Skocz do zawartości

Polecane posty

Z uwagi, na notoryczne prostackie zaczepki, jak nawet nikt do niego nie pisze, i nie kieruje zadnych tresci - BAN na czat nalozono.

Wojt Dzisiaj 14:39

hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Charakterny Olkoholik Dzisiaj 14:40

Hajt Dzisiaj 14:41

Hajt Dzisiaj 14:46

@Wojt co pusie zacieszasz ?

Hajt Dzisiaj 14:47

objawiles sie jak drugi Jezus chodzoacy

Hajt Dzisiaj 14:47

co dalej mozgu nie znalazles ?

Z uwagi na brak poprawy, pomimo wielu upomnien i banow na kilka godzin. Teraz to grupa arbitrow zadecyduje, jak dlugo potrwa ban na czat.

och az tyle, ale surowa jestes w ocenie ludzi, popelniajac je caly czas :unsure: fajnie, ze w ogole temat ruszyl :E i fajnie ze to znow ja jestem tym pierwszym, Pierwszy " zjeb roku roku " i piewszy " Toster " no i na czacie tez pierwszy spammer :D.Duzo tych pierwszych i to na tak dlugiego bana zasluguje ? :E

Edytowano przez Hajt

Zaraz Wojt sie pewnie przyczepi, ze to nie ja bylem pierwszym rozowym. Odpowiem tylko tak: sprawdz-bo ja wiem.

Ile będzie trwał ban? O tym zadecydują wszyscy, którzy mają tutaj cokolwiek do powiedzenia w sprawie słuszności bana. (arbiter, moderator)

Pozostali użytkownicy mogą się wypowiadać  w tym temacie, dorzucając swoje "3 grosze" jeśli mają coś sensownego do dodania.

Jeśli nie wiesz co chcesz robić, drogi Czytelniku, nie jest wcale taka zła sytuacja, zwłaszcza, jeśli jesteś w stosunkowo młodym wieku. Dzięki temu możesz bez jakichkolwiek uprzedzeń zacząć badać, co tak naprawdę Cię „kręci” i to nie tylko jeśli chodzi o karierę zawodową, ale też i życie w ogóle. To bardzo zaniedbywany temat i dlatego mamy potem tak wielu ludzi w wieku 35-50 lat, którzy przechodzą w którymś momencie ciężki kryzys wieku średniego. Nagle uświadamiają sobie, że przeżyli sporą część życia zupełnie inaczej niż tak naprawdę by chcieli i potem zaczynają się albo dramaty, albo „życie w cichej desperacji”. Po co tak długo czekać?? Po co tak długo żyć „sztucznym” życiem?

Widzę dalej robisz z siebie pajaca... ech swoim zachowaniem pokazujesz mentalność 14 latka :/ też uważam, że miesiąc to stosowna kara. Jeśli znowu będzie tworzył sub konta do spamowania czatu, to proponuję mu usunąć jego główne konto xD

Edytowano przez signumsignal

16 godzin temu, Hajt napisał:

Jeśli nie wiesz co chcesz robić, drogi Czytelniku, nie jest wcale taka zła sytuacja, zwłaszcza, jeśli jesteś w stosunkowo młodym wieku. Dzięki temu możesz bez jakichkolwiek uprzedzeń zacząć badać, co tak naprawdę Cię „kręci” i to nie tylko jeśli chodzi o karierę zawodową, ale też i życie w ogóle. To bardzo zaniedbywany temat i dlatego mamy potem tak wielu ludzi w wieku 35-50 lat, którzy przechodzą w którymś momencie ciężki kryzys wieku średniego. Nagle uświadamiają sobie, że przeżyli sporą część życia zupełnie inaczej niż tak naprawdę by chcieli i potem zaczynają się albo dramaty, albo „życie w cichej desperacji”. Po co tak długo czekać?? Po co tak długo żyć „sztucznym” życiem?

Bardzo dziennine z Twojej strony, ja osobiście jestem za banem na 2 miesiace na czat dla nauczki, a jeśli dalej będzie tak pisał to banem na forum.

Dnia 3.02.2020 o 18:33, Hajt napisał:

to zrob cos ze swoim zyciem a nie 30+ lat siedzisz na jakims padole i nic..., dziwisz sie ?

Edytowano przez k҉r҉z҉y҉s҉k҉o҉

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.