Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Zaloguj się, aby obserwować  
Skunowsky

Fake Hash, Fake SQN, maczanki.

Polecane posty

Witam.

Nie wiem czy to dobry dział, jeśli nie - z góry przepraszam i proszę o przeniesienie.

Chciałem Wam, ekspertom, zadać kilka pytań odnośnie w/w używek, maczanek. 

Pierwsze pytanie :

Odnalazłem stronę "Fak*Hash . **", dosyć zaciekawiły mnie ceny; ale z tego co zdążyłem wyczytać tutaj na forum, to jest to tylko "podkład pusty", czyli

mam rozumieć, że po zapaleniu nie zaznam żadnych efektów psychoaktywnych? Jeśli tak, to czy "kolekcjonerskie strony" oferują jakąś substancje, która można

w łatwy sposób nasączyć ten Hash? Wyczytałem coś o AM-2201. Kiedyś paliłem maczanki z UR-144, czy to działa podobnie? Pzykładowo gdybym miał 50g tego podkładu

to w jakich proporcjach wymieszać substancje X z kostką haszu? Tak żeby nie wy..... z butów, tylko żeby poczuć coś zbliżonego do euforycznego haju po haszu, ganji. Nie znalazłem 

takich substancji na żadnych sprawdzonych stronach kolekcjonerskich, ktoś coś mi podsunie? 

Drugie pytanie :

Testował ktoś Fake SQN z synthethic pro? Czy topy są faktycznie takie jak u nich na zdjęciach? Ktoś tam pisał, że wygląda trochę jak samosieja, która klepie już po jednym buszku. 

Czy jest to bardzo ciężki materiał? Czy wygląda na oko, na "dość dużo"?

Trzecie pytanie :

Jakieś sprawdzone sklepy, z szybką wysyłką Fake Hashu (który wpływa psychoaktywnie), lub Fake SQUNA? 

Zdaję sobie sprawę z konsekwencji korzystania z wyżej wymienionych używek. 

Oczekuję od Państwa tylko i wyłącznie odpowiedzi na zadane pytania, bez prób umoralniania. 

Dziękuje i pozdrawiam Was serdecznie.

Gościowi który zechce mi pomóc - SERDECZNE DZIĘKI!!!

Nie wiem gdzie kupisz cokolwiek, bo ja nie jestem w temacie zamawiania RC już kilka lat ale:

1. Musisz znaleźć zaufany sklep.

2.Kupić F# już nasączony kannabinoidami.

Albo:

1. Patrz punkt 1.

2. Kupić kannabinoid.

3. Kupić "czysty" F#

4. Wymieszać (ugniatać jak ciasto F# i kannabinoid w proszku) w proporcji jaką chcesz, np 15:1 czy 10:1 (proporcji obecnych kanna nie znam).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować