Skocz do zawartości
FunkyLab.cc

SYNTHETIC COCAINE opinie o produkcie

Polecane posty

Opłaci się to wgl brać  ?

Działa ?

Niedziała  ?

Hujowo działa ?

O co z tym synth koko chodzi  ?

Co to wgl za substancja ?

Nep

4mpd

....

Z 4g a pihp przerobiłem to coś Posmyka ?

Chyba nie .

Edytowano przez Madagaskar

1 godzinę temu, wiktororban01 napisał:

Ta jebana noradrenalina. Czemu te rcki mają do siebie to że zawsze ta noradra się kumuluje a nie wyłącza się razem z dopa i sero

Pełna zgoda. Nie ma sensu tego dorzucać. Jedna linia przed wyjściem na miasto może się sprawdzić, nie ma co po tym o oczekiwać kokainowego efektu ale nie występuje takie poplątanie jak np hex, nie widać że się coś brało, łagodne dzialanie.

@Madagaskar nie no chyba nie ma sensu po 4 aphipa tego wrzucać ale z drugiej strony nie zaryzykujesz to się nie przekonasz ^_^

Zejście przypomina mi 4mpd, cardio nepa, np po hexach takiego nie miałem 

No to jest zagadka mojego życia z tą noradra... Czy kokainą jest jedyną stymulująca substancja tak wyjątkowa na swiecie w której noradra tak nie wariuje xd

I tu już nawet nie chodzi IP porównanie tego fake koko z koka... Koka pokazywała wyższość nawet w porównaniu z innymi stima i zbudowanymi na tropanie... Mimo że taki dichloropan był względnie blisko kokainy budowa to 8 tak działaniem bardziej przypominał pentedron niż koks xd.. Tego nie mogę rozkminic... Może ktoś kto się zna na chemi będzie potrafił to wyczytać patrząc na budowę czasteczki

@Madagaskar Jeśli nie jesteś przeżarty rckami to zadziała, nie jest to jakiś wypierdalacz ale działa napewno. Zrób sobie uczeleniówkę i spróbuj ok 150mg.  Nie mogę do niczego porównać, ale działa inaczej niż cmc czy np. hexen, bardziej subtelnie. Tylko jeśli zarzucisz to nie oczekuj działania jak po koksie, bo się zawiedziesz. Na mnie to działa tak, że przy wejściu trochę wgniata w kanapę, trwa to chwilę i szybko zmienia się w 60% euforii i 40% stymulacji. Ja żadnych kardio akcji nie miałem. Wiadomo, że serce szybciej pika ale nie jest to jakieś przeszkadzające. Ostrożej i madrej zabawy, pzdr

12 minut temu, Wojciech Major Suchodolski napisał:

@Madagaskar Jeśli nie jesteś przeżarty rckami to zadziała, nie jest to jakiś wypierdalacz ale działa napewno. Zrób sobie uczeleniówkę i spróbuj ok 150mg.  Nie mogę do niczego porównać, ale działa inaczej niż cmc czy np. hexen, bardziej subtelnie. Tylko jeśli zarzucisz to nie oczekuj działania jak po koksie, bo się zawiedziesz. Na mnie to działa tak, że przy wejściu trochę wgniata w kanapę, trwa to chwilę i szybko zmienia się w 60% euforii i 40% stymulacji. Ja żadnych kardio akcji nie miałem. Wiadomo, że serce szybciej pika ale nie jest to jakieś przeszkadzające. Ostrożej i madrej zabawy, pzdr

A ile przerobiłeś tego i w jakim czasie? Miałeś jakieś sajdy po większej ilości (mam na myśli gram półtorej max bo wiadomo że jak w pierdolisz 4 to nawet po koksie są sajdy xd)?  Jakąś bezsennosc albo pozostałości w stylu wkurwiającego spida i roztrzepania?  Wiadomo że to jednak rc więc nie ma co liczyć na bóg wie co, zawsze jest spadek nastroju ale np po 4mpd to po przerobieniu grama albo dwóch to już na bani było gruba prze noradrenaliny, paranojki się wlaczaly

Edytowano przez wiktororban01

Dnia 21.05.2020 o 18:47, Madagaskar napisał:

@NaćpanyMajonezem

Ale to juz po pierwszej lajce jest takie zejście ?

Nie ma szału mogło być mocniejsze mi nie przeszło wogole . Do kokainy nie podobne napewno XD testy przerwalem i podziękowałem temu czemuś 

3 godziny temu, Apap napisał:

Nie ma szału mogło być mocniejsze mi nie przeszło wogole . Do kokainy nie podobne napewno XD testy przerwalem i podziękowałem temu czemuś 

Ważne zeby było przyjemne. Piszę już to 50raz że dla ludzi przyzwyczajonych do stimow rc i euforykowrc to nawet dobry koks będzie sprawiał wrażenie slabego

Znieczula, wali octem i na tym koniec zalet, słabe w chuj, dawki ok. 200mg ledwo robią, niema gadany, chuh wie co to jest.

Ja nie jestem przyzwyczajony, moja podobnie w ogóle nigdy tolery na ketony nie miała a opinie takie same

Edytowano przez ŁatwoSięDenerwuje

Panowie NIE ISTNIEJĄ NA ŚWIECIE ŻADNE ZAMIENNIKI KOKAINY i chodźby była z lewamizolem mieszana 70/30 to i tak żadne CR nigdy nie miało i nie będzie miało najmniejszego podjazdu. 

Chrzan to chrzan i hui xd 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się