Jump to content

CZY UŻYWASZ CBD?  

18 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Witam, nie widziałem takiego wątku więc zakładam. Stosujecie? Ja suszu cbd używam podczas przerwy od mj. Zazwyczaj kupywałem susze o zawartości od 3-6% cbd da teraz pozamawiałem kilka gramów z wyższymi wartościami jeśli chodzi o cbd. Chcę porównać czy będzie jakieś inne 'mocniejsze?' działanie od tych słabszych tematów. Tak btw niektóre szyszki cbd wyglądem i zapachem wygrywają nawet nadmj ale w smaku idzie to odróżnić od konopii indyjskich. Pzdr i czekam na jakieś wasze opinie.

Edited by Wojciech Major Suchodolski

@Dixon95 Zależy jaki susz kupisz, bo przy takim 3-6 procentowym trzeba więcej go zvapować/spalić żeby poczuć jakiś wpływ na organizm. Przy większym stężeniu są lepsze efekty i jest to bardziej oszczędne. Tak jak mówię nie stosuję tego "leczniczo" lecz w przerwach od mj. Jeśli chcesz spróbować cbd to nie oczekuj fazy jak po mj, bo się zawidzesz i kupuj olejek/susz a nie gotowe jointy bo one są nic nie warte. Uczucia jakie mi towarzyszą po zażyciu to:
-rozluźnienie i odczuwalna poprawa nastroju
-nie ma po tym typowo mj like fazy lecz działa ono bardziej w tle
-lubię sobie zapalić gdy mam gorszy dzień i nie chcę uwalić się mj lub pakować leków w siebie, wtedy też bardzo pomagam
Dodam, że każdy ma inne odczucia na cbd, na innych to zupełnie nie działa i boli ich głowa a niektórym poprawia nastrój i ma takie efekty. Pzdr ;)

• 1 month later...

Na mnie susz CBD nie działa wcale, choć lubię ten smak i zapach i fajnie się pali tak dla przyjemności, nieraz też zmieszam w dżoju pół na pół z baką, żeby nie była taka mocna,  bo nie lubię z tytoniem. Za to olej CBD 10% działa na mnie wyraźnie relaksująco i rozluźniająco, no i pomaga szybciej zasnąć, ale fazy nie ma co po tym oczekiwać. Chyba że może po całej buteleczce, ale to się raczej nie kalkuluje. 

• 4 weeks later...
  • Strażnik Forum

Jaką Wy chcecie mieć fazę po CBD do kurwy jasnej? :E 

Używałem kilka miesięcy 

212-image-1.jpg

i-endoca-kapsulki-konopne-3-300mg.jpg

Efekty to lepszy sen, samopoczucie, i oczywiście zmniejszenie mocy działania THC. I trzeba to stosować długo aby otrzymać efekty, nie wystarczy raz zapalić czy łyknąć tabletkę.

Dnia 20.06.2020 o 11:09, NoMercy napisał:

Susz CBD nie jest do palenia w fifce czy blancie tylko do WAPORYZOWANIA by wydobyc z dobrego suszu efekt relaksu...

FAZA z  olejku albo suszu w ktorym jest 0,02% THC... :brawo:

Nie 0,02 tylko 0,2% ;) Więc w kilku gramach to już trochę tego THC się uzbiera. Na fazę wciąż za mało, ale na relaksik w sam raz. Zwłaszcza te odmiany co mają dużo CBD.  W pewnym wieku zwykły chillout jest bardziej pożądany niż faza :D Choć ja jednak preferuję normalne zioło, a jak już CBD to olej w większej ilości, bo tyle gramów suszu na raz wypalić to ciężko. Ale jak ktoś ma waporyzator to pewnie przyjemnie się inhaluje. Może kiedyś sobie sprawię :) 

Edited by someone

• Strażnik Forum

no tak do 0,2% thc jest w PL legalne, natomiast sluchaj czy to 0,02% czy 0,2 to nadal ekstrakt z kikudziesieciu gramow potrzebny zebys sie mogl "zabawic".

Taki Green Out w butelce ma 26 porcji, kosztuje 50 zl i musisz wypic cale zeby miec banie. Wiec jaki sens tutaj?

• 4 weeks later...

Jednak dałem jeszcze szansę suszowi, zainwestowałem w waporyzator i różnica jest naprawdę jest różnica niż przy zwykłym paleniu w blancie. Niektóre susze nie działają w ogóle, ale te powyżej 10%CBD potrafią dać bardzo przyjemny stan 🙂Wcześniej chyba tego nie czułem bo paliłem od czasu do czasu syntetyki, ale ostatnio tylko naturka i tolerancja na kannabinoidy wróciła na słuszny poziom. A hasz CBD waporyzowany to w ogóle petarda. No iw ogóle nie mam ochoty na wrzucanie innych rzeczy, a to u mnie nowość, tylko sporo kasy na te CBD idzie 

Edited by someone

Możesz im powtarzać w kółko CBD do waporyzatora tylko się nadaje chyba że masz ten susz CBD z wysoką Zawartością to coś tam poczujesz z lufy ale napewno nie upalenia jak po MJ

CBD to tylko uspokojenie i dobre na sen 

Edited by Kapitan Zwały

Chyba nie tylko uspokojenie i na sen, ostatnio mocno zgłębiam to CBD bo postanowiłem na dobre pożegnać wszystkie chemiczne syfy łącznie z alko, i jak zwapuję tylko trochę, to czuję lekkie uspokojenie i coś jakby relaks w ciele, rozluźniają się mięśnie spięte po całym ciężkim dniu, a jak większą ilość to czuję że nabieram dystansu do rzeczywistości i wyraźnie poprawia mi się humor. Czasem nawet mam głupawkę, ale to chyba moje jakieś zaburzenia w związku z przyzwyczajeniem się do względnej trzeźwości 🤣 dzisiaj będę testować moonrocka 38% CBD, mogę potem zdać relację 😉

• 8 months later...

Powiem wam ze jak się kupi całkiem spoko topki to można palić takie lolki w przerwie miedzy normalnymi gibonami xd fajnie tez z rana zamiast szluga ew. Z tytoniem skręcić i takiego zapalic. Jakby ktoś szukal fajnych topkow cbd w rozsądnej cenie to polecam sklep lord haze 😉