Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Mefka93

Cherry Kokolino

Recommended Posts

Rzygam juz waszymi opiniami 

P.s syntetyczny są testerzy na huy im sample dajesz ? Cale forum juz ich na serio. Nie bierze 

Edited by force24

24 minuty temu, force24 napisał:

Rzygam juz waszymi opiniami 

P.s syntetyczny są testerzy na huy im sample dajesz ? Cale forum juz ich na serio. Nie bierze 

Wiesz są tez tu tacy ludzie co piszą jakie to wszystko jest zajebiste,nie będę wymieniać kto,ja pisze co mi nie pasują a co nie zreszta nie bede z Tobą dyskutowac  ze nas nie lubicie to trudno a wiekszosc ludzi wie że syntetyczny na dobre odczynniki,A skąd wiesz że sample moze kupiliśmy produkty 

Force mordo, już dawno skończone. Żadnych sampli u żadnego vendora nie dostaną, pozostało im kupować sztuke heksa od GF za 50zł albo lizać pizde atomowi! :D 

A Ty się dzieciakiem zajmij, a nie wypierdolona z butów całe dnie z tym drugim amantem, który ma popalone synapsy. 

Zesraliście się, tak jak sraliście do tej pory. 

Edited by Ruf

40 minut temu, Ruf napisał:

Force mordo, już dawno skończone. Żadnych sampli u żadnego vendora nie dostaną, pozostało im kupować sztuke heksa od GF za 50zł albo lizać pizde atomowi! :D 

A Ty się dzieciakiem zajmij, a nie wypierdolona z butów całe dnie z tym drugim amantem, który ma popalone synapsy. 

to że tutaj minusujecie to jest jeszcze inne fora,a to sie wogole nie tyczy wątku i powinno byc usuniete  co piszesz

żal ci dupe ściska że syntetyczny cie pogonił  i minusujesz specjalnie?

tak samo konkubinadenata nie wpierdala rc a specjalnie minusuje szkoda słów

kto z was probował ten odczynnik ze minusujecie  moją opinie ? tak zapytam

Edited by Moonka

44 minuty temu, Ruf napisał:

a ty ruf to wogóle naganiacz każda opinia pozytywna na temat danego odczynnika nie oszukujmy się, a zminusowałeś dlaczego? bo cie syntetyczny pogonił,a wogole próbowałeś odczynnika ze minusujesz moją opinię

Edited by Moonka

2 minuty temu, Ruf napisał:

Mnie syntetyczny pogonił? :D:D 

Hahaha prosze weź wyjdź najeb sie dragów łoszyngoł tak jak robiłaś to do tej pory i zatrzymaj tą karuzele śmiechu.. 

taka prawda jest,tylko ty sie nie chcesz do tego przyznać,i ten twój wulgarny język.....

Edited by Moonka

Dziewczyno ja z vendorami bardzo dobrze żyje z każdym innym każdy to wie, każdy user również. 

Obecnie leci do mnie rakieta od Syntetycznego, więc na jakiej zasadzie mnie pogonił? 

Może sam @Synthetics się wypowie, kto tu został pogoniony... ;) 

No i co w związku z tym? Prócz tego, że wyjełaś to z kontekstu? Że płace za swoje paczki, a nie żebrze jak ostatnie kurwisko jak wy? 

Z resztą sama napisz do synt czy mnie pogonił, bądź poczekaj na sprostowanie vendora ;) 

3 minuty temu, Ruf napisał:

No i co w związku z tym? Prócz tego, że wyjełaś to z kontekstu? Że płace za swoje paczki, a nie żebrze jak ostatnie kurwisko jak wy? 

Z resztą sama napisz do synt czy mnie pogonił, bądź poczekaj na sprostowanie vendora ;) 

no to kłamiesz,jesteś naganiaczem byłeś u syntetycznego i u silka teraz płacisz bo cie pogonił a silk juz tez nie chce ci odpisywać z tego co czytałam  i wszystko jasne,wiesz pisaliśmy w tej sprawie do vendora czy rzeczywiscie cie pogonił i wysyłaliśmy to ci.

