Skocz do zawartości

Polecane posty

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

U mnie doświadczeni twierdzą że wszystko git. Tylko to przeżarte łby. Wszystko im smakuje.

Dnia 21.01.2020 o 20:58, kewka napisał:

bryłki / igiełki , sort suchy, chwile piecze

dawki okolo 40mg  moc ma konkretną ale całą zabawę psują problemy z zołądkiem (uczucie ucisku , po jakims czasie wymioty /po wymiotach bylo ok do momentu dorzutki) 

u mnie zaczeło sie po 4godzinach i kilku liniach u znajomego zelmera godzine po pierwszej aplikacji 

A może za duże dawki? "Moi " brali po 25 do 30 bo się bali brać więcej po mieszaninie wcześniejszych specyfików. I twierdzą godny przyjaciel z tego Henia. Ktoś coś na temat niższych dawek?

No ja brałam Ok. 30-50 mg (ciezko stwierdzić bo na oko) i wywołało to, co napisałam. Poczestowalam tez 2 szczury i równie mówią, ze chujowe (dodam, ze nie brałam rc 2 lata, wiec o tolerancji nie ma tu mowy) 

Nowy sort 4sure  gotowal tym razem kucharz z poczuciem smaku z wymiernym skutkiem, sort  smakuje i działa  szablonowo nie testowany jeszcze, a jedynie jeden szczur 30mg. szybki load 20min ,zwiększena chęć do robienia czegoś z pełnym skupieniu :E

Dla mnie dużym plusem to śladowe, symboliczne pojawienie się  uboka w postaci szczekoscisku, gdzie  po starym  szczena niczym obta czy jakiś paraliż,miejscami, a to  przez te kurewsko silne mimowolnie zwarcia si ehhh..

Niestety nie jest to właściwie napisana  opinia o heniu, nie mam chwilowo   czasu dlatego formą  w  skrócie. 

Ten obecny w grudkach z proszkiem,,myślę że przyjemny dla vapo 

Dnia 20.01.2020 o 15:43, varbar napisał:

@Devil.chemten sam sort? 

Uważam że nowy sort jest dużo lepszy  pod każdym względem. 

Polecam ciekawy temat

Edytowano przez AudiOGenE

20 godzin temu, Szycha napisał:

jak nie jadł ani nie pił nic to nawet nie dziwi mnie to ze bebzun go bolał od chemiXD

Jadł jadł 

Ktoś kto miał wcześniejszy sort i dostał obecny może potwierdzić że to jest to samo czy całkiem coś innego??? 

No i najważniejsze pytanie czy odczynnik działa, pozdrawiam i dziękuję 

Mi się też zdaje że ludzie są przeżarci, ale kto wie. Jeśli przez półgodziny odczuwasz stan dopaminowe i euforii a potem pozostaje dość nachalny speed to jest to działanie hexenowe. Hexen jest dość specyficzny nie każdemu przypadnie do gustu działanie. Sugestia tez duzo robi jak dasz komuś towar i powiesz że dla Ciebie jest chujowy, to bardzo możliwe że też nie zasmakuje. Za to jak czasem zdrapiesz tynk ze ściany i powiesz że po nim latasz to ludzie często nawet potrafią załapać się na placebo.

Dnia 22.01.2020 o 09:59, theand napisał:

Od czego u Ciebie te wymioty  od smaku ?

Nieee nie ma chyba rc który by mi nie smakował . 

20 godzin temu, Julx napisał:

@Devil.chem to jest jakiś inny sort? 
Kompletnie nie zgadzam się z opiniami wyżej. 
Dawki rzędu 30-50 mg kopia naprawdę średnio, a można powiedzieć ze tolerancje mam praktycznie zerowa. (Nie waliłam rc 2 lata) 

Po drugie - ten hex działa... 20 minut? Po tych 20 minutach nie ma nawet lekkiej stymulacji, natomiast jest ogromne zmęczenie i nie ma się siły na nic. 
Po wciągnięciu kreski jest bardzo zle na żołądku - chce się wymiotować nawet pare godzin po wzięciu. 
Mysle, ze warto wspomnieć, ze nigdy, przenigdy nie leciała mi krew z nosa - po 2 małych kreskach zaczęło lecieć jak z kranu. 
Jestem zawiedziona, przeczytałam same dobre opinie, a moim zdaniem jest to za przeproszeniem gowno. 
poza tym, dawno się z tym nie spotkałam na jakimkolwiek stymulancie, ale mogę jeść tak jak na trzeźwo XD 

To mamy tak samo ale sort moze byc ok.

Kilka razy miałem sytuacje w ktorej jeden wyzeracz byl zadowolony a drugi po lajnie nie czuł nic poza zlym samopoczuciem i problemem z zoladkiem.  

Linia>zwala>zwala wlasciwa

Wpadł sampl w moje ręce ,wcześniej nigdy nie miałem styczności z hexem. Jak długo to trzyma ? Po jakim czasie można iść spać ? Jakie odczucia powinny być poprawne po tym ?  A i jeszcze czy można mieszać z 4cmc 3cmc , pytam bo to podjadam a tamto ciekawi mnie a godzina wczesna ^^

16 godzin temu, kopela napisał:

Wpadł sampl w moje ręce ,wcześniej nigdy nie miałem styczności z hexem. Jak długo to trzyma ? Po jakim czasie można iść spać ? Jakie odczucia powinny być poprawne po tym ?  A i jeszcze czy można mieszać z 4cmc 3cmc , pytam bo to podjadam a tamto ciekawi mnie a godzina wczesna ^^

Jasne,mieszaj :)

Ja od piątku lecę na mixach i żyję.

40mg hexen i około 100mg 4cmc :)

Taka fajna pizdeczka.

Trzyma to nie wiem ile bo dopierdalałem 4cmc i 3cmc w między czasie ale po godzince możesz sobie kolejne 40 dojebać w kinol,a spać to pójdziesz jak organizm będzie słaby i poczujesz zmęczenie :E

Wrzuccie fote nowego sortu ,poltora strony o nowym sorcie i zadnych konkretnych info ,napisze ktos konkretnie czy to dalej te igly czy inny sort i jak z dzialanie w porownaniu do poprzednich igielek ?

Hexen

Dawkowanie ok 50 mg  sort aktywny,subtelne pobudzenie,spory wyrzut dopaminy,chęć do działania,powoduje otwartość ,rozmowa sprawiała przyjemność empatia na bardzo dobrym poziomie,poprawa humoru,nie miałam bólu brzucha lub innych dolegliwości poza lekkim kręceniem w żołądku po pierwszym sniffie.

Nie jest to jakiś wypasiony sort,ale schiz nie powoduje,a także ekscesów gastrycznych,

Dobry,zwłaszcza z w miksie z 3cmc a nawet 4cmc.

Poprzedni sort o niebo lepszy,ale ten też nie narzekam,ale sugeruję vendorowi ,o zmianę henryka na poprzedni sort lub inny,gdyż kupujący są wybredni.

Osobom oczekującym po hexenie dobrą stymulację,a nie rozpierdolu w głowie ten odczynnik podejdzie.

Ja po 3 dniach nawet zejścia nie miałam,tylko zmęczenie organizmu .

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się