Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Smok

Niebieskie forum - ciekawe informacje

Polecane posty

Czemu wy jesteście tacy zdziwieni?

Chodzi o pieniądze. Ten ukrainiec ma z tego hajs. Dlaczego was dziwi, że dba o swoje?

Po prostu zlejcie to ciepłym moczem jak ja i tyle.

Trzeba tutaj po prostu pokazywać ich hipokryzję i kłamstwa (patrz wieczne wpisy o panującej tam wolności słowa i relacje użytkowników odnośnie tej kwestii) 

Rozumiem, że niktórzy mają takie podejście i nastawiają drugi policzek, gdy dostaną w pysk, bo tak nakazuje im biblia, ale jak ktoś pluje Ci w twarz, to nie można się uśmiechać i mówić, że to deszcz pada...

Dnia 28.05.2020 o 22:49, luks1985 napisał:

Gdzie to napisal ?

na stronie Gustawa ,ten kto ma tam konto wie .

Gargamelli Aka Kryształowy założył multikonto  ( SCREEN WYZEJ )o nazwie "smutna"i odradzała gustawa polecając  sklepy forumowe 

Jeszcze za czasów Cracka Na smaka  sam kopiowałem z dopalatora,dopalamy,i hypka posty zmieniając treść aby napędzać  forum Sergiuszowi, kóry jest z Krakowa 

wysysał mi paczki  co miesiąc za  napędzanie działów

później wystawiłem szczera opinie w  jego dziale  synth  i napisałem  szczerze co myślę o materiale   ,on mnie obraził i zbanował ,poczczym nie miałem dostępu do forum , a ekipie  wkręcił ze naćpany bylem,przez 2 dni na sb byłem obgadywany ,

BOOS /BOOT  to jest parówa typ podpierdala sklepy, wysyła nr kont i fotki pakowania sklepów nie  reklamujących się na niebieskim na policje  , siedzi tam po to abym napędzać forum  ,każdy ogarnięty  jeżeli  go prześledzi to ogarnia co to jest za typ co hexa od nepa nie rozróznia a ma najwyzsza rangę xD  ,z tego co pisali na sb to matke pobil aby miec na linkę xD   

Edytowano przez radar

12 godzin temu, radar napisał:

na stronie Gustawa ,ten kto ma tam konto wie

Mam konto i pytam gdzie to jest bo znow szumu narobiliscie a nic tam nie ma.

A szukalem, szukalem.

Edytowano przez luks1985

jak szum i jak znowu ? dobrze ze jest tutaj taki temat bo tam zbanuja cię i nic nie mozesz zrobic na czacie nie napiszesz ,posta nie przepuszcza  a czerowny pusci bajke idiotą a oni będa powielac klamstwo na chat robiąc ci plecy tam tak ze wszystkimi robią.

1 godzinę temu, CinekMarcinek napisał:

To kurwa niech ktoś wklei tutaj co tam jest a nie jedne mowi, ze cos jest a drugi, ze nie.

2 godziny temu, horsii napisał:

@luks1985 jest, tylko ty chyba nie widzisz. Pokazuje się od razu po wejsciu jako zalogowany.

Tzn wyswietla sie plansza w stylu czynne od 6- 11, pracownik x mial sraczke, w niedziele wydajemy obiady itd

I tam  dopisane krotkie info, ze admin nie usunal ich tematu.

Po tych opisach liczylem, ze bedzie info typu oszukali nas/oszukuja Was a tymcadrm jest krotki jednozdanowiec.

Edytowano przez luks1985

PROŚBA DO KLIENTÓW ABY NIE PISAĆ ŻADNEGO INFO NA FORUM DOPEK, JEŻELI KTOKOLWIEK TAM BĘDZIE PISAŁ O NAS INACZEJ NIŻ W WIADOMOŚCIACH PRYWATNYCH TO LIKWIKUJEMY KONTO W NASZYM SKLEPIE. 

Kierownictwo tegoż forum pokazało jakie ma mniemanie o sobie, uważajcie tam.

10 minut temu, horsii napisał:

drobnym drukiem?

Usunalem te czesc posta.

Tu nie ma sie w co wczytywac krotka informacja i... Tyle.

Gdyby tu ludzie napisali, ze G dal krotkie info nt niebieskich to bym nie marudzil. A tak narobili niektorzy szumu i myslalem, ze tam jest jakas ciekawa historia.

Na część dupka głównego Jośka, Gargameli i drużyny przeciwnej Sergiej Dopkowicz CZOŁEM? Z CZOŁA! 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się