Skocz do zawartości
Machina

Chemlogix.ca Temat ogólny

Polecane posty

Przejrzałem ofertę i asortyment jest spoko . Ale czy wysyłają do PL ? Większość produktów ograniczona jest do Polski,  a jak dla mnie do UK to wszystkie  :(

Hello everyone. We are very grateful for the opportunity to provide quality customer service with our online research chemicals store. For the first 50 people to register a new account with us on our website and get it verified and authorized we will offer a small sample (up to a max of $ 25CAD) on lysergamides. I believe with our product listing, lysergamides are the only non-restricted product in Poland?

https://chemlogix.ca/member-registration

Edytowano przez Chemlogix.ca

Dnia 14.03.2020 o 02:16, kopela napisał:

I looked through the offer and the range is cool. But do they send to PL? Most of the products are limited to Poland, and for me to UK they are all  :(

I believe so far lysergamides are non -restricted in Poland. Thank you for taking the time to review our website.

Dnia 14.03.2020 o 04:06, AndrzejProsty napisał:

interesting name, someone has already downloaded? 

Can you clarify what you mean by "already downloaded" (this is what i got from google translater)

What is a research description form? You don't seem to have any file to download, what form am i supposed to fill out? You want my id? For what purpse? It seems like you inted to store information about us, what in case of taking down your store? I feel like you want to sell your bulk customers to police in case they get you. 

And I don't like it very much either.  Why a scan of evidence and what form is the study description?

Or maybe it's sad gentlemen fucking undercover?

I am very tempted at the egg but I will not give any scan of the proof.  I don't know if anyone here is capable of it.

wiecie, generalnie juz pare lat temu byl taki sklep... bardzo znany i to bylo baaaardzo ladnych pare lat temu, gdzie trzeba bylo wyslac skad dowodu i oswiadczenie.

Wiecie, jak to w PL... polak na kazdy wymog znajdzie patent.

Kolejna sprawa co to za sampel 25cad, oni takie ceny mają wyjebane że nic za to nie kupisz. Totalnie brakuje mi podstaw czy chęci aby sprawdzać, bo mi to chuj w sumie że dowód, tylko po co mam to robić skoro a) nie ma tak naprawdę sampli b) sam z siebie nie kupie w sklepie który nie zrobił akcji lub nie jest zaufany c) na chuj mam zamawiać z kanady jak LL sprzedaje to w europie po europejskich a nie amerykańskich cenach

Edytowano przez ŁatwoSięDenerwuje

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się