Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Mefka93

Cherry Kokolino

Recommended Posts

A ja jednak bym prosił, aby zostawić te posty, aby ludzie wiedzieli że pani Moonka aka Rosa i jej facet Kiszczak aka Heksozrycie to największe chujozy na forum! 

1 minutę temu, Madagaskar napisał:

@Ruf

@Moonka

To nie jest odpowiednie miejsce na tego tylu rozmowy .

@Kierownik Budowy

Przypominam,  że temat dotyczy Cherry Kokolino.

A właśnie od jakiej Dawki najlepiej zaczynać?

I jakieś sugestie odnośnie składu?

Wiem o tym tylko kto zaczął głupia gadke zacznij od 150 mg na spokojnie myślę że jest w nim trochę euforyka i trochę speeduje fajny zapach wiśni ale co w tym siedzi to ja nie Wiem 

Niebawem testy tego produktu. Zastanawiam się czy mają sens te testy jak ostatnio kilka dni temu coś tam testowałem.

Lepiej jeszcze odczekaj .

Ja coś od siebie zostawię. 

Cherry koko

Sort identyczny jak na zdjęciu Dobrze zmielony i nie lepi się bardzo do siebie. 

Z ułożeniem _____/ nie ma problemu :D

Zapach lekko wiśniowy w sam raz nie jak u konkurencji ( Wnioskuje po opiniach, że dużo aromatu i jest bardzo wyczuwalny) .

Tutaj jest w sam raz wiśnia jest w tle i nie przeszkadza wręcz przeciwnie dodaje tej magi koko .

Pierwszy lajka 150 mg weszła lajtowo jak i tak samo spłyneła .

Pierwsze efekty juz wyczuwalne do 5 min i tak kolejne się rozkręca.

Taka ilość zrobiła ma mnie lekkie wrażenie. 

Gwałtowna poprawa nastroju takie ciepełko w środku i wyczuwalna pozytywnie bijąca energia do około. 

Momentalna chęć na papierosa, który smakuje niczym delicje szampańskie. 

30 minut później robi się ochota na kolejną ____/ .

Postanowiłem zwiększyć moc do 250 mg i to juz bylo to :D

Efekty te same lecz ze zwiększoną mocą :)

Czas działania również dłuższy. 

Bita godzinia lotu .

Wystąpiły lekkie ciarki na całym ciele .

Przewaga eufo stymulacja raczej minimalna .

Pod koniec testu pacjent się położył i po jakiś 1.5h zasnął jak dziecko  :)

Sol jako dodatek na wieczór w towarzystwie czy jakas impreza czy wyjść na miasto :)

Trzeba spróbować nie ma lipy  :D

Mi się podoba jest idealnie wyważona i trafiła w moje gusta .

Cherry jako euforyk poprawia samopoczucie,lekkość i fajny klimacik. Nie tyra strasznie nosa,spływ nie straszny,a  jest ciekawy i przede wszystkim aktywny,a dla nisko tolerkowców to będzie którzy lubią subtelne odczynniki które nadają się na wyjście do znajomych i do ludzi.  Warto wypróbować,bo ciekawa rzecz.

Dostałem w gratisie sampla

fajne to to ;)

pachnie pięknie wiśniowo. Wchodzi całkiem gładko sniffem

Potem wchodzi fajna lekka euforia i speed ale taki nienachalny

Wszystko chce się ogarniać jest przyjemnie w chuj

Dobry produkt na imprezę według mnie

Też dostalem jako grastis do testów, ale wstrzymam się z testami do weekendu.

Trochę badałem ostatnio, więc chyba nie ma sensu teraz tego testować. Jakie dawki polecacie na start? Żeby było akurat.  Lepiej sniffem czy oralnie?

NIE POLECAM TEGO SCIERWA !! 

uwazajcie na ten sklep, bo vendor oplaca userow za pozytywne opinie!! 

Edited by rufuz

Panowie i Panie - można wiedzieć skąd tyle minusów u poszczególnych użytkowników zamieszczających swoje opinie? mam możliwość przetestowania tego i teraz mieszane odczucia, więc nie wiem, czy warto zawracać komuś dupę. ci, co piszą, że jest ok, zbierają dislajki. inni nie napisali nic, z czego wnoszę, że substancja im nie podeszła. będę wdzięczny za rozjaśnienie sprawy.

Dnia 2.06.2020 o 11:18, Hulio napisał:

Też dostalem jako grastis do testów, ale wstrzymam się z testami do weekendu.

Trochę badałem ostatnio, więc chyba nie ma sensu teraz tego testować. Jakie dawki polecacie na start? Żeby było akurat.  Lepiej sniffem czy oralnie?

Sprobuj najpierw sniff 100-150mg bo fajnie dziala tym sposobem. Oralnie tez jest dobrze ale ja wole sniffowac. A ta wisnia power jest pyszna xd