Jump to content

Niebieskie forum - ciekawe informacje

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cześć i czołem :), ja to tylko to zostawię na chwilkę ;), Pierwsze primo, TR i opio ma tyle z sobą wspólnego co "wolność" i niebieskie forum... Drugie primo, jego wysokość admin z niebieskie

chłop moderator 83472384 postów nie wie co to s&s XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Powiem w ten sposób:   Robicie szambo i jedno i drudzy. Nie jestem w temacie o chuj między wami poszło ale takie wytyki na forum i robienie tematu z jakimiś screenami jest żenujące.  

Posted Images

dopalator umarł tak sobie po cichu, z tego co pamiętam, ludzie stamtad sie rozeszli gdzie sobie zechcieli - rózowy, fioletowy, czerwony itd.... dopek nie ma nic wspólnego z dopalatorem,

@Senior

sorry za double posta ale ostatni miesiąc dobry nie widziałem tego wątku

i teraz go przewinąłem

X KURWA D.

nie wiem co powiedzieć, brak słów.

ja i dr. @luks1985 ogłaszamy NATYCHMIASTOWĄ RELOKACJE TEGO CO TAM SIE DZIEJE 

do TEGO MIEJSCA :

kalety.jpg

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja tam czasami zajrze założę jakieś konto i napisze prawdę albo niewygodny post to dostaje upomnienia, że kurwa łamie regulamin . Ci modzi to chyba przebywają gdzieś w ośrodkach zamkniętych gdzie można mieć telefony i żyją w swoim świecie. 

ojej dopek rozda 0,5g klefa za napisanie eseju CZEMU NASZE FORUM JEST NAJLEPSZE ja pierdole xD dobrze że konkursów muzycznych juz (chyba) nie robią bo od kiedy vantaron przestał nagrywać dla nich 5000 częsci hexenu to na mikrofon z  biedronki za 20 wpadły jakies lumpy co nawet w bit nie trafiały a calosc chyba w audacity robiły

niech se biorą 0,5g klefa. tych debili wszystkich forumowych co tu paradują i na świeczniku są nierzadko też se mogą wziąć jak są takim friendly community

to mi przypomina jak za komuny dzieci w przedszkolach po 30 gówniarzy były uczone śpiewać w grupie na jakieś tam swięto-apele piosenki w stylu "nasza kochanii panii dyreeektor, jeeeest taka wspaniaaaała, jeździmy na wycieczkiiii, dzieekujemy pani dyrektor" - to akurat historia którą od matki usłyszałem. xD