Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Zaloguj się, aby obserwować  
Galor1997

1p LSD - Molly

Polecane posty

Witajcie jestem nowy!! ;) 

Poszukuję sklepu (vendora) który posiada 1p LSD i Molly, chomi tylko o te 2 , żadnych kryształów nie szukam. Obczailem Monster.io i troszkę mi się to wydaje nie wyobrażalne ale jest tam 1p LSD za 7zl za karton 100mcg!!! Gdzie normalnie kosztuje to jakieś 30zl więc nie wiem czy to wałek czy jakaś promo w dodatku wysyłka za darmo. Choć co prawda nie wiem jak z jakością. Molly też za grosze ( mam na myśli MDMA), kolejny sklep jaki chciałem.sprawdzic to devil-chem ale nie znam pelnej nazwy domeny bo nie jest nigdzie podany i nie wiem jak się dostać do tamtego sklepu. Ktoś kojarzy gdzie mogę dostać oba te psychodeliki? Macie jakieś pomysły? Stronki? Vendorow? Może być nawet u kilku , oddzielnie, proszę o pomoc. Bo normalnie zamówił bym u tego monstera ale 7zl za blister??? Przecież to jak za darmo ;) coś mi tu pachnie wałkiem ;) dzięki za pomoc z góry. Pozdrawiam

Ahhh ten twój post świadczy tak bardzo o twojej glupocie ze szkoda szczepic ryja naprawde

Wejdz w odpowiednie tematy o momsterku i sie dowiesz sam o co chodzi 

Jesli nie chcesz wtopic kasy wejdz w dzial partnerski i poczytaj sobie 

Oczywiście nwm po co ci te chemikalia jeśli nie masz laboratorium i nie prowadzisz badań nad tymi substancjami 

Monster to skurwysyny i już nie działają. Dobrze że byłeś na tyle rozsądny i napisałeś post przed zamówieniem  bo już bys został wydymany bez mydła.

Dla mnie to forum jest trochę zjebane bo powinni zerwać umowę reklamowa w przypadku takim jeżeli vendor to wałek... Ale no cóż światem rządzi $$$

Nie było w żadnym wypadku sarkastyczne absolutnie nie namawiam do spożywania tych substancji po za tym służą one albo do kolekcjonowania albo prowadzenia badań wiec nie rozumiem twojego pytania :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować