Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Król Dopalaczy

Toaletowa profanacja czyli czym karmie mój kibel xD

Recommended Posts

Od razu mówię, że robię to ciągle jak cos mi się znudzi, a że jakoś nie mogę spać to z nudów wstawiam fotki jak pozbywam się dość sporej ilości proszków. Szkoda, że nie robiłem tych zdjęć od początku, ale od niedawna dopiero zacząłem udzielać się na forum. To nie wszystko oczywiście hexy w krysztale sobie jeszcze trochę potrzymam bo są całkiem fajne na weekendowe badania. Nie będę ich tu wstawiał są częściowo pokazane w dziale devila. Sory za jakość mój aparat w telefonie to tragedia. Dla ciekawskich to kibel po przećpaniu ponad 20g towaru trochę odleciał, ale powoli dochodzi do siebie. Twardy z niego zawodnik. Wyrzucone sorty mają z pół roku, niektóre mniej, niektóre więcej, i tak to tylko leżało i się marnowało, a znajomi których czasem tym dokarmialem powoli tracili duszę, stąd wybór by podzielić się towarem z kimś innym xD. Pamiętajcie RC to produkty kolekcjonerskie absolutnie niezdatne do spozycia przez ludzi!!! ;)

IMG_20200220_135123.jpg

IMG_20200304_010828.jpg

IMG_20200304_010943.jpg

IMG_20200304_011101.jpg

IMG_20200304_011307.jpg

Edited by DontFlyTooHigh

@SztywnyMiszaNie co Ty ja robię to często. Po co mam tego tyle trzymać w domu. To dla Ciebie ma wartość, dla mnie nie ma zadnej. Napisałem w dziale vendora od drzewa że mnie pokarało to po chuj mam to trzymać. A co chciałeś sobie to wziąć? XD 

Nic mi się nie pojebało jak ktoś myśli, że zrobiłem to pod wpływem substancji psychoaktywnych to się myli. Nie jestem niewolnikiem tych substancji u pana G dało się kupić 4 drzewa żeby przeszło zamowienie. To była moja pierwsza i ostatnia maczana, jak się popłakałes z powodu tego że wyrzucają Twoje skarby to przykro mi, serio xD 

Dla mnie to chemia bez wartości kupuje czasem trochę, biorę i sobie leży, kiedy pojawia się lepszy sort np hexa, albo coś mi nie posmakuje leci w kibel. To niebezpieczne zabawki, a ja nie mam zamiaru dostać psychozy jak niektórzy z forum. Mam zbyt wiele do stracenia, chociaz nie sądziłem że spotka się to z takim negatywnym odzewem patrząc na to jak wiele osób robi sobie tymi rzeczami krzywdę.

Stąd tyle tych sortów bo czasem coś sobie biorę, a potem szukam czegoś lepszego i zostawiam to poprzednie bo po co ćpać na umur? W tym momencie hexy w krysztale są bardzo dobre, wydajne. Dają mniej ubokow to po co mam trzymać te prochy sprzed pół roku, których i tak już nie tykam bo jak kupuje 5g to jem to przez 3 miechy o ile mi posmakuje.

Edited by DontFlyTooHigh

@WaleWroteNa3cmcto mój temat i mogę z nim robić co chce. Tak jak Tobie może się to nie spodobać. Jedni lubią maczany inni lubią MJ, a jeszcze inni nie lubią w ogóle używek. W temacie u pana G napisalem, że podchodziłem do MT parę razy i po prostu stwierdziłem, że maczany nie są dla mnie. Co więcej wspomniałem, że sam materiał jest zapewne dobry po prostu to nie moja bajka. Kurwa co was to tak boli. Zachowujesz się jak głodujące dziecko z Afryki, który gardzi tymi co wyrzucają jedzenie bo sam głoduje. Moja kasa, mój towar, moja sprawa. To była moja pierwsza maczana jak już wspominałem i chciałem po prostu spróbować jakie ma to działanie. Wyrzucaniem towaru nie chciałem obrazić vendora i jeśli umiesz czytać to PODKRESLILEM TO w temacie o jego produktach. Tym samym nie chciałem obrazić zadnego innego  vendora, którego material tutaj pokazałem. Sam jestem pewien, że żaden vendor się nie obrazi bo sam wie, że te substancje to syf, a ich sprzedaż to nie jakaś życiowa misja, tylko zwykły biznes. Urażeni będą się czuć tylko Ci którzy potrzebują tego towaru bardziej niż jedzenia i w głowie im się nie mieści jak można zrobić to co tutaj pokazałem. To nie jest kurwa jedzenie, że muszę mieć szacunek do takich rzeczy xDDD. Są substancje, które mi podchodzą i są  te które mi nie podchodzą. Wyrzucam to czego wiem, że i tak już nie wezmę, więc po co placzesz? Poczułeś się urażony? Przepraszam, że wyrzuciłem swój towar, za który sam zapłaciłem i wiem że sam z niego nie będę korzystał. Jak Ci zal, że Ty nie masz a ja wyrzucam to przepraszam. Idź do pracy,ogarnij życie przez to będziesz mniej ćpał i może zrozumiesz trochę bardziej mnie. 

