Jump to content

Amfeta.com - TEMAT OGÓLNY

Recommended Posts

• Replies 436
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Czemuż ach czemuż akurat teraz ta przerwa? 😭 ja chciałam się na dwa baty w tym tygodniu  rozdziewiczyć, zamowilam u Amfeta i jeszcze z innego źródła  i co? Ino stresy i pełne napięcia oczekiwanie 😢 mo

scam to Ty masz zamiast mozgu...

Wiec tak pisze meila poprzez strone i niestety nikt mie nie odpisuje piesze rzeczowo akurat nie o sample  jaki jest meil do tego shopuuuu  @GlasShanD moze ty mi pomozeszbo kurwa tutaj sie jaraja ludzi

Posted Images

Mnie kurwy 2x zwałowały. Raz zamówiłem "fete" i palenie, dostałem ten zjebany nieaktywny kryształ. Drugi raz zamowilem i napisał że dorzuci do paczki braki, i tylko fetę wysłał. Nawet nic nie napisał że nie ma palenia tylko takie w chuja cięcie. Jebać pedałów, nie polecam. 

• 2 weeks later...

W końcu po 3 tygodniach czekania, walki na maile itp.pp Otrzymałem te palenie. I tak jak się spodziewałem. To maczanka na samosiejce. 0 żywicy, topy lekkie i kruche. Jest w chuj puszyste, przez co dużo wchodzi w nabitke, a spała się bardzo szybko. 0 wydajnosci, 0 lepkości, lufka zaczadza się na czarno, a nie spływa ładnym bursztynem, No i nie pachnie zbyt kusząco, w smaku też kicha. Trzeba dopalać co 10min, a i tak nie da się pokarać. Później 2 dni zjazd, depresja i anhedonia, typowe dla syntetycznych kana. Nie opłacalne zbytnio. To jest nawet słabsze od zwykłego ulicznego skuna, mimo że to syntetyk.

https://ibb.co/Mc5yLHT

Zdjęcie 1g up.

Edited by p4g4y0
  • 2 weeks later...