Skocz do zawartości

Polecane posty

A php z prochu od nich miałęm niedawno 7/10  dość mocna i Oni przyszli  i zjeba była 

Palona powinna dobrze działać próbowałem ciutkę z tym że nie wapowałem .

PS. Mix z Krajówką 3 do 1 wymiata ... :E 

9 godzin temu, DzikiDzik85 napisał:

To prawdziwe aphp? Wali octem? 

Czy to jakiś nowy wynalazek sprzedawany jako aphp? 

w tym roku miałem brązową w prochu nie w krysztale i to na setkę była orginalna a-php 

Ps. Choć jakość syntezy średnia , ale pomimo to odczynnik jak najbardziej aktywny .... :E 

Miałem  te aphp w  krysztale, co  prawda  nie  od  nich  a  miejsca  skąd  tak na  99%  pochodzi  również ich  produkt, jako że  pojawił się u nich w kilka dni po premierze tam,     powiem  tak nie  jest  to żaden  kryształ i nawet go nie stara się przypominać ,  bardziej  duże dość twarde  bryły,  które po rozkruszeniu  są  lekko  wilgotnym zlepiającym się  do  prochem. Po  rozdrobnieniu na ile to  możliwe  i zawinięciu  w  papier po nocy na grzejniku wysuszyło się na  tyle że można  było  bardziej  to rozdrobić  otrzymując  jasno  beżowy  najzwyklejszy  proch.  Jakościowo   raczej  średni porównując  do  dwóch innych prochów które miałem ostatnio (żółtego i białego również nie z tego sklepu). Czuć wyraźnie  że nie jest to najczystsze, choć moc ma nie najgorszą i biorąc  pod uwagę  niższą cenę tragedii nie ma  i  pewnie  większość  będzie   zadowolona, choć ja osobiście  wolę  dołożyć te dwie  dwie  stówy za przesyłkę  i  kupić droższy  np żółty proch z innego źródła,  zwyczajnie  znacznie  wydajniejszy  jest, waporyzuje się  tak jak  aphp   powinno, a ten  pseudo  kryształ  zaraz po podgrzaniu  najpierw  intensywnie  się  gotuje  jakby coś o  niższe j sporo  temperaturze  wrzenia  odparowywało,  pierwszy  dym z resztą  jest  gryzący  trochę, a  następnie  zostaje  już alfa  która  już  normalnie  stopniowo  i  powoli  odparowuje  bez  żadnego  wrzenia (bardszo  podobnie  zachowaywał się ostatni  sort  jaki  predator  miał z  pół roku temu  czy  coś  koło tego,  ten  możę  jest  jednak  mocniejszy  trochę) Problem  w tym że  proch  żółty jest  na wykończeniu i tylko  max 10g można kupić, a biały  ma zaporową cenę i długo potrafi iść. Ale żeby nie być gołosłownym  i  nie teoretyzować, zamówiłem  testowo  w cloud ten  kryształ, jak  dostanę to  potwierdzę  czy  miałem rację  i  jest to to samo co  miałem. W załączeniu jak wygląda  ten  "kryształ" po  wysuszeniu  i  rozdrobnieniu. Na żadnym etapie nie ma to struktury kryształu, a  bardziej  zjebaną/niedokończoną /celowo tak zrobioną (prawdy się raczej nie  dowiemy) syntezę  gdzie produktem  końcowym  jest  proch, z resztą  moje  próby  rekrystalizacji  kilku tych  prochów  dostępnych  ostatnio  spełzły na niczym , albo  nie  potrafię  dobrać  rozpuszczalnika, albo trzeba  by  to  jakoś doczyścić  stosując  bardziej zaawansowane  techniki niż  moje  amatorskie domowe  zabawy w małego  chemika, ale coś  musi  być na rzeczy bo  kryształu  odkąd  w chinach  jest  zbanowane  nie  pamiętam żebym  widział dostępnego, ja po  kilku  podejściach w  każdym razie   sobie  darowałem .   

krysz.png

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się