Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Crynks

Trip po flualprze

Recommended Posts

1. 6:06 - zaaplikowałem dwa flualarpazloamy,zobaczmy jakie będę efekty i dorzucam kolejny proch, żebym cokolwiek poczuł
3. 7:30 - zjadlem sniadanko, umyłem ząki i aplikuję właśnie kolejne 2 prozki.
4  7L51- piąta aplikacja jednej tabekti
5. 7:54 - idę zapalić, bo nie mam wkładów do epena
6. babka i dziadek mnie wkurwili
7. 2 tabsy aplikuje
chuj koniec, to ścierwo nie działa

1 godzinę temu, Kierownik Budowy napisał:

Nie działa... A za 2 dni będzie się zastanawiał co robił i dlaczego nie pamięta ostatnich dwóch dni xD

E przy flualprze nigdy nie miałem tego poczucia że "ej chyba nie działa" ją musi czuć.

Chociaż nie zapominajmy o kwestii osobniczej. Może masz i racje Kierowniku.

@Yung Trunks Skąd masz flualpre? 

24 minuty temu, asot napisał:

E przy flualprze nigdy nie miałem tego poczucia że "ej chyba nie działa" ją musi czuć.

Chociaż nie zapominajmy o kwestii osobniczej. Może masz i racje Kierowniku.

Nie dziala bo niema highu jak po klonie :lol:

No i hui zmiotło typa z planszy, kumulacja jak w toto lotku... Miejmy nadzieję że nic nie na odpierdala się mu podczas lotu, ja po ścianach kiedyś chodziłem że do kibla trafić to jak przez dzungle przejść xd

Z dostępnych jeszcze do września zeszlego roku legalnych RC benzo flualprazolam był najmocniejszym czochraczem umysłów, ja jestem bardzo solidny gość pod kątem budowy ciała, ale już pół tabletki od lizardow w miksie z piwem robiło amnezję. A co dopiero kilka pillsów na raz? Kiedyś zrobiłem ten błąd, w sensie zbyt wczesnego dorzucenia... Myślę, że w międzyczasie jechałem gdzieś autem, ale wyglądało to jak teleportacja... 

Mam nadzieję, że autor tematu nie dostał depresji oddechowej albo nie wylądował w krainie wiecznych łowów..

21 godzin temu, gandalfszary napisał:

Z dostępnych jeszcze do września zeszlego roku legalnych RC benzo flualprazolam był najmocniejszym czochraczem umysłów, ja jestem bardzo solidny gość pod kątem budowy ciała, ale już pół tabletki od lizardow w miksie z piwem robiło amnezję. A co dopiero kilka pillsów na raz? Kiedyś zrobiłem ten błąd, w sensie zbyt wczesnego dorzucenia... Myślę, że w międzyczasie jechałem gdzieś autem, ale wyglądało to jak teleportacja... 

Mam nadzieję, że autor tematu nie dostał depresji oddechowej albo nie wylądował w krainie wiecznych łowów..

On jest niezniszczalny :D

Życzymy przyjemnej odstawki benzo :helptitanic:

Dnia 19.02.2020 o 19:52, asot napisał:

od atoma

Dnia 20.02.2020 o 21:41, signumsignal napisał:

On jest niezniszczalny :D

Życzymy przyjemnej odstawki benzo :helptitanic:

już po detoksie, teraz tylko alprę zarzucam i mało rolek

Dnia 19.02.2020 o 22:04, asot napisał:

Uuu nie widać autora tematu, pewnie poszedł spać :E 

stary temat, dawno tu nie zaglądałem

Dnia 19.02.2020 o 22:10, Zapachcipy napisał:

No i hui zmiotło typa z planszy, kumulacja jak w toto lotku... Miejmy nadzieję że nic nie na odpierdala się mu podczas lotu, ja po ścianach kiedyś chodziłem że do kibla trafić to jak przez dzungle przejść xd

drewno chciałem w samych bokserkach i koszulce podczas piździawicy na dworze do garażu z dworu wózkiem wwozić xD

Edited by Yung Trunks

Za pierwszym razem z flualprą 1 mg zarzucony i wóda z browarami spowodowały zlanie się 3 dni w jeden, wszystko pamiętałem ale myślałem że wciąż jest ten sam dzień, jak się już całkiem wjebałem w benzo to dochodziłem do 8 mg dziennie i normalnie funkcjonowałem, do tego piłem i nie zrywało filmu, ofc przy odstawce i przejściu na diazepam coś w stylu padaczki, telepanie ciała i potworne skurcze wykręcało mi ręce, szyje, nogi 3 razy karetka w domu i sanitariusze dawali mi  dożylnie  po 20 mg diazepamu + jakieś elektrolity żeby mi te skurcze zeszły :D 

flualpra to jest najgorsze rc benzo w ch..j

nie ma nic wspólnego z alprą prawdziwą , nazwa to chwyt marketingowy na debili. amnezja straszna i cięzko dopasować dawkę bo raz będzie dobrze a raz film zerwany i takie cos jak wyżej. do niektórych benzo można sie napić jakichś piw (chociaż nie mówie że to zdrowe czy coś :) ) a do tego to nie ma co. bez picia jest burdel a co dopiero pić do tego już lepiej kupcie se etizolam

13 godzin temu, Kiecun napisał:

No całkiem spoko się bawisz, bhp, dawkowanie widzę wszystko obcykane masz @Dixon95

Do zoba na SORze 

Już skończyłem zabawę. i nie raz na sorze pewnie się mijaliśmy