Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Futrzasty

KORONAWIRUS - DYSKUJSA OGÓLNA

Recommended Posts

Cytat

Beata Jaworska

około 3 tyg. temu

#Niedzielski #Morawiecki #skurwesyny
Chciałam Wam Panowie ogromnie podziękować....
Dzięki Wam, odwołano planowe zabiegi/operacje... I po miesiącach czekania na wyczekaną operację, która miała zmienić moje życie na,, normalne''- wszystko odwołano i odesłano mnie do domu tak jak stałam...
A zrobiono to w najprostszy sposób - zrobiono z człowieka debila... Ze mnie jak i z setki (jak nie tysiące) innych osób... Z guza, który musi być usunięty bo powoduje szereg nieprawidłowości w organizmie co zostało stwierdzone przez fachowych lekarzy - nagle... NIE TRZEBA GO USUWAĆ! Nic się nie dzieje!!! Otrzymałam do rąk kartę anestezjologiczną, wszelkie wskazówki co do pielęgnacji rany, nazajutrz miała się odbyć operacja... A tu nagle wieczorem przychodzi lekarz twierdząc, że nic nie trzeba robić.... Akurat wtedy, kiedy narzuciliscie z góry lekarzom odwołanie planowych operacji... To nic, że guz nie wiadomo, czy jest rakowy.... To nic, że w każdej chwili może rosnąć i robić większy ucisk... To nic, że w każdej chwili może spowodować śmiertelna chorobę autoimmunologiczną (a już jest podejrzenie, że jest... Oczywiście brak chęci do konkretnych badań stwierdzajacych...)
Nie ma zagrożenia życia...
Nie trzeba operować....
A ja z ciągłymi atakami zostałam,, wykopsana'' jak idiotka...
Nie otrzymując nawet wyników tomografii komputerowej, ani spirometrii o które muszę się teraz skamlać....
Z guzem prawie 5cm...
Domyślam się, że to nie wina lekarzy.... Oni także zostali sami z tym wszystkim....
Narzucenie Waszych chorych zasad z góry....
Gdzie przecież Wy macie samych najlepszych specjalistów pod nosem 24h na dobę...
Więc czym się martwić?...
Mieliscie rok czasu... KURWA ROK...

160187876_3792920844106950_7989085079473

cos jeszcze? 

4 godziny temu, NoMercy napisał:

jeszcze

No przeciez napisalem, ze sie tlumaczyl, ze on nie nakazał odwolysac zabiegi tylko zasugerowal czy jakos tak.

Tu jest to prosciej opisane :

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/8118908,ekspert-nfz-zabiegi-szpital-pacjenci.html

Innymi slowy tak jak od poczatku pandemi w mediach jedno, w zyciu drugie a los trzecie.

Btw

ajmować nową niszę, którą jest grupa pacjentów młodszych wiekowo, również są to dzieci – wyjaśniła Nitsch-Osuch.

Przyznała, że dzieci chorują rzadziej w porównaniu do dorosłych. – Chorują łagodniej, częściej mają przebiegi skąpoobjawowe, bezobjawowe, ale jednak te dzieci chorują i szansa na to, że będą chorowały ciężko, też istnieje – zaznaczyła.

Czasem jak siedze i czytam medis typu onet czy gw czy tam inna interia to czuje jak mnie mózg boli. 

Byl art o tym gosciu co go cbs zgarnal wiec wszedlem poczytac co tam na tvn.

Jak jednak czytam, ze kiedys wirus zarazal starszych a teraz se szuka niszy i znajduje ją u młodszych to mnie naprawde mózg boli.

**** ucielo mi cytat. Gdneralnie jakas fachura lekarka mowi, ze wirus tak mutuje, zeby zarazac i zabijac jak najwiecej. Stwierdzila, ze szczepi sie starszych to wirus znalazl sobie "nisze" u mlodych. 

Ps

https://pulsmedycyny.pl/najwieksza-od-5-lat-smiertelnosc-z-powodu-grypy-958452

To tez kiedyś wstawialem :

https://www.medexpress.pl/na-grype-umiera-w-polsce-100-razy-wiecej-ludzi-niz-to-wynika-z-oficjalnych-danych/77710

Edited by luks1985

19 godzin temu, NoMercy napisał:

o jejciu zablokowales mnie poplaczmy sie XD hahaha

Gdzie to foto setki tysiecy umierajajcych co miales wstawic? zajebanych calych oddzialow, no gdzie? 

czytac nie umiesz, w dodatku gdzie ja Cie obrazilem, prosze mi wskazac, bo jak nie to wtedy dopiero robisz z siebie idiote piszac iz zostales obrazony XD tylko czym? ze jestes covidianem, covidiota? no to lec sie wyplacz bo faktycznie osoba nie potrafiaca czytac ze zrozumieniem i nie potrafiaca pisac, do madrych nie nalezy XD 

gdzie odpowiedz na konkrety? nie ma.  i na chuj nam zdjecie Twojej reki z wenflonem? miales dac foto zajebanych oddzialow... tylko czego oczkiwac od covidiana? idz zajeb sobie szczepioneczke i biegaj w maseczce bo tak Ci nakazuja w kagancu popierdalalc i elo. 

PS. moglbys sie nauczyc chociaz... tak banalnej kwestii, jak to, ze nie stawia sie przed przecienkiem spacji... No ale wy tam w wypizdowie za bardzo sami myslec nie potraficie... wiec czego ja oczekuje...

PSS. 

Nikt Cie nie zablokowal skad Ty bierzesz takie informacje ? 😄 
Ja mialem wstawic  foto z przepelnionych oddzialow? Ja zycze Ci duzo zdrowia psychicznego bo napisz mi gdzie napsalem ze wstawie foto z " przepeplnionych odzdszialow:. Widze ze Twoje czytanie ze zrozumieniem jest mierne, pisales o tym ze zabiegi sa przekladane a ja na dowow mialem wstawic foto ze to bzdura co gadasz i to zrobilem  a Twoje przepkrecanie slow itp to swiadczy tylko o Twoich problemach psychicznym bo tego juz "czytaniem ze zrozumieniem" nie mozna nazwac. 

Ciepliwosci 😉 

Koles o tym ze zabiegi sa przekladane itp ja mu dowod ze to co gada to vbzdura i zmiana szopki tematu 😄  znacie takich ananaskow 😉  

13 godzin temu, luks1985 napisał:

Zgarnęli tego typa. Tam wyszła jakaś większą afera z UM itd.

No i dziś go CBŚ dojechał. 

To było zalecenie, żeby zawiesić zabiegi. Przynajmniej tak się tłumaczył Niedzielski.

Luks on ma jakies problemy psychiczne 😄 a najwieszy z czytaniem ze zrozumieniem 😄 

Edited by bNq

Przecież wczoraj było Święto Naszego Rządu - Prima Aprilis.

Jako, że ostatnio byłem chory i przedłużyłem El Quttro dostałem zalecenie od lekarza POZ, abym zrobił test na Covid. Kazał mi pojechać w wyznaczone miejsce, byle bym zdążył do 14. Fakt byłem dokładnie o 13:30. Kolejka jak za zasiłkiem do mopsu. Czekałem do jebanej 15:00. Gdzie jebnęli mi  przed nosem drzwiami. Cóż najwyżej jutro zrobię. W trakcie powrotu do domu już okazało się, że jestem na kwarantannie 😫

Dlatego nie wyrzucajcie kartonów!!! Przydadzą się do budowy Państwa Polskiego

Edited by signumsignal

W dniu 1.04.2021 o 15:46, bNq napisał:

Nie musisz odpowiadac moderatorze gdyz juz cie zablokowalm .

na reszte nie odpowiadam bo na tak spierdolonego typa szkoda mi czasu. 

**************************************************************************************

13 godzin temu, luks1985 napisał:

to bylo do tego wiejskiego chlopka twierdzacego ze zabiegi nie sa odwolywane 

pomimo info od NFZ i relacji ludzi.

Znacznie dłużej chorują >3tyg Okresowe nasilenia, nie określone czasowo Znaczna utrata zdrowia Osoby starsze narzekające wcześniej na coś mają się źle Więcej pogrzebów w gronie osób które kiedykolwiek kojarzyłem 

Pewnisci nie mam, ale coś się dzieje 

Bobra tam...

Ogólnie zauważyłem, że ostatnio osoby starsze lub z innymi chorobami mają się gorzej Np cukrzycy szczególnie po 50tce, serducho itp

Bez wchodzenia w dyskusję, kto w co wierzy, czy diagnozuje itd 

Zdrówka na święta...

i po świętach...

Trzymajcie się 

6 godzin temu, Hollywood napisał:

Nie chorowali tak długo i nie umierali 

Pacz. Wstawiłem Ci stronę wcześniej, że lekarze obawiają się, że realną ilość zgonów po grypie może być 100x większą niż się przyjmuje a mimo to twierdzisz, że nie.

3 godziny temu, Hollywood napisał:

Bobra tam...

Ogólnie zauważyłem, że ostatnio osoby starsze lub z innymi chorobami mają się gorzej Np cukrzycy szczególnie po 50tce, serducho itp

Idź do lekarza i spytaj jak działa stres przy tych chorobach. Jeśli lekarz Ci powie, że nic nie zmienia to zmień lekarza.

Wypierdol tym ludziom telewizor oknem, zacznij im robić zakupy a zobaczysz, że stan się poprawi.

Ja próbowałem obejrzeć jakiś dziennik to się kurwa nie da. Ja mając 35 lat dostawałem fioła od tej gadki a co dopiero chory człowiek.

Skończy się tak jak napisałem na początku pandemii - każdy z nas zachoruje. I tyle.

Ja swojego chyba covida chyba mam za sobą. Chyba, bo lekarz nie zalecił testu. Wylezalem, teraz muszę wykaszlec i za parę dni do roboty.

Edited by luks1985

59 minut temu, NoMercy napisał:

samo posiadanie przeciwcial to malo. Musisz miec ich odpowiednio wysoka ilosc 😉

W jakim sensie to za mało? Przecież to ma dać mu jedynie odpowiedź czy przechodził COVID-19, jeśli nie przechodził to wynik będzie negatywny, czyli brak tych konkretnych przeciwciał. A druga sprawa, że przeciwciała zawsze po jakimś czasie zanikają, ale jest jeszcze pamięć immunologiczna komórek.