Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Polecane posty

Dobry wieczór.

Można się tym odurzyć? Jeżeli tak, to ile tabletek wziąć? Można lek łączyć z alkoholem?

Z góry  dziękuję.

@Kierownik Budowy @horsii;)

HYDRO TO ZŁO! 

Podzielę się moją przygodą z hydro, gdzie zapisane miałam 100mg/24h,a w celach do tej pory mi niepojętych,napewno nie był to samobuj, zeżarłam 4 op po 25mg czyli wyszło 3000mg jednorazowo, zapite 4 piwami,ok 20.
- po ok 30 min stan jak po mocnym upojeniu alko, zawroty głowy, trudność, a potem niemożność utrzymania równowagi(musiałam się położyć i nie mogłam wstać przez 2-3h,a później potrzebowałam obustronnej asekuracji), po ok20-30min zaczęło się straszne samopoczucie, splatanie, gonitwa myśli, uczucie nieznośnego  dyskomfortu(bajzlu) w głowie, słyszenie nieustannych, o różnej skali i barwie dźwięków. Po ok 1.30h samopoczucie i odczucia utrzymywały się, pomimo przyjętej dawki brak nawet chęci na sen. Po 23 wezwano karetke i wylądowałam na wewnętrznym, nie dostając żadnego antidotum czy choćby rostworu NaCl, po prostu wzięli to na przeczekanie. Cały hydrotrip trwał do ok 7 rano, wtedy efekty zaczęły słabnąć i być mniej nieznośne  i uciążliwe. O 13 byłam już w domu, strasznie zajechana psychicznie i fizycznie, jak 80-tka w dodatku z RZS I otępieniem starczym. Ogólnie regeneracja i powrót do formy trwał 3 dni leżakując. 
Więc odradzam próbę zrobienia sobie tym fazy, bo dawka w chuj wysoka, a efekty są straszne w odczuciach:) 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się