Skocz do zawartości
Crynks

Zolpidem (Onirex, Nasen)

Polecane posty

Ketipinor (100mg) dobre gówno pamiętam jak kiedyś zajebałem 2 tabsy i popiłem jednym  piwem co był  błąd poskładało mnie jak dziwke nawet od kompa nie zdarzylem odejść bo już spałem na klawiaturze w jakieś 40 min ale ja bez tolerancji na takie zabawki xD

Polecam odstawić szajs i przestawić się na testosteron, podkreślam że problemy ze snem są jeszcze gorsze ale ja jakoś odstawiłem psychotropy dzięki temu. Nie polecam schodzenia z wenly po roku na 150mg, a ty pewnie jeszcze z 300 tego wpierdalasz jak nie lepiej, odstawienny trwa jakieś 3 miechy.

W sumie to się dziwie że ci staje po takich combo.

Edytowano przez ŁatwoSięDenerwuje

libido akurat mam w chuj wysokie, wenfle parę miesięcy brałem 150, od kilku dni zmniejszam dawkę i już doszedłem do 75, jutro 50, potem tydzień przerwy i będę miał okazję bezpiecznie zajebać sobie dexa hehe

a czemu akurat testosteron? na chuj mi to?

Przed chwilą, ŁatwoSięDenerwuje napisał:

Żeby nie ćpać, mniejsza z kim ja rozmawiam...

w czym problem? już lepiej chyba od czasu do czasu przyćpać niż sobie strzykać dupę

w ogóle co na tym forum robisz jak ci ćpanie przeszkadza

8 godzin temu, CinekMarcinek napisał:

Kurwa ta rozmowa jest równie ambitna co życie seksualne rozwieliczki.

szczególnie po twoim wejściu w ten temat

13 godzin temu, FrsmeMe napisał:

Zolpi krusze miele wale ścieche i jeb ... :E przyjemny stan zmulenia co kto lubi ...  :E 

Pamiętajcie tylko żeby nie prowadzić po tym pojazdów mechanicznych :E 

zgadzam się ze wszystkim poza waleniem ściech kiedy można normalnie ale co kto woli ;-e

jakie miałeś haluny po tym?

Jedno jest znać się na tym, drugie brać rekreacyjnie, a trzecie być przyjebanym ćpunem, których nikt tu nie lubi. Popatrz kurwa co piszesz, jak ty rekreacyjnie walisz to jam jest cezar. A i po zolpi haluny twoje to delirium.

Miałem jak po tygodniowym mitingu z najlepszym sortem hexa jeszcze od Gienia wziołęm 4 zolpi bez tolerki w ciemnym pokoju widziałem   "czarną mgłę" jak z serialu lost przez chwile bo potem zasnąłem na 12 godz ... :E  

Pozdro :E 

Wczoraj na wieczór zjadłem pierwszy raz zolpi 10 mg czekając na "faazę" nie idąc spać, odczułem przyjemną euforie i tyle. dziś wezmę 20 mg i sprawdzę jak to działa faktycznie bo biorę regularnie diazepam który mógł spłycić dzianie zolpidemu , 

Ps. gdy zasnąłem sny były bajkowe i kurewsko realistyczne, na tyle że wszystko pamiętam 

Edytowano przez Dixon95

występuje tolerancja krzyżowa, więc jak bierzesz diazepam to jakąś tolerkę masz, a ze snami to się nie dziwię, mi się pokazywały wyraźne obrazy jak leżałem w łóżku z zamkniętymi oczami czekając aż zasnę

opisz potem jak te 20mg zadziałało

nie wpatrywałeś się w nic i nie patrzyłeś jak przez 1000 kalejdoskopów?

dobra do kosza to idzie, na haluny już raczej nie licz

Dnia 31.01.2020 o 04:45, ŁatwoSięDenerwuje napisał:

Polecam odstawić szajs i przestawić się na testosteron, podkreślam że problemy ze snem są jeszcze gorsze ale ja jakoś odstawiłem psychotropy dzięki temu. Nie polecam schodzenia z wenly po roku na 150mg, a ty pewnie jeszcze z 300 tego wpierdalasz jak nie lepiej, odstawienny trwa jakieś 3 miechy.

W sumie to się dziwie że ci staje po takich combo.

już zszedłem z wenfly i nie brałem 300 tylko 150, stopniowo zmniejszałem dawkę ażdo 12,5mg, psychiatra polecił rozerwanie pigułki i wysypanie małych proszków no i obliczyłem, że jeden to 12,5 i udało się, poteeeem długa przerwa, zabawa z DXM i na następny dzień fluoksetyna i czuję się wyśmienicie, do tego pregabalina i rolki, alpry już nie biorę i zadowolony jestem

Na początku jest wesoło..., nie polecam stosować tego dłuższy czas.

2lata temu 20mg i było bardzo przyjemnie, teraz to 100mg działa bardzo lekko, ale to już wina alpry.

Najlepiej 3piwka potem zolpi a jak się zacznie wkręcać to mj indice jakąś przypalić , tylko tak to na mnie działa zadowalająco.

Nie zachęcam nikogo do takich mieszanek, łatwo jest przesadzić bo działania nie czuć czasami. Opakowanie może spokojnie na nieswiadomce pójść w ciągu nocy.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się