Jump to content

Recommended Posts

• Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Produkt testowałem w weekend sniffem i jest niewielka kreseczka i po chwili czuć dopaminowy rush,działa jak należy i lubiącym badać substancję na pewno się spodoba.        

Dostałem odczynnik w postaci grudy jak wyżej na zdjęciu,i przyznam że piękna sprawa,wchodzi sympatycznie i uczucie super,chęć na wszystko,nawet po niewielkiej ilości sniffem. Kto lubi Aficę,ten się ni

Tak wyglada obecny sort.

Posted Images

@DontFlyTooHigh

Sniff jak najbardziej można ale lepiej palić :D

Na sniff to hex polecam a vapo na chwile obecną tylko pihp jak się  pojawia i w dobrej jakości.

_____/ nawet niewiem jak działa bo chyba ta metodą nie brałem.

47 minut temu, DontFlyTooHigh napisał:

Dla dobra nauki xd

Jak najbardziej  :)

Czekam na jakieś recki. 

Było vapo. Na początku miałem obawy co do tej aphip bo dawno jej nie było. Ta wygląda zupełnie inaczej niż te co kiedyś. 

Więc zapodalem do żarówki tyle co zawsze daje do vapo robię to na oko żeby nie było za mało ani za duzo. 

Topi się typowo jak prawilniak. Żarówka (ze sprzęgłem ) nad świeczką  czekamy aż nadejdzie odpowiedni moment  no i łapiemy.  Smak słodki;) kilka buchow  jest przyjemnie. 

Powiem tak jakoś mnie to nie wyjebalo, na co liczyłem. Może to wina tokarki. Dzień wcześniej był hex i 3cmc Ale delikatnie, może to przez to Ale zawsze Aphip działa na mnie niezawodnie.

@Osama jeśli vapujesz tą alfę i kończy się na tym, że grzejesz co 5min i nie odczuwasz jakby tego, że masz już dość, że jest za grubo to pewnie jest taki pihp co mieli kiedyś legalni. Taki kremowy proch jakby. Było jeszcze pihp w postaci białego jaskrawego koloru i po tym pihp dało się wyczuć, że jest za grubo i dawało zajebista euforię. No cóż chyba sam będę musiał przetestować, żeby się dowiedzieć.