Edited by Moonka

2 minuty temu, Moonka napisał:

no to kłamiesz,jesteś naganiaczem byłeś u syntetycznego i u silka teraz płacisz bo cie pogonił a silk juz tez nie chce ci odpisywać z tego co czytałam  i wszystko jasne

skończcie sobie już nadskakiwać  ! @Moonka  @Ruf

Edited by S-N

hahaha  zrozum Ty stara kurwo, że mnie nikt nie pogonił i poczekaj aż Synt wejdzie i sprostuje, kto tu został pogoniony, bo pierdolisz i chuj wie skąd Ty to bierzesz Ty jebana ćpunku, swoim dzieckiem się zajmij a nie ćpasz na jego oczach, albo się pozbywasz go z domu ;) 

3 minuty temu, Ruf napisał:

hahaha  zrozum Ty stara kurwo, że mnie nikt nie pogonił i poczekaj aż Synt wejdzie i sprostuje, kto tu został pogoniony, bo pierdolisz i chuj wie skąd Ty to bierzesz Ty jebana ćpunku, swoim dzieckiem się zajmij a nie ćpasz na jego oczach, albo się pozbywasz go z domu ;) 

nie bede sie juz wdawac z toba w dyskusje jesteś fałszywy i kłamliwy i wyzywac tylko potrafisz

Ja fałszywy? Ty stara kurwo kto narobił afer na forum, to nie mi cisną na całym różowym i spierdalam na dopka, to nie ja przekłamuje fakty, to nie ja wpierdalam ludzi w krzywe afery, to nie ja wypisuje do Twoich koleżanek, że ćpam "dopały" to nie ja wpierdoliłem farmazon, że się przyznałem do upubliczniania zdjęć Twojego frendzla, co Ty w ogóle pierdolisz? zostaliście przez każdego ściśnięci i w kontekście Twojego SS'a że niby Syntetyczny mnie pocisnął "parsknął śmiechem i nie wiedział o co chodzi" Więc co Ty pierdolisz w ogóle pajacyku? 

4 minuty temu, Ruf napisał:

Ja fałszywy? Ty stara kurwo kto narobił afer na forum, to nie mi cisną na całym różowym i spierdalam na dopka, to nie ja przekłamuje fakty, to nie ja wpierdalam ludzi w krzywe afery, to nie ja wypisuje do Twoich koleżanek, że ćpam "dopały" to nie ja wpierdoliłem farmazon, że się przyznałem do upubliczniania zdjęć Twojego frendzla, co Ty w ogóle pierdolisz? zostaliście przez każdego ściśnięci i w kontekście Twojego SS'a że niby Syntetyczny mnie pocisnął "parsknął śmiechem i nie wiedział o co chodzi" Więc co Ty pierdolisz w ogóle pajacyku? 

ja sie juz nie bede wypowiadać na twoj temat,ciekawe gdzie masz te screeny co niby łukasz pisał do twoich kolezanek?dobra moze ludzie nas tu cisli,ale podobno ludziom kasy nie  oddałeś,kolegom specjalnie dałeś najmocniejsza maczane i potem sie z nich smiales,zastanow sie jakim ty jestes człowiekiem,kończe temat.

Edited by Moonka

Co Ty w ogoel pierdolisz o jakies maczance skad Ty to stara kurwo bierzesz, ja takich S'sów nie trzymam jak wy stare dwa poprute kurwiska. Co Ty w ogole pierdolisz szmaciuro. Tak jak jeden z userów napisał na was nic tylko kurwić, stfu! 

Przed chwilą, Ruf napisał:

Co Ty w ogoel pierdolisz o jakies maczance skad Ty to stara kurwo bierzesz, ja takich S'sów nie trzymam jak wy stare dwa poprute kurwiska. Co Ty w ogole pierdolisz szmaciuro. Tak jak jeden z userów napisał na was nic tylko kurwić, stfu! 

ludzie  tu pisali na forum o tym,tak samo  te piguły molly czemu ty idz nie zezarłeś skoro wiedziałeś że były na zabójczym stymulancie a nie ty? i wylądowali w szpitalu przez ciebie? koncze temat

Ty kurwo głupia, już kończusz a dalej piszesz masz coś z łbem jakieś synapsy już popalone od napierdalania gówna.

Z tamtej paczki zjadłem tylko 4CMC na trzech laborantów, a reszte oddałem za friko, więc co Ty mi tu meliniaro pierdolisz? 

Dopiero później okazało się, że siedzi w tym BK, więc o czym mowa, skąd to miałem przewidzieć chujozo? Ale Ty masz sprany już beret 

Razem z kiszczakiem możecie startować w zawodach "największy mikser świata.." 

Poraz kolejny Ci mówie zajmij się dzieckiem, a nie się zajmujesz wychowaniem najebana gównem, że zdan nie umiesz porządnie skleić ;) 

Edited by Ruf

Przed chwilą, Ruf napisał:

Ty kurwo głupia, już kończusz a dalej piszesz masz coś z łbem jakieś synapsy już popalone od napierdalania gówna.

Z tamtej paczki zjadłem tylko 4CMC na trzech laborantów, a reszte oddałem za friko, więc co Ty mi tu meliniaro pierdolisz? 

Poraz kolejny Ci mówie zajmij się dzieckiem, a nie się zajmujesz wychowaniem najebana gównem, że zdan nie umiesz porządnie skleić ;) 

dobra temat do usuniecia poniewaz temat tyczy tu substancji cherry