Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Popsonskun

Jak się opanować bo działaniu kryształu e

Polecane posty

Witam mam dość nietypowe pytanie. Otóż po 2 miesięcznym detoksie od kryształu szykuje się na imprezę od 17 do 22 a problem w tym ze moi rodzicie widzą ze coś jest nie tak jak przychodziłem naćpany do domu ze się pocilem itd. Jest sposób żeby się jakos normalnie zachowywać? Może coś na uspokojenie? Bo zawsze się denerwuje ze ogarną o co chodzi zaczynam szybko mówić z nerwów szybciej oddycham pocę się :/

Czego oczy nie widzą, temu serca nie żal.  Lepiej u kogoś przenocować, dobrze wytrzeźwieć i wrócić do domu. Nikt do Ciebie pretensji nie będzie miał. Ale Prezes ma rację, lepiej w ogóle nie ćpać :)

ale  ten gosc jest nienormalny impreza od 17 do 22 hahaha no kurwa ja to przy tej godziniinie bym walił ostro w huj  i bym sie nie przejmował ze rodzicie bo wiem ze musze byc trzezwy nie lubie  nocowac to nie w moim stylu chyba ze usne kurwa na melanzu i sie obudze o 6 to albo wstaje i baluje albo ide spac zalezy od balowiczłw moich dla mnie gosc nienormalny jak nie mozna sie ogarnac kurwa mac ? podstawówka ? kurwa czy gimnazjum 

Jak zamierzesz pizgać ketony od 17 do 22 i wrócić na chatę to nie ma chuja że sie nie połapią bo po "krysztale" czyli pewnie jakichś 3/4cmc człowiek wygląda paskudnie i to widać z daleka a jak już mialeś jakąś lipe wcześniej to tym bardziej będą się przyglądać.

chcesz mieć spokój to:

a) wróć rano jak sie ogarniesz i prześpisz

b) nie wal w ogóle 

a tak wgl to nie ćpaj za małolata

Edytowano przez TECHNIK PASJONAT

Zawsze może zamknąć się w pokoju i zrobić sobie samemu imprezę gdy rodzice będą już smaczie spać :E

8 godzin temu, asot napisał:

Zawsze może zamknąć się w pokoju i zrobić sobie samemu imprezę gdy rodzice będą już smaczie spać :E

hahahahha ;-e

Bal Malucha na wspomagaczach?  Proponuję albo wcześniej zacząć by do północy Kopciuszek z powrotem grzecznie był w szarej kiecce, albo w odpowiednim towarzystwie. 

sI jeszcze jedno - to zabawa dla dużych dzieci, nie obarczaj tym rodziców. Serio, mają dość zmartwień przez to że (prawdopodobnie) nie ubarwiają sobie życia jak Ty ;-)

Dnia 3.02.2020 o 21:49, force24 napisał:

ale  ten gosc jest nienormalny impreza od 17 do 22 hahaha no kurwa ja to przy tej godziniinie bym walił ostro w huj  i bym sie nie przejmował ze rodzicie bo wiem ze musze byc trzezwy nie lubie  nocowac to nie w moim stylu chyba ze usne kurwa na melanzu i sie obudze o 6 to albo wstaje i baluje albo ide spac zalezy od balowiczłw moich dla mnie gosc nienormalny jak nie mozna sie ogarnac kurwa mac ? podstawówka ? kurwa czy gimnazjum 

Nie to nie podstawówka ani gimnazjum wole wyjść niż nic nie robić w domu ;x jak ty miałeś styczność z ćpaniem w podstawowce albo gimnazjum to gratuluje.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się