Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

oshee

Psychoza

Recommended Posts

@oshee
Nie znam się na psychozach za bardzo ale wydaje mnie się mógłbym ci pomóc w innych aspektach

Same leki cię z tego nie wyciągną

Twój powrót do normalności musi się składać z kilku etapów w których każdy pomoże ci zaledwie w nieco ponad 10 % ale w sumie całość spowoduje że w prawie 50 % poczujesz się lepiej

Całość jest dluga i początkowym etapie będzie ci się wydawało że mało co pomaga

Na początek plecilbym ci całkowite życzenie trawki i alkoholu Trawka im więcej thc tym bardziej jest psychotyczną tym bardziej w chorobach związanych z psychiką Jest nawet niemało prawdopodobne że jakbyś rzucił rc razem z trawką Psychozy samoistnie by się zmniejszały Mózg by nie doszedł sam do siebie i potrzebowalbys pomocy ale nie w takim stopniu i tak długo jak to miałeś

z początku lekka nerwica w połączeniu z intensywnym paleniem trawki zabrała mi bliska osobę Znaczy się już nie jest ta samą osobą i nigdy nie będzie

Musisz też zrezygnować z alkoholu gdyz jest w jakimś stopniu neurotoksyczny i nie pomoże ci

W następnej kolejności musisz zregenerować wątrobę To ona odpowiada za wiele aspektów organizmu Jest buforem homeostazy organizmu Jak wątroba bierze RC na klatę jest dobra zabawa jak niedomaga uczucie zatrucia całego organizmu i na coś może pasc - nerki mózg

Ja najpierw stosuje sylimarol forte 3x1 Z po początku mam uczucie jakby po nim z wątroby wydostawało się to co się w niej w nadmiarze zgromadzilo odbijanie się tluszczem, lekki mętlik i ból głowy To po ustaniu tego wrażenia biorę biorę jeszcze tydzień Potem odstawiam sylimarol i zmieniam na coś bardziej kompleksowego z odtluszczeniem jej jak hepaslimin  Owy środek biorę do końca opakowania

Po regeneracji wątroby kolejnie odtruje się

Polecam chlorella nie dość że usuwa metale ciężkie to i toksyny Przy usuwaniu metali musisz organizmowi dostarczać magnezu i cynku wskakują na miejsce Me ciężkich

Po odtruciu zadbaj o mózg Przede wszystkim orzechy włoskie codziennie garść Witaminy z grupy B cynk i magnez oraz Omega

Następnie zacznij biega min 1 km dziennie Wraz z poprawą kondycji poprawi się też zdrowie psychiczne

Musisz spojrzeć na organizm jak naczynia polaczone Jak jedno niedomaga to rzutuje to na pracę i jego narządu

Jeżeli miałeś w przeszłości problem jeszcze z innym organem też o niego zadbaj

Przepraszam za średnią składnie w powyższym poście Pisałem go na raty

Jest jeszcze kilka rzeczy które tez powinieneś zrobić a powinienem wspomnieć o nich

Jeżeli możesz mieć problemy z rzuceniem trawki może marihuana cbd w jakiś sposób powinna ci w tym pomóc

Choroby psychiczne kochają brak ruchu

Najważniejsza w niej rzeczą jest budowa rytmu dnia I aż się prosi w tym że rytmie o obniżenie kortyzolu Chormon stresu można spalać niczym kalorie

Proponował bym siłownie i basen naprzemiennie jeden dzień siłownia drugi basen Dodaj do tego ashwagande i zeń szeń a chormon stresu nie będzie za dużo w twoim organizmie

Caly dzień musisz zorganizować co do minuty hobby spacery książki Nie będziesz miał czasu na wkrętki Które z czasem zaczął zmniejszać się na siłę

Odbudowa serotoniny - tryptofan lub 5htp Proponował bym to zrobić po odtruciu organizmu

Musisz to omówić z psychiatra być może twoje leki zaczepiają o receptory serotoninowe i w ogóle masz leki do wszystkiego Naturalne odbudowanie serotoniny ( może też dopaminy - tyrozyna) plus obniżenie chodniku stresu oraz leki tylko na psychozy powinny ci lepiej pomoc

Jak się sprezysz powinieneś się z tym wszystkim uporać przed końcem smutnych miesięcy ( listopad styczeń) Które potrafią pogrążyć w smutku

Czy to wszystko Ci pomoże TAK

Czy w znacznym stopniu Nie mogę Ci tego obiecać

Ale być może już za około 3 miesiące będziesz pod każdym względem lepszym człowiekiem

Wszystko w twoich rękach

Napisz koniecznie jak poszło

Trzymam kciuki

Twoją największą motywacją w życiu powinna być twoja kobieta jej się powinieneś słuchać i co najważniejsze ufać jej. Czytałem twoje wypowiedzi i współczuję że nie udało się z tym lekarzem. Według mnie powinieneś pójść jeszcze raz tylko do innego oni MUSZĄ ci pomóc.

Najważniejsze byś rzucił alkohol bo on zniszczy ci życie. Alkohol jest milion razy gorszy niż "weekendowe ćpanie" jeżeli go pijesz codziennie w dużych ilościach. 

Jeżeli się nie ogarniesz twoja kobieta rzuci cię i wtedy już będzie dla ciebie koniec prawdopodobnie bo nie będzie kto miał ciebie wesprzeć(no chyba że masz dobre relację z rodziną) 

Zrób kolejny krok naprzód mimo porażek z poprzednimi lekarzami itd. I to natychmiast bo każdy dzień kolejny po przez zwlekanie to może być za późno. Bo jak stracisz swoją najważniejszą kobietę w życiu będzie ci 10x trudniej i wtedy na prawdę będzie źle. Dopóki masz kogoś kto cie wesprze masz szansę wyjść na ludzi w szybkim tempie. 

Ja  paliłem tylko trawke 7 lat a później trawke rzuciłem dzięki chlorom i krajówki może głupie ale zrobiłem prawko i poszedłem do pracy na początku cpania 

aleeee

Miałem takie paranoje  po jakimś czasie cpania ze głosy z wentylacji czy z szafy słyszałem. Wkręcałem se nacpany ze jestem na coś chory że umrę.

Balem się isc spać bo wkręcałem sobie ze przestaje odychac.. Nie spałem często po 3 doby 

Biegałem po chacie z pałka teleskopowa i szukałem typów w szafie co się śmieją xD

Wszyscy wokół knuja na ciebie. Nie raz stałem w kolejce w zabce i się odwracam i gadam do starej babci co ty kurwo się śmiejesz a w sklepie cisza. 

Czasem to jakiegoś ziomeczka wysyłałem po zakupy mi. 

I teraz najważniejsze dałem se radę jedynie tym że odstawiłem na jakiś czas chlory i Wzielem się do pracy i większość zniknęła z paranoi. 

Bez leków, bez pomocy.  Zawsze jakoś byłem wrogiem leków bo też uzależnia benzo i inne nie lubię zamulac 

Ale fobia społeczna dalej została ale jestem świadomy swoich wad i staram się nie myśleć o nich i mieć wyjebane na pierdoły co se wkręcam w głowie. 

I tyle. Wiem że nie jest to może jakaś porada ale każdy jest inny i każdemu co innego pomoże elko miłego dnia 😜

Na pewno szukajcie pomocy ale sami musicie znalesc co wam pomoże. 

Edited by Nafukany Albatross