Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Polecane posty

Jebneli mnie z paczką .Przyczyny :wystawa, nieograniecie i ćpuństwo. Sprawa w sądzie niebawem , prawo jazdy zabrane po badaniach psyhiatrycznych stwierdzone czynne uzależnienie i przeciwskazania do kierowania w ruchu lądowym( wszystko po zarzutach z posiadaniem ) .Ale o zarzutach 11 gram pentedronu 5 piguł 0,91 kannabinoidu. w załączniku papier . Ktoś miał podobne zarzuty , jakie są wyroki?

102900921_713046162804411_5971444234095127606_n (1).jpg

Twoim wyrokiem zapewne będzie pójście na przymusowy odwyk do jakiegoś ośrodka. Ewentualnie zawiasy. No chyba, że jesteś osiedlowym zabijaką i ta sprawa jest już którąś z kolei. Ja nigdy otwartego konfliktu z prawem nie miałem, więc może będzie gorzej. Brak mi aż takiej wiedzy na ten temat, no ale raczej o dilerkę Cię nie posądza, a wsadzać "ćpuna" do więzienia za to, że jest "ofiarą" nałogu, to chyba głupota :p

@wiertarkaudarowa właśnie problem jest w tym, że prawo narkotykowe mówi o tym, że nieznaczne ilości narkotyku mogą być potraktowane ulgowo. Tyle, że nie jest opisane jakie to są nieznaczne ilości, więc cały problem jest w tym, że prawo jest ściśle określone kodeksem. W tym wypadku to kodeks karny, którego najważniejsze reguły to, że sprawca odpowiada za popełniony czyn w ramach ustawy obowiązującej w czasie jego popełnienia oraz, że jeśli czyn wyrządził mała szkodę społeczną nie stanowi on przestępstwa. Co za tym idzie? No właśnie nic, bo to kompletnie o niczym nie mówi, mimo tego wątpię, że za takie ilości poszedłby do paki, ale to tylko moje przypuszczenia.

Edytowano przez DontFlyTooHigh

Własnie mam 62b.2 ustawa o znacznej ilosci bo biegli teraz tak wyliczają porcje z dopów że gram to 20 porcji handlowych . Aż mnie dziwi , że nie ma tu osób po przypale z dopami . Chociaż w sumie to jest taka trauma że moze postawili na tradycyjne osiedlowe nabywanie fety u dila xd

Co innego jak Ci jebli paczkę, a co innego jak Cię jebli z paczką. Chociaż szczerze, okej ta maczana mogłaby być tak wyliczoną jakbyś kupił podkład itd, ale ten pentedron to jakiś śmiech na sali, sprzedawalbys na osiedlu 50mg po 2zl czy jak? xD

Opowiedz cos o tej akcji, odbierałeś przesyłke i Cię jebneli czy gdzies sie zaczaili czy ki chuj. Dla potomnych będzie :D

Edytowano przez tarara

1 godzinę temu, tarara napisał:

Opowiedz cos o tej akcji, odbierałeś przesyłke i Cię jebneli czy gdzies sie zaczaili czy ki chuj. Dla potomnych będzie :D

odebrałem paczke o 17.55 ,zostawiłem ją w domu zamkniętą .Wyszedłem spotkać sie z towarzystwem które średnio znałem ,jeden był poszukiwany i spierdolił a drugi coś tam miał przy sobie , zrobili mi odrazu wjazd na chate bo to było 500 metrów od mojego domu i ouu. Generalnie zostałem wystawiony podejrzewam za jakieś sianko albo przywileje policyjne .

Edytowano przez prison750

Mów że jesteś uzależniony i że potrzebowałeś tego dla siebie i nigdzie tego nie sprzedajesz i nie miałeś takiego zamiaru. Jeśli masz prace i ogólnie nie prowadzisz jakiegoś patologicznego życia gdzie odrazu sąd bedzie widział że jesteś zdemoralizowany itp to raczej z marszu do pudła nie pójdziesz

A na marginiesie, liczenie grama jako 20 porcji handlowych to skurwysyństwo i z góry zakładanie że ktoś będzie tym dillował i wyolbrzymianie żeby jak najbardziej komuś dopierdolić BO OTRUJE TYM AŻ DWADZIEŚCIA OSÓB. Gram kosztuje przykładowo 30zł to za ile ktoś będzie gonił tą porcje? 2-3zł?  :E śmiech na sali

Edytowano przez quadelupe

Dnia 10.06.2020 o 11:30, quadelupe napisał:

Mów że jesteś uzależniony i że potrzebowałeś tego dla siebie i nigdzie tego nie sprzedajesz i nie miałeś takiego zamiaru. Jeśli masz prace i ogólnie nie prowadzisz jakiegoś patologicznego życia gdzie odrazu sąd bedzie widział że jesteś zdemoralizowany itp to raczej z marszu do pudła nie pójdziesz

A na marginiesie, liczenie grama jako 20 porcji handlowych to skurwysyństwo i z góry zakładanie że ktoś będzie tym dillował i wyolbrzymianie żeby jak najbardziej komuś dopierdolić BO OTRUJE TYM AŻ DWADZIEŚCIA OSÓB. Gram kosztuje przykładowo 30zł to za ile ktoś będzie gonił tą porcje? 2-3zł?  :E śmiech na sali

20 porcji z grama jak keton działa 15 sekund to towar by wogóle nie klepał xD

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się