Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Durfey

Amfeta.com - TEMAT OGÓLNY

Recommended Posts

@DontFlyTooHigh Swoją opinię wstawiłem bazując na ostatnich doświadczeniach gdzie krajóweczka wleciała na rejon lekko żółtawa typowy zapach fetożercy poorobieni jak zawsze 3 lata w ciągu a klepnęło ich nie ziemsko ( oczywiście ich dawki to na oko z 200-300 mg minimum *krecha na długość telefomu 5.3cala* ) ja też podobną jebnąłem po tygodniu przerwy od Hexa i jedynie co poczułem to przyspieszone bicie serca na +-30 minut :D

Dodatkowo opierdałem się na tym że Hexen ma to do siebie że niszczy pewne receptory (nie wiem czy odwracalnie czy nie odwracalnie) na których działaniu opiera się moc fety. Bardzo podobnie jest z alfa ale troszkę w innym stopniu. 

Oczywiście to tylko moje założenie nie musi się nikt z tym zgadzać oraz nie mówię że mam rację na 100% :D 

@pazyfea w 100% się zgodzę, że słabej fety możesz nie odczuć, bo mnie feta, która zazwyczaj jest na mieście słabo klepie, a jak już to na 30min.

27 minut temu, pazyfea napisał:

chociażby krajówka była PRIMA SORT QUALITY 99% PURE ONLY YOU ONLY ME.

Nie zgadzam się jedynie z tym fragmentem i do niego się w sumie odniosłem najbardziej.

Reasumujac vendor ma dwa sorry o zapachu octu ( winnian) i nie waląca octem wodorofosforan  oraz niby trzecia odmianę fe.. siarczan który według mnie jest mieszanką winianu i wodorofosforanu a tak pięknie prezentuje się ten siarczan w galeriach sklepu 

Owa odmiany mają wyższe dawkowanie niż dotąd znałem lecz całkiem fajnie na mnie zadziałały

Po winianie miałem fajne mrowien na głowie i fajny chilli przy robieniu czegokolwiek Uczucie dosc szybko zniknęło a dawkowanie się podniosło

Wodorofosforan nie dal mi az takiego zadowolenia za to od początku działał przy troszkę mniejszych dawkach i tolerancja aż tak nie rosła W moich testach wypadl lepiej

Przy dłuższym zadbaniu o swoje receptory w mózgu / przerwie można zamówić u tego vendora i samemu ocenic Na mnie zadziałało więc nie żałuję wydanych pieniedzy

Dotarl sampel bialy puder z paroma b. malenkimi grudkami ilosc 0,7 g zapach typowy intensywny ( mile zaskoczenie ) kontakt b.dobry  jak i czas dostawy badanie pozniej:sniff:

EDIT: sznif 200mg smak typowy lekko kwasny , po chwili lekki bol w komorze splyw normalny bez potrzeby zapicia ,dlonie lekko zaczynaja sie pocic wchedzi spid z poprawa humoru wlaczam muze jest przyjemnie libido na plus chec wyjscia do ludzi oraz rozmowy :passing-joint-smiley-emoticon:    Dodam tylko iz prerwa od ryby ok. 4 lat od rc ponad 2 lata nie liczac ostatnio marepanka  wiec tolrka 0-wa jak dla mnie bomba polecam serdecznie i dzieki winianom za sampelka:piwko:

EDIT 2 : Pierwsza  kreska trzymala ok. 2 godz. potem poszlo 500 mg podzielone na dwie komory efekt taki sam jak wczesniej  tylko dluzej ok. 5 godz. Zjazd dosc mocny.Dobrze ze to tylko byl sen .Nie sugieruj sie moim dawkowanie bo moze byc dla kogos zbyt mocne dziekuje dobranoc :sleep3:

Doleciało coś, jebie acetonem, 100mg zero, 200 też nie poczułem dalej kibel. Kartony, prawdopodobnie bdf, jak ktoś ma doświadczenie i faktycznie chce polatać to polecam celowac między 1.5 a 2 kartony. Ja po jednym w chuj dziwne się wszystko zrobiło i z bombowany konkretnie ale rozumianej i widzanej np po 1p lsd czy 4aco det lub mipro, nie zaznałem.

Doleciał sampel. Nie wiem który to rodzaj, bo samara nie podpisana, ale jest to ten sam sort co dostała Czarnahexx. Pakowanie bardzo średnie, po otwarciu koperty jebie feciurą na kilka metrów. Zapodałem na próbę ok 150mg, strasznie piecze przy wciąganiu. Wjeżdża od razu po zaaplikowaniu, nie osadza się w klimpie i dobrze spływa lecz przy spływie o mało nie zajebałem hafta. Nie jest to sort najwyższych lotów, bo na mieście lata dużo lepszy materiał, ale napewno jest aktywny. Dopiero zaczynam testy, więc później coś jeszcze skrobnę. Pzdr

Zamawiałem od nich w chuj razy i nie jedno zamówienie przekraczało kwotę 1000pln kiedy brałem dziesiątki sztuk krążków(tesle mieli) czy gietów kozackiego palenie. Na dziś dziń z tego co wiem to mają tylko proch i kartony. Proch to obojętnie co zamówisz czy winian czy wodorofosforan czy chuj wie co jeszcze jest siarczanem amph. Robią po prostu jakiś trick ze zmiana zapachu/konsystencji ale miałem swojego czasu wszystkie 3 opcje i psiarskie mnie z tym zawineły a prochy poszły do laba.  Wynik wszystkich 3 probek siarczan amfeteminy. Kartony to bromowazka. Nie jedz 2-3 na raz bo sie kurwa srogo zdziwisz jak pizda wejdzie po 3h i bedzie dobe trzymała, raz bym kurwa po tym zszedł.

Goście są jakby to powiedzieć ''nietykalni''. Każdy wie o ich biznesie a nikt nic z tym nie robi. Piszesz z gościem od zamówien który stacjonuje ************* **************** *********** **** ********* ******** ******** *************** ********* ****** ****** niezły bajzel. Jestem z typem na nie co lepszej stopie niz zwykły kupujący przez mnogośc zamówień a nawet mi proponowali wspołprace zeby wejsc na tora czego za bardzo nie ogarniają ale jedno wam powiem, policja ich nie tyka a jak paka jakims sposobem nie dojdzie to slą ponowną.

Feta sama w sobie szalu nie robi, dzialanie głownie obwodowe kardiozwala itp. Pierwsza godzina spoko poźniej już tylko gorzej a dociąganie tylko nasila chujowe efekty. Ale jest to amph na co mam papier(w kartotece)

Edited by NoMercy

Selectiv Scam. w ************* o kasa na koncie u niego i zero kontaktu ani tracka , w ogóle na pv note dostałem inny nr konta niż te dwa które są u nich na stronie ,najlepsze że dogadałem się z nim że wysle mi 1g sampla za 40 zł razem z przesyłką ,typ zrobił wyjebkę na 40 zł wstyd. Więc uważajcie bo samplami zachęca a na siano was wyjebie ,albo część tak jak mnie.

paczki zawsze lecą listem nierejestrowanym chyba że to zam za kilka stówek wtedy paka leci albo kurierem  albo ***********, w obu przypadkach jest track ale nikt się nie będzie pier***** z trackingami wysyłając sample cebulakom taka prawda

3 godziny temu, NaćpanyMajonezem napisał:

o są te selectivy z dopka

ja z dopka ?  nie porownoj mnie do tego i czytaj ze zrozumieniem

59 minut temu, Kierownik Budowy napisał:

No jak ktoś wybiera taką formę wysyłki

skoro  w regulaminie jest ze wytsylka  do 48 h po zaksiegowaniu a ja pisze ponad tym to czego sie dziwisz  i po 1 tracnik domnie zaden nie doszel 

juz odwracacie kota ogonem a napisalemw 1 poscie  jak bylo dokladnie , i nie porownojcie mnie do niebieskich ,zreszta wyjebane 40 zł xD  oglnie  mial byc sampel za free  ale dogadalem sie zeby był 1g razem z dosawa za 40 , ie odwracajcie kota ogonemkoniec tematu  wyjebane mam na te 40 zl  do teraz mi nikt nie wytlumaczyl dlaczego  dostalem inny nr kont aniz sa na jego stronie 

Inny nr konta na stronie jest dlatego, że to stary nr konta, którego nie używają. Ot co...

Skoro opłaciłeś w ********* (wiesz kiedy i ja też wiem kiedy, bo to napisałeś) więc jakim cudem wg Ciebie minęło 48h, skoro dzisiaj jest weekend, a od tego dnia w którym opłaciłeś minął jeden dzień roboczy, bo dzień w którym zrobiłeś opłatę się nie liczy - sklep musi to jeszcze zaksięgować, a nie księguje przecież automatycznie.

Dnia 4.06.2020 o 05:05, Pyłek napisał:

Doleciało coś, jebie acetonem, 100mg zero, 200 też nie poczułem dalej kibel. Kartony, prawdopodobnie bdf, jak ktoś ma doświadczenie i faktycznie chce polatać to polecam celowac między 1.5 a 2 kartony. Ja po jednym w chuj dziwne się wszystko zrobiło i z bombowany konkretnie ale rozumianej i widzanej np po 1p lsd czy 4aco det lub mipro, nie zaznałem.

Acetonem? Aceton to w sklejanych modelach do czyszczenia z kleju byl podobny,teraz w niektorych  plynach do mycia powierzchni jest. To chyba nie aceton.

własnie konsumuje i nie zgodze sie z tym ze 100 nic 200 nic jest to fuka bardzo sredniej jakosci ale fuka, jak wczesniej pisalem psiarskie mi to wziely kiedys do laba wszystkie 3 opcje i w kazdej wyszedl siarczan amf. Co prawda jakosc nie powala ale da sie tym porobic

6 godzin temu, xRefabrykator napisał:

Acetonem? Aceton to w sklejanych modelach do czyszczenia z kleju byl podobny,teraz w niektorych  plynach do mycia powierzchni jest. To chyba nie aceton.

Chyba nie masz pojęcia jak twój lokalny diler robi maczanki... zresztą każdy sklep praktycznie w acetonie rozpuszcza.

Powiem inaczej - nie znam żadnego debila który by na handel rozpuszczał w czymkolwiek droższym. Dla siebie to dla siebie ale jak na handel to wiadomo... a w przypadku sklepów obracających większymi ilościami to nikt o zdrowych zmysłach nie pomyśli aby w czymkolwiek o pół grosza droższym na litrze rozpuszczać.

Moje drugie podejście do szanownego vendora i jego odczynników po pierwszym pozytywnym badaniu

Poprosiłem o biały odczynnik bo przy ostatnim badaniu najmocniej na mnie zadziałał i najwolniej tolerka rosła 

No i takowy biały dostałem chodź w ostatnim nie czuć było octu 

Owy zapach dość szybko się ulatniał z lekką poprawą mocy

Zapodalem około 200 mg 2x po 100 w odstępach 20 min Po pierwszej 100 czułem lekki niedosyt Drugie 100 dopełniło dzieła 

Efekty 

Pozytywne mrowienia w mózgu wzrost libido ogólne przyspieszenie działania 

Po spadku działania delikatne kłucie serca

Na tym zakończyłem testy 

Odczynnik został dalej przekazany do badań laboratoryjnych na szczurach

Wkrótce zamieszcze średnia statystyczną badań na gryzoniach