Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Alladyn123

3cmc i skutki długoterminowego wciągania

Polecane posty

Szanowni użytkownicy

Zwracam się z pytaniem do osób doświadczonych w temacie kryształu i jego pochodnych, nie jestem pewny czy to odpowiednia forma takiego zapytania ale na innych forach zdarzało mi sie pytać w taki sposób..

Przechodzę do głownego wątku a jest nim zapytanie o to jaki uszczerbek na zdrowiu psychicznym powoduje zarzywanie krysztalu, mefedronu, klefedronu cokolwiek to jest nie jestem w tym temacie obeznany bo nigdy tego na oczy nie widzialem.. sytuacja jest taka, że albo ja nie umiem szukać (wysoce prawdopodobne) albo niewiele jest na ten temat napisane na forach o narkotykach, konkretnie chodzi mi o to jakie uszczerbki na zdrowiu może ponieść osoba która jakiś czas temu ćpala w ciagach nawet do 2 miesiecy dzien w dzien po ponad rocznym detoksie i absolutnym wyparciu używek, słyszałem o fobii społecznej, nawracających koszmarach o tej samej treści... i jakby to ująć i to i to pasuje do pacjenta w którego sprawie w ogole o to wszystko pytam, a najbardziej interesuje mnie to, czy wystarczy z czymś takim skierować sie do psychiatry, podjąć leczeniu i czy da sie w ogole takie skutki zniwelować po jakimś czasie. Czy da sie wrócić do "normalnego" funkcjonowania po takim epizodzie w życiu.

Przepraszam za upośledzoną interpunkcje, jestem zwykłym łachmytą ktory ledwo napisał te wypociny u góry żeby miały jakikolwiek sens, a no i jestem zupelnie zielony w temacie dopalaczy i chciałbym zasięgnac wiedzy od ludzi którzy w tym siedzą..

Dziękuje za uwagę, serdecznie pozdrawiam i bardzo chętnie wysłucham co macie do powiedzenia.

+jesli to niezbedne, bardziej przyblize sytuacje pacjenta w ktorego sprawie zakładam ten wątek

Przez dłuższy czas używania chlorów to te chlory nie działają więc wadpie żeby ktoś jechał dłużej w ciągach na chlorach,ponieważ to nie ma sensu 

Dnia 12.02.2020 o 19:27, babiez1 napisał:

jak dasz rade poleciec przez chociaz tydzien na 3cmc non stop to ci buty chyba wyczyszcze :E

To byś musiał tutaj połowie forum (jak nie lepiej) zacząć czyścić buty i to z wysokim połyskiem, bo niektórzy sami się "chwalili" że miesiącami lecą w ciągach na CMC-kach :D

Dnia 16.02.2020 o 11:58, Moonka napisał:

Przez dłuższy czas używania chlorów to te chlory nie działają więc wadpie żeby ktoś jechał dłużej w ciągach na chlorach,ponieważ to nie ma sensu 

Zależy jak podajesz. Znam ludzi co podają I.V . Ale to już gruba zabawa żyły powypalane takie tam .

W plecki sie wkluwają bo nie mają gdzie :)

Nie wiem jakie skutki długotrwałe przynosi ciąg 3cmc ale podziwiam ludzi co ładują dzień w dzień chlora bo przynajmniej to co ja próbowałem to faza nie była warta tak rozjebanego nosa :) Dupy nie urwało a smak chemii jak sobie przypomne to czuje go w nosie nadal :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się