Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

atylaz

Ecstasy nie zadziałało

Polecane posty

Wczoraj brałem 1 i 1/4, 1/4 o 13:29, 1/2 14:21, 1/2 i na dziąsło 14:26, (tesle żółtą) brałem pierwszy raz cokolwiek innego niż weed,  ale nic nie wchodziło, a gały ogromne, szczęka chwile latała, i oczy lewo prawo, a euforii nie czułem żadnej, tylko przez 5 minut, po czym od razu zeszło. Jadłem małe śniadanie maks 300kcal przed tym a wody nie pilem prawi w ogole, byłem senny.

Wiedziałby ktoś co się stało

Jest wiele możliwości. Generalnie chyba lubisz ułamki bo nie rozumiem czemu po prostu nie wziąłeś jednej piguły od razu i tyle. Najprawdopodobniej pixa sama w sobie była słaba, a Ty jeszcze ją podzieliłeś w jakichś dziwnych odstępach czasu.

Inna mozliwoscia jest to, że bierzesz SSRI i nic co oddzialywuje na serotoninę, nie będzie na Ciebie działać lub zadziała nie tak jak powinno.

Następnym razem nie pierdol się z tym tak, oczywiście BHP jest ważne, ale takim dawkowaniem, że pół wrzucasz do bębna, potem 5min później drugie pół w dziąsło zrobisz sobie większą krzywdę i odczujesz dużo mniejszy efekt niż jakbyś po prostu normalnie zarzucił tą pigule jak człowiek.

Sama w sobie Piguła też mogła być na czymś innym niż na emce. Możliwości jest duzo, ale ciężko gdybać jak tak dziwnie się za to zabrałeś.

Edytowano przez DontFlyTooHigh

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się