Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Smok

Niebieskie forum - ciekawe informacje

Recommended Posts

Chcialem obiektywnie podejść do tego forum, ale tam się dzieje łopatologia kurwa, albo KLER w jednym. 

Dostałem ponownie range "NEWBIE" i bana za to, że napisałem prawde o Atomie.

Skoro jest tam taka wolność słowa, dlaczego gdy coś nie jest po myśli "BOSSA" naczelnego strażaka forum i "SIEMA" jego giermka

zostajesz obsypany "farmazonem" "gównem" i że oczerniam dobre imię Atoma. Nie mówiąc już o samym poziomie wiedzy i gramatyki userów takich jak; 

Josiek, Boss, Gagrameli etc.. 

Trzeba tutaj po prostu pokazywać ich hipokryzję i kłamstwa (patrz wieczne wpisy o panującej tam wolności słowa i relacje użytkowników odnośnie tej kwestii) 

Rozumiem, że niktórzy mają takie podejście i nastawiają drugi policzek, gdy dostaną w pysk, bo tak nakazuje im biblia, ale jak ktoś pluje Ci w twarz, to nie można się uśmiechać i mówić, że to deszcz pada...

Dnia 28.05.2020 o 22:49, luks1985 napisał:

Gdzie to napisal ?

na stronie Gustawa ,ten kto ma tam konto wie .

Gargamelli Aka Kryształowy założył multikonto  ( SCREEN WYZEJ )o nazwie "smutna"i odradzała gustawa polecając  sklepy forumowe 

Jeszcze za czasów Cracka Na smaka  sam kopiowałem z dopalatora,dopalamy,i hypka posty zmieniając treść aby napędzać  forum Sergiuszowi, kóry jest z Krakowa 

wysysał mi paczki  co miesiąc za  napędzanie działów

później wystawiłem szczera opinie w  jego dziale  synth  i napisałem  szczerze co myślę o materiale   ,on mnie obraził i zbanował ,poczczym nie miałem dostępu do forum , a ekipie  wkręcił ze naćpany bylem,przez 2 dni na sb byłem obgadywany ,

BOOS /BOOT  to jest parówa typ podpierdala sklepy, wysyła nr kont i fotki pakowania sklepów nie  reklamujących się na niebieskim na policje  , siedzi tam po to abym napędzać forum  ,każdy ogarnięty  jeżeli  go prześledzi to ogarnia co to jest za typ co hexa od nepa nie rozróznia a ma najwyzsza rangę xD  ,z tego co pisali na sb to matke pobil aby miec na linkę xD   

Edited by radar

12 godzin temu, radar napisał:

na stronie Gustawa ,ten kto ma tam konto wie

Mam konto i pytam gdzie to jest bo znow szumu narobiliscie a nic tam nie ma.

A szukalem, szukalem.

Edited by luks1985

jak szum i jak znowu ? dobrze ze jest tutaj taki temat bo tam zbanuja cię i nic nie mozesz zrobic na czacie nie napiszesz ,posta nie przepuszcza  a czerowny pusci bajke idiotą a oni będa powielac klamstwo na chat robiąc ci plecy tam tak ze wszystkimi robią.

1 godzinę temu, CinekMarcinek napisał:

To kurwa niech ktoś wklei tutaj co tam jest a nie jedne mowi, ze cos jest a drugi, ze nie.

2 godziny temu, horsii napisał:

@luks1985 jest, tylko ty chyba nie widzisz. Pokazuje się od razu po wejsciu jako zalogowany.

Tzn wyswietla sie plansza w stylu czynne od 6- 11, pracownik x mial sraczke, w niedziele wydajemy obiady itd

I tam  dopisane krotkie info, ze admin nie usunal ich tematu.

Po tych opisach liczylem, ze bedzie info typu oszukali nas/oszukuja Was a tymcadrm jest krotki jednozdanowiec.

Edited by luks1985

PROŚBA DO KLIENTÓW ABY NIE PISAĆ ŻADNEGO INFO NA FORUM DOPEK, JEŻELI KTOKOLWIEK TAM BĘDZIE PISAŁ O NAS INACZEJ NIŻ W WIADOMOŚCIACH PRYWATNYCH TO LIKWIKUJEMY KONTO W NASZYM SKLEPIE. 

