Skocz do zawartości
Madagaskar

Syntetyczna kokaina

Polecane posty

Jak się bierze po 3G to nie wrzuci, tez bym jie wrzucił. Ja prawie zawsze z gorka dostaje. 

testowal ktoś te koko i wie jak dawkować?

Gramdowa wyglądała i smakowała inaczej. Ta bardziej przypomina te sole.

Postać sam powder 

Edytowano przez Osama

Proszę o jakieś szczegółowe informacje .

3 godziny temu, Beton napisał:

Dla mnie podobne do granda czyli takie sobie. :/

21 godzin temu, Przemo13371 napisał:

Dla fanatyków koko w sam raz. Bardzo dobry odczynnik

Trochę mało mi to mówi .

Żadne RC nie stoi jakoś bardzo blisko koko.. Żadne RC nie daje tego uczucia mocy i nadmuchania ego jak balon.. To uczucie jest tak "inne". Może fenidat dają stymulacje w jakiś sposób podobna Ale nie ma tego uczucia zajebistoscj i tybu "tony Montana" 

Praca to ostatnia rzecz na którą mam ochotę po kokaine

Kiedyś były odczynik które blisko miały do koko.

Jeśli chodzi o ten odczynnik proponuje nie schodzić poniżej 100mg.

Hex jest tam  a pewno...

Glowmie czuć stim nie jesteś jakiś wyjebany po tym spokojnie możesz na tym robić codzienne obowiązki i nie widać za Bardzo że jesteś porobiony. 

Najbliżej kokainy ro był charche+ z czasów pierwszych stacjonarek( był robiony na 3fmc napewno. Podrasowany pfpp mógłby dać całkiem miła sol

Exclusive kokolino może jeszcze się jakoś tam zbliżało ale było bardziej serotoninowe

9 minut temu, wiktororban01 napisał:

Najbliżej kokainy ro był charche+ z czasów pierwszych stacjonarek( był robiony na 3fmc napewno. Podrasowany pfpp mógłby dać całkiem miła sol

Exclusive kokolino może jeszcze się jakoś tam zbliżało ale było bardziej serotoninowe

Ten produkt nawet nie stał koło kokainy :) nie wiem skąd te domysły ktoś ma chyba nigdy koksu nie  jadł :doh:masz rację kiedyś były bardzo dobre teraz to slabizna...  Kurla kiedyś to było;D

Słabizna hmm pod względem mocy to teraz są dużo mocniejsze ale niestety w przeciwienstwie do przyjemnosci

Charge+ miał w sobie jakąś cząstkę w sumie był bardziej podobny do koki niż kokolino

jak cos syntetycznego moze byc slabizna skoro prawdziwa koka dziala tak subtelnie ze laik nawet nie wie ze jest wyjebany?

1 minutę temu, wiktororban01 napisał:

Charge+ miał w sobie jakąś cząstkę w sumie był bardziej podobny do koki niż kokolino

charge, charge+, recharge byl na 4-mmc...

Cytat

A ja myślę, po testach, że koks jaki testowałem wcześniej miał jakie 10% czystości - w porównaniu o tego koksu, synth… daje pobudzenie na podobnym poziomie,  bez specjalnej euforii trochę jak rozcieńczony henio, nie pachnie chrzanem jak koka, daje charakterystyczne dla koki spływy ze znieczuleniem gardła, znikomo znieczula zęby i dziąsła. 

Fajny lajtowy stymulant. Nosa nie charata. Nie daje trybu terminatora, ani trybu jestem bogiem, ale chyba przez sentyment zaliczę go do pozytywnych oświadczeń.

Pompka odezwała się po około 1g wrzucanym co około godzinę po 150 - 200, a może to nie była pompka tylko coś sobie wkręciłem.  Ale przy takiej ilości  Henia byłbym pewnie  już na OIOM- ie

Na pewno spróbuję jeszcze kiedyś jako że Koka jest i zawsze była moją ulubioną używką 

Doświadczenia przeprowadzono przy użyciu figuranta 75kg 175 cm wzrostu w wieku średnim dość wysoka tolerka na cmc i  tym podobne.

Vendor zrealizował zamówienie z lekką górką w czasie około tygodnia od złożenia zamówienia.

Opakowanie bez zarzutów.

Kontakt ze sklepem wyśmienity.

pozdrawiam 

JZB

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się