Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy ktoś z was miał z tym styczność?

Nie wiedziałem do teraz jak się to nazywa i musiałem wpisywać w google objawy jakie mam.

Przeczytałem troszkę o tym i o innych objawach towarzyszących i zasadniczo wszystko mi się układa w logiczną całość.

Kiedys miałem flashbacka po LSD ale wątpię aby to było przyczyną. Wtedy było inaczej w chuj.

Od pewnego czasu mi się to pojawia i zawsze nasila kiedy mam coraz więcej stresu psychicznego.

Jako dziecko chorowałem na chroniczne migreny i nawet rodzice próbowali coś z tym robić ale lekarze pomimo wielu badań chuja robili poza ciągnięciem siana.

W chwili obecnej jest to w chuj uciążliwe w codziennym życiu i od około 2 tygodni mam to co chwilę. Nie miewam tego jak nie myślę o problemach ale zauważyłem, że jest to konkretnie powiązane ze stresem.

Czy ktokolwiek to miał i sobie jakoś z tym poradził?

W tej chwili im bardziej o tym myślę tym więcej tego widzę. Pisząc ten temat napierdala mi co chwilę to skurwysyństwo i im bardziej mnie to stresuje tym więcej tego widzę. Taka samonakręcająca się spirala.

Pytam osoby które wiedzą o czym mówię bez szukania w google i pierdolenia tego co samemu wyczytałem w ciągu ostatniej godziny.

O dziwo okazało się, że brakowało mi właśnie soli, cukrów i w chuj witamin i minerałów.

Po kilku dniach wpierdalania jak świnia i faszerowania się żelazem, magnezem, potasem oraz witaminami objawy całkowicie ustąpiły. Co prawda sikałem na kolorowo po tych dawkach jakie przyjmowałem i tym co jadłem (dosłownie wszystko pożerałem. lodówkę zczyściłem do zera robiąc takie mixy żarcia, że głowa mała i czułem niewyobrażalny głód w trakcie jedzenia a im dziwniejsze rzeczy jadłem tym lepiej się czułem).

Widocznie długotrwały stres w połączeniu z ubogą i niezbilansowaną dietą spowodował takie efekty. Tak przynajmniej to sobie tłumaczę.

ja to mam od dziecka w sumie odkąd pamietam i nasila się jak jest stres bardzo mocno śnieży a tak to jest umiarkowanie cały czas a jem bodymax codziennie bez bodymaxa nie da się patrzeć aż tak mocno śnieży ostatnio jak odbierałem prawo jazdy i mi wzrok badali tak mi zaczęło śnieżyc ze nie mogłem cyferek odczytać na 1.0 ale babka była spoko i i tak wpisała mi wzrok 1.0 gitara najbardziej mi śnieży na płaskich powierzchniach bardzo i to samo widzę przy zamkniętych i otwartych oczach ten śnieg optyczny 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się