiam i liczę na jak najlepszą odpowiedź.

Edited by atylaz
Błąd zamiast tygodniowo napisałem dziennie

może dlatego, że nie wiedziałeś jak zadziała i obawiałes się bad tripa, to się za bardzo wkręcałeś i poszło źle. niekiedy zbyt pedantyczne podejście może zrujnować trip.

Za pierwszym razem faza mi zeszła w minutę przez to co się nagle wydarzyło a było połączeniem agresji i smutku, zaś gdy byłem sam ze znajomą która kontrolowała to co się dzieje, nie odczuwałem w żadnym stopniu popędu seksualnego, bojąc się zapytać o cokolwiek związanego z tym, będąc samemu co w sumie nie jest jak mi się wydaje normalne po takich ilościach stymulantów,(dodam ze potrafiłem rozmawiać o wszystkim tylko nie o takich rzeczach, zapytanie o przytulenie wydawało się gorsze niż rozmowa o jakichś traumatycznych przeżyciach). A atmosfera cały czas była dobra jak i moje nastawienie to dopiero po wzięciu 560mg mdma poczułem lekką euforię przy braniu bardzo głębokich oddechów 

Edited by atylaz
Bo coś musiałem dopisać w sumie

idzie lato. weź całą pigułę (nie za mocną) na raz z dobrym towarzystwem w plenerze i zobacz co się będzie działo. idź na żywioł, ale ze znajomymi i w bezstresowym otoczeniu.