Skocz do zawartości
Prezes

Sylwester 2019/2020

Polecane posty

Nadszedł w końcu czas świętowania, dlatego też życzę ci balowania na przyjęciu do samego rana, a w Nowym Roku samych radości: spełniania najskrytszych marzeń, rozwoju zawodowego, poznawania samych wspaniałych i inspirujących ludzi oraz wszystkiego tego co najlepsze. Niech ten Nowy Rok będzie czasem rozwoju osobistego!

Życzę wszystkim by nowy 2020  obfitował we wszystko to  czego pragniemy aby przybrało materialną formę oraz bezpiecznej  zabawy w sylwestrową noc. 

Niestety tym razem rakiety poleciały rykoszetem,miało być tak pięknie,a  został mi ino sylwestrowy  szampon tak więc bida z nędzną nędzą. 

Amen :E

Też dorzucę się do życzeń wszystkiego co najlepsze, jako nowy podglądacz forum;-) Ja Nowy Rok w pracy przywitam, byście Wy mogli się bawić i  wrócić z zabawy cało, ;-) z ochotą na więcej.

Szczęścia, zdrowia, pomyślności,          forsy góry i miłości, mnóstwa                          uniesień po zmroku 

życzę Wam w tym Nowym Roku

:music_keyboard:mordeczki:mj:

Najlepszego Mordki

@PIJANA POWIETRZEM  widoku i perspektywy z okienka :)

Wszystkim poszukiwawczą serotoniny, dopaminy - alegrowiczom , tylko samych poprawnie zaadresowanych gołębi, żadnych wizyt o 6 rano i szczekania na klatce schodowej.  Moderatorom wytrwałości , Vendorom Nobla z Chemii  :) 

pobrane.jpg

Nie chcę pić.

Pierdole ten Sylwester, niech czas płynie.

Mamę musiałem do karetki pogotowia odprowadzić.

Od nikogo życzeń nie dostałem, sam nie składam, zawsze miło odpowiem.

Od nikogo zaproszenia nie dostałem. Jebać ludzi.

Postanowienia to kroczyć dalej obraną ścieżką.

Panie zmiłuj się nad nami wszystkimi, życzę wszystkim spełnienia marzeń i postanowień, oraz zdrowia w sobie i w rodzinie. Amen.

Wszystkiego Dobego w Nowym Roku wszystkim użytkownikom. Dobrej zabawy w Sylwestra, oraz owocnego i przepelnionego szczęściem Nowego Roku.

Życzę Wam, żeby te pochmurne chmury zniknęły, a powróci czas: zamawiam w czwartek, a na weekend mam temat powrócił.

Tego Wam życzę, Wszystkim użytkownikom, nie zapomnę też o moderacji, najlepszego również. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się