Kierownictwo tegoż forum pokazało jakie ma mniemanie o sobie, uważajcie tam.

10 minut temu, horsii napisał:

drobnym drukiem?

Usunalem te czesc posta.

Tu nie ma sie w co wczytywac krotka informacja i... Tyle.

Gdyby tu ludzie napisali, ze G dal krotkie info nt niebieskich to bym nie marudzil. A tak narobili niektorzy szumu i myslalem, ze tam jest jakas ciekawa historia.

Jaki cyrk xD

Hehehe. Tak ad post @FunFunFun i kilku innych.

Żeby to zrozumieć musimy się cofnąć do powstania tamtego forum. To czas zawieji i zamieci tego forum.

Nagle jeb powstaje inne forum. W momencie l powstało tamto forum wielu skonfliktowanych ludzi stąd idzie tam i podkręca atmosferę.

No ale do meritum. Już niedługo po powstaniu niebieskiego dostałem na PW krótka informacje, że część ludzi ktorZy poszli stąd zrobiła sobie kółeczko wzajemnej adoracji - Luks zły, Wojt to wojcia itd.

Wrzuciłem to info na forum. Wszyscy chcieli screena. Ja nikogo nie chciałem wjebac więc nie podałem nic ponad to krótkie info.

Dziś mija już długi czas od tamtej akcji  czy się myliłem ? 

To tak w qestii wprowadzenia. A co do weekendowego starcia :)) zaczęło sie wesoło. Od starcia G z adminem. Admin odmówił usunięcia info o sklepie. 

No chuj ok. Ich decyzja można zrozumieć admina ale trzeba (zwłaszcza w obecnej sytuacji prawnej) zrozumieć sklep.

Spoko. Ok.

Od momentu jak Admin zaczął umieszczać te informacje na forum zaczęły sie sypać negatywy na vendora. Głównie z jakichś kont z dwoma postami lub będące 3mies. Bez fotki opakowania itd.

Jakby ktoś taki numer odjebal u Preda to by wyleciał z hukiem.

No ale w weekend to przeszło najśmielsze oczekiwania. Jedna z użytkowniczek wrzuciła info, że fun ma w maczanxe opio xD bez dowodu, bez niczego. Nawet bez foto samarki ;)) jedyny dowód to post, że test kasetowy który w probce moczu po cmc pokazuje wszystko jej pokazał opio ;))

LudZie się upomnieli o to, że ktoś kręci aferę. Admin umył dłonie i dążył do tego by ludzie pisali, że w całym konflikcie to admin ma rację (wtf ;)) 

Kto tego nie robił a pisał, że akcja laski jest kiepska lądował jako newbie (to wiąże się z akceptacją postów ) lub wyłapywał bana

Ja deaktywowalem konto. 

Bardo slabo to poszło. Pomijajac kiepską akcję kogoś z multikonta na tym, że admin dąży za wszelką cenę do napsucia krwi v skończywszy.

Po co o tym piszę ? By one ludzie wyrobili zdanie. Dyskusja na niebieskim pewnie już jest pocieta niczym posty G.

Edited by luks1985

W dniu 30.05.2020 o 19:00, Kierownik Budowy napisał:

Trzeba tutaj po prostu pokazywać ich hipokryzję i kłamstwa (patrz wieczne wpisy o panującej tam wolności słowa i relacje użytkowników odnośnie tej kwestii) 

Póki się zgadzasz z adminem, jedziesz po sklepach ktorch nie ma w partnerskim to wolność słowa masz nieograniczona ;))

Ja czytam posty tego ussera, którego pewnie znacie z tamtego forum to niewiem co mam myśleć .

Wgl się dziwię, że  takie bzdury są akceptowane po parę godzin w ciągu dnia.

20200801-185951.jpg

Szanuj zdrowie nie rób mixow!!

Wal hex solo 7 lat będziesz zdrowy  😄

Edited by RickSanchez