Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Recommended Posts

Jakie dawki polecacie jak już toaletka wyrobiona?  Jaka metode zapodania  polecacie? Ewentualnie ile przerwy trzeba zrobić żeby znowu dobrze poczuć działanie?

@kopela

Nie ma sensu testowac mmc po cmc po prostu szkoda odczynnika pokaze zaledwie ulamek mocy

Tydzien to niezbednne minimum przerwy(najlepiej dwa)

Najlepiej dziala oral

Moj ulubiony mix 150mg oral jak wejdzie 150 mg sniff (ja mam niska tolerke)

Po lekkim zregenerowaniu zacznij od heńka po nim lekka regeneracja i mmc

Paka odebrana kilka księżyców temu,  żadna rewelacja, żałuję że zamówiłam tego trochę więcej, ale wygląda na to że była to końcówka sortu. 

Kamienie i biały "miał " miękki pumeks sort napewno  inny niż te które latały u innych V. 

Działał słabo nawet przy większych w rzutach 200-300mg, sniff również słabiutki. 

Jakościowo jak dla nie słabe mmc porównując do sortu innego V co ostatnio zamkniętego sklepu. Pod koniec ubiegłego roku @Devil.chem miał dobry sort mmc ten lekko żółty twardy kamień. Jeśli na stan wróci ten sam sort co dostałam to raczej nie zamówię go już tutaj. 

@zywywrak ja cmc wogle nie tykam ich jakość po 2017 drastycznie się zmieniła, uboki, czas działania i profil a także optymalną ilość nie mają już nic wspólnego w tamtymi czasami, te wszystkie sortu 3 i 4 są zawsze jakieś niedojebane i karają