Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Sign in to follow this  
Guest Lewar

Coffeshop Devil

Recommended Posts

I tutaj was zaskoczę! Miałam okazję spróbować nowego produktu i powiem wam zaskakuje !!! Cofeshop.eu słownie wywiązał się z ustalonych terminów i zaskoczył bardzo miłą próbka czegoś co ..... ups nawet miło mroziło i gratis ! Ponoć niedługo na rynku ! Nawiązuję z tą firmą dopiero współpracę więc mogę tylko wypowiadać się o czasie teraźniejszym ! Przeszłość skomentowali handlowcy z tej firmy bardzo dosadnie - nieuczciwy pseudowspólnik ! Jak do tej pory 100% kąpetencji jeśli się coś zmieni dam znać ! ANIA

Uwierze jak zobacze. Szkoda ,ze kolezanka zachwycona w niebiosa nie podała nazw produktów ktore dostała itp.

Ja tam czekam na swoje 'próbki' (może w tym tyg je wyśle devil - nie wiem nawet czy w ogole wysle ale obiecywał) i wam powiem dokładnie na czym stoimy i jak z jakością. Jakoś userom z 1 postem nie ufam.

A więc tak... ja nie dostałem próbki, ale zrobiłem zakupy których nie żałuję, (paczkę dostałem na drugi dzień ;|) nie wiem o co chodzi wam z jakością, ale kupiłem Coco Euphory, Sexy Bitch i Charge, i dwa pierwsze pozytywnie mnie zaskoczyły... charge w sumie też był dobry, ale jak dla mnie za bardzo spidujący, i zbyt długo klepie, miałem problemy z zaśnięciem... po coco euphory na zjeździe sen piękny, realistyczne sny, sama fazka bardzo przyjemna i euforyczna... a sexy bitch, nie wiem co tam mogło być, i do czego to przyrównać, ciężko mi to opisać, ale było bardzo ciekawie i inaczej, wie może ktoś z was co tam za diabelstwo siedzi? Jeszcze raz chcę to chrupnąć, ale chcę tak jak zoofilka, dostać próbkę... daj instrukcję na darmowe sample. :) Możesz na privie żeby za dużo osób nie zaczęło sępić, i żeby wystarczyło coś darmowego dla mnie. ]:->

A więc tak... ja nie dostałem próbki, ale zrobiłem zakupy których nie żałuję, (paczkę dostałem na drugi dzień ;|) nie wiem o co chodzi wam z jakością, ale kupiłem Coco Euphory, Sexy Bitch i Charge, i dwa pierwsze pozytywnie mnie zaskoczyły... charge w sumie też był dobry, ale jak dla mnie za bardzo spidujący, i zbyt długo klepie, miałem problemy z zaśnięciem... po coco euphory na zjeździe sen piękny, realistyczne sny, sama fazka bardzo przyjemna i euforyczna... a sexy bitch, nie wiem co tam mogło być, i do czego to przyrównać, ciężko mi to opisać, ale było bardzo ciekawie i inaczej, wie może ktoś z was co tam za diabelstwo siedzi? Jeszcze raz chcę to chrupnąć, ale chcę tak jak zoofilka, dostać próbkę... daj instrukcję na darmowe sample. :) Możesz na privie żeby za dużo osób nie zaczęło sępić, i żeby wystarczyło coś darmowego dla mnie. ]:->

Złe opinie głownie dotyczą maczanek a nie proszku... Po drugie od zawsze byłem przekonany że Sexy Bitch to raczej afrodyzjak na polepszenie jakości doznań podczas stosunku, dlatego branie tego bez partnerki nie wchodzi w grę...

Co do próbek to rozbroiłeś mnie kolega ha :biggreen: Coffik jeśli wierzyć napisał jasno że próbki dostaną "TOP" użytkownicy czyli zasłużenie dla forum, także ty ze swoimi 4postami "schowaj się" :okulary:

Rozmawiałem ostatnio i mają sprowadzić parę dobrych starych rzeczy na odbiór osobisty w Czechach których właśnie szukałem:)

tylko wie jak ktoś się z nimi skontaktować bo od tego razu minął prawie tydzień a tak:

jeśli chodzi o komunikatory pisałem na gg,Icq i Skype i do tej pory nic nie odpisali

tak samo pisałem na wszystkie e-maile które są w dziale konktakt ( 4 tam są z tego co widzę) też nie odpisali

próbowałem się skontaktować poprzez formularz to na mail przychodzi informacja o błędzie

a do Czech jeszcze nie dzwoniłem bo trochę drogo:)

ma ktoś jakiś jeszcze pomysł jak się z nimi skontaktować bo to ważne

noi jeszcze jedna ważna rzecz może ktoś wie,odbiór osobisty jest tylko możliwy przy większej ilości? bo po co by miała być większa ilość jak jadę tam tylko na jeden dzień

odbierał już ktoś tam coś osobiście ,nie wystawią mnie itd no trochę trzeba jechać daleko:)

(...)tylko wie jak ktoś się z nimi skontaktować bo od tego razu minął prawie tydzień a tak:

jeśli chodzi o komunikatory pisałem na gg,Icq i Skype i do tej pory nic nie odpisali

tak samo pisałem na wszystkie e-maile które są w dziale konktakt ( 4 tam są z tego co widzę) też nie odpisali

próbowałem się skontaktować poprzez formularz to na mail przychodzi informacja o błędzie

(...) ma ktoś jakiś jeszcze pomysł jak się z nimi skontaktować bo to ważne

Telefon odbierają. Zadzwoń poprostu może na minute i poproś aby ktoś wszedł na skype/gg/icq czy cotam innego.

Jednak faktycznie koszt takiej rozmowy będzie spory - wiem po swoich billingach jak dzwoniłem pare razy to mi za 46zł nawaliło na rachunku dla produktu wartego 25zł :E

Głupie Pizdy z nich ,są tak przywieszenie jakby spalili 20 gramów Spice diamonda,odpowiadali raz na 2 tygodnie na komunikatory maile itd

zapewniali ,że pojawi się Spice jeszcze przed delegalizacją bo myśleli ,że delegalizacja będzie w czerwcu w Czechach ,co tydzien mówili ,że za parę dni będzie i tak sobie przez 2 miesiące w huja lecieli ,myślałem ,że sobie zapale w Czechach,a teraz przez tych debili ta mieszanka legalna

mieli różne RC i inne zakazane rzeczy na stronie przez parę dni po delegalizacji ,akurat tutaj bym chciał aby poszli siedzieć i aby ich cwelili Czesi

Jebać Diabełka!

Guest Herkules

Widzialem cennik :D ta reklama chyba ma nam uświadomić niechęć do tego sklepu, nie wiem na czym się ci państwo wzroują ale na pewno nie zyskają dzięki takim cenom klientow wiecej niz w tej chwili mają na fajsbóku małolatów..

;)

Adios..

Gram jakiegoś skunksa 38 zł?..no rozumiem nie mogę wymagać ale popatrzcie jakie ceny ma konkurencja i do tego te ich promocję..nie wiem czym u was zajmuje się menadżer sprzedaży ale na pewno nie jest to rozsądna polityka..