Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

CZY UŻYWASZ CBD?   9 użytkowników zagłosowało

1. 1. CZY UŻYWASZ CBD?

• TAK
      5
    • NIE
      4

Polecane posty

Witam, nie widziałem takiego wątku więc zakładam. Stosujecie? Ja suszu cbd używam podczas przerwy od mj. Zazwyczaj kupywałem susze o zawartości od 3-6% cbd da teraz pozamawiałem kilka gramów z wyższymi wartościami jeśli chodzi o cbd. Chcę porównać czy będzie jakieś inne 'mocniejsze?' działanie od tych słabszych tematów. Tak btw niektóre szyszki cbd wyglądem i zapachem wygrywają nawet nadmj ale w smaku idzie to odróżnić od konopii indyjskich. Pzdr i czekam na jakieś wasze opinie.

Edytowano przez Wojciech Major Suchodolski

Zamierzam spróbować bo w mojej okolicy jest sklep z ziołem CBD, opisz jak się po tym czujesz i czy warto w to inwestować 

@Dixon95 Zależy jaki susz kupisz, bo przy takim 3-6 procentowym trzeba więcej go zvapować/spalić żeby poczuć jakiś wpływ na organizm. Przy większym stężeniu są lepsze efekty i jest to bardziej oszczędne. Tak jak mówię nie stosuję tego "leczniczo" lecz w przerwach od mj. Jeśli chcesz spróbować cbd to nie oczekuj fazy jak po mj, bo się zawidzesz i kupuj olejek/susz a nie gotowe jointy bo one są nic nie warte. Uczucia jakie mi towarzyszą po zażyciu to:
-rozluźnienie i odczuwalna poprawa nastroju
-nie ma po tym typowo mj like fazy lecz działa ono bardziej w tle
-lubię sobie zapalić gdy mam gorszy dzień i nie chcę uwalić się mj lub pakować leków w siebie, wtedy też bardzo pomagam
Dodam, że każdy ma inne odczucia na cbd, na innych to zupełnie nie działa i boli ich głowa a niektórym poprawia nastrój i ma takie efekty. Pzdr ;)

Na mnie susz CBD nie działa wcale, choć lubię ten smak i zapach i fajnie się pali tak dla przyjemności, nieraz też zmieszam w dżoju pół na pół z baką, żeby nie była taka mocna,  bo nie lubię z tytoniem. Za to olej CBD 10% działa na mnie wyraźnie relaksująco i rozluźniająco, no i pomaga szybciej zasnąć, ale fazy nie ma co po tym oczekiwać. Chyba że może po całej buteleczce, ale to się raczej nie kalkuluje. 

Susz CBD nie jest do palenia w fifce czy blancie tylko do WAPORYZOWANIA by wydobyc z dobrego suszu efekt relaksu...

FAZA z  olejku albo suszu w ktorym jest 0,02% THC... :brawo:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się