Jump to content

Amfeta.com - TEMAT OGÓLNY

Durfey
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Witam,

Odebrałem kolejnego gołębia,

temat testowany podczas wizyty w lesie, poleciało około 200 mg na łonie natury i bardzo przyjemnie zaczęło umilać czas.

Polecam alegrowicza, czas wysyłki ekspresowy, temat miło umila czas. 

Pozdrawiam i zachęcam do zakupów, bo warto. 😄

4 minuty temu, Wklęsły Major Suchodolski napisał:

A to ciekawe, bo kilka tygodni temu narzekałeś na ten sam materiał i pisałeś że to nie feta, że już nigdy tego nie zamówisz bo to syf najgorszy.

Żeby nie było że offtop to odradzam bucha który jest kiepski i kosztuje krocie, proch dalej taki sam w miarę ok.

Bo wtedy źle siadło i zrobiłem overdose który zamienił się w koszmar, dlatego jakiś czas temu będąc pod wpływem odradzałem, bo było ze mną kiepsko, przez to, że zrobiłem coś niewłaściwego :E

Ale na dzień dzisiejszy polecam, bo warto i tyle. 😉

Oczywiście bycie zmiennym i wypowiadanie swojej opinii w czasie rzeczywistym jest niedopuszczalne dla niektórych ludzi...

ahm... oO

Edited by WesołySiepacz

12 minut temu, horsii napisał:

najpierw piszesz że prąd chujowy, ze nie klepie, na czacie też itd. że nie polecasz xD a teraz ze umila, a sort wzglednie taki sam, to jak w koncu jest?

ps 200 pozdra na rozruch? nieźle

Nie pisałem, że temat nie klepie, to raz ! 😄

Pisałem, że dziwnie klepie to dwa ! 😄

Pisałem, że chujowy bo zrobiłem przez przypadek owerdose który był dla mnie tragiczny do przyżycia i będąc wciąż pod wpływem napisałem, że temat chujowy.

Teraz piszę, że temat jest spoko, bo to moje odczucie co do tematu.

Zmieniam swoją opinie w związku ze zmianą działania 😉

Raz temat może być chujowy, a raz może być spoko, nic na to nie poradzę, że tak na mnie działa. 😄

P.S.

Muszę ostrożniej dawkować, bo gdy dawka jest za duża dzieją się u mnie w głowie i ciele złe wydarzenia... 😉

Oczywiście nie można zmienić opinii o temacie bo niektórzy zamiast zrozumieć to prawidłowo to oczywiście osądzają... :)

ahm... 😉

Edited by WesołySiepacz

No bo dziwnie klepie to. Działać działa ale troche dziwnie klepie. Jednym miłośnikom władka podejdzie to, a innym nie.

A opinie forumowiczów to se mozna wsadzić w cztery litery bo wiadomo że jak ktoś dostanie połóweczke w gratisie to będzie na siłe zachwalał produkt.

Edited by NieBioreRcOd05.2018r

46 minut temu, PROboszczu napisał:

Sprzedawca zapewnia że to nie CBD, na dniach stestuje i dam znać bo opinii praktycznie żadnych nie ma.

Wiem właśnie myślałem recke zrobić bo brałem już 3 razy, na forum cicho o tym 

No zapewnienia są na początku tematu od sklepu coś jest o paleniu ale gość pisał że maczana. Mi to maczana nie smakowalo a dobrym mj. Wg mnie legitne palonko