Edited by DontFlyTooHigh

Następnym razem jak będziesz miał zamiar wyjebać taki dobry towar to się trochę nad tym zastanów i odsprzedaj taniej komuś z forum albo rozdaj lub zrób jakiś konkurs i daj w nagrodę .

Jak bym był twoim ojcem to dostał byś wpierdol za marnowanie towaru :)

Pozdrawiam

Edited by KingMarbas
Nic dziwnego że te szczury w kanałach jakieś zmutowane są

@KingMarbas byłbyś świetnym ojcem, który spuscilby wpierdol swojemu synowi za wyrzucanie dopalaczy. Zostaniesz ojcem roku. W głowach się wam już pojebało. To mój towar i mogę robić co z nim chcę. To nie Twoja sprawa, zajmij się soba, a widać, że masz czym. Patrząc na ludzi na tym forum, którzy lądują na sorze, mają przez te substancje problemy psychiczne, nie jest chyba właściwie odsprzedawać im takie rzeczy. Ja nie zbiednieje, a nie mam zamiaru dokładać się do czyjegoś uzależnienia. Mam swoje sumienie i swoje zasady i nie będę dla pieniędzy robił z siebie internetowego dilera. Jak tak Ci szkoda patrzeć na to jak ktoś spuszcza dragi w kiblu to masz problem ze sobą.

Pozdrawiam

Edited by DontFlyTooHigh

@Kierownik Budowyszczerze? Nie wiem co już jest ironia. Jak czytam wpisy ludzi tutaj to jestem w szoku, że ktoś w ogóle ma takie myślenie. Naprawdę sadze, że nie było w tym ironii, ale jak o tym wspomniałeś, to zapewne każdy mi będzie udowdniac, że to było "just kidding". Niemniej jeśli to ironia to sorki @KingMarbas po prostu poplynalem z nurtem xD

Edited by DontFlyTooHigh

Powinien powstać nowy dział na forum "Destrukcja" lub " Użalanie się nad sobą" na tego typu tematy

Edited by KingMarbas

@KingMarbasdestrukcja spoko, może by to zachęciło sporo osób do zmiany złych nawyków. Co do użalania się nad sobą po co do tego nowy dział? Ktoś się nacpa na drugi dzień żałuję później znów się nacpa i znów żałuję masz takich wpisów na czacie multum. Nie trzeba osobnego działu, żeby gromadzić takie wpisy, one pojawiają się stale. Wystarczy, że ktoś jest trzeźwy na tyle długo, żeby mieć zejście i ogarnąć, że bez dragów świat nie jest taki kolorowy. 

Edited by DontFlyTooHigh

w temacie "użalanie się nad sobą" byłbym tam królem . Nie krytykuje cię wcale jeżeli chodzi o ten temat , rozumiem i szanuje twoje  podejście do dopalaczy . Nie chcę że byś mnie odebrał źle .

@KingMarbasNie no rozumiem, po prostu trochę się odpaliłem przez panów u góry. Nie myslalem do końca czy piszesz coś na serio czy ironicznie, więc sorki. Dzięki, że tak uważasz. Wydaje mi się, że coraz mniej jest tu osób trzeźwo myślących, fajnie wiedzieć, że są tu jeszcze osoby, które nie mają mi za złe tego że po prostu staram się kontrolować to co i ile biorę. Może faktycznie trochę w ordynarny dla wielu sposób przedstawiłem swoją opinię o tych substancjach, ale też nie miałem na celu nikogo urazić bardziej wskazać, że można inaczej.Tez żeby nie bylo, że ja chciałem pokazać tym, że dopalacze są złe itd, sam używam ich okresowo po prostu używam ich na tyle nieczęsto a nie da się kupować po 1g, że stare sorty mi zalegają i nie mam co z nimi zrobić a wiem że nie każdy do tego podchodzi jak ja, stąd wole po prostu je wyrzucić niż dokładać swoje 3 grosze do czyjegoś nieszczęścia.

Edited by DontFlyTooHigh

Dnia 4.03.2020 o 18:36, DontFlyTooHigh napisał:

@Zapachcipy dzięki za miłe słowa. Mam nadzieję nigdy nie usłyszeć "ich" pukania, stąd mam taki stosunek do tych środków :D

W ciemnej dupie byłeś i gówno wiesz..... Czekaj "oni" przychodzą do każdego w pewnym momencie, wnyłej dobry Hex ma silku i @Synthetics

Tyle zemnie 

@Zapachcipy "oni" to skutek wypłukania dopaminy i niespania. Jeśli nie umiesz zadbać o te sprawy to może przyjść nawet po Ciebie smętny kosiarz i podarować Ci niezbyt "happy end". Poza tym nie wiem dokładnie o czym Ty do mnie piszesz, nie rozumiem po co reklamujesz tutaj dobrego hexa, jak już tak polecasz to także devil ma dobry towar. W dupie jeszcze nie byłem dlatego, że staram się kontrolowac, a Ty chyba w niej właśnie wylądowałeś xD 

tez bym tak zrobił jakbym brał jakieś stymulanty chujowy sort do śmieci a dobry zostawił, mam hexen od devila, nie jem stymulantów ale jakość jest świetna to sobie zostawię może kiedyś się przyda do czegoś, ciekawe jak tam nowy analog pentedronu wypadnie od devila ;d

tylko szkoda maczany haha