Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

atylaz

Ecstasy nie zadziałało drugi raz

Polecane posty

3 tygodnie temu wziąłem ecstasy pierw 1/4 potem 1/2 i 1/2 euforia była tylko przez 5 minut i to w bardzo małym stopniu, poza tym źrenice mocno powiększone, widzenie też trochę uległo zmianie ale nic poza tym. Wieczorem wymiotowałem przez cały dzien wypiłem moze z 300ml wody. Wczoraj wziąłem to drugi raz, tylko tym razem od razu pół, 2h później drugie pół i 3h pózniej całą euforii nie miałem żadnej chociaż przez sekundę a objawy były takie jakby miało wchodzić: pocące się ręce, łatwiejsze komunikowanie się, dotyk lekko się zmienił, białe ściany były niebieskie, źrenice powiększone, bardzo duzo efektów psychodelicznych zaś żadnych euforii. Wieczorem wymioty i plucie krwią. Przez 10 lat brałem karbadiazepine - neurotop ze względu na padaczkę od 2 do 12 roku życia, czy ktoś miałby jakąś wiedzę co jest nie tak  (piguły są sprawdzone i brane przez każdego od tej osoby, a już zmieniłem jedną osobę myśląc, że to przez piguły). Mam nadzieje że ktoś będzie wiedział o co chodzi.

Edytowano przez atylaz

4 godziny temu, NoMercy napisał:

1/4 z ilu? 1/2 z ilu?

Za pierwszym razem 288mg a za drugim 298mg

Czyli za pierwszym razem przyjąłem koło 360mg mdma a za drugim 600mg zaś efektów euforycznych żadnych nie było

1 godzinę temu, NoMercy napisał:

to chyba byl cukier puder zamiast MDMA.

Mdma było sprawdzane sama ta osoba od której brałem próbowała to dzień przed, te same. Nie chodzi tu o to że brałem neurotop 10 lat?

drogi userze, przy tym co podajesz to nie ma szans... dlaczego? dlatego ze wychodzi ze przedawkwoales za pierwszym razem 2,5 raza?

prawdziwe MDMA daje sie waga ciala + 50mg. W przypadku 360 bys lezal przejebany na fazie z ogromnym cieplem i chujowym uczuciem

Wlasnie o to chodzi ze odczekiwałem przed kazda dawką i efektów żadnych nie odczuwałem więc dorzucałem kolejne po odpowiednich odcinkach czasowych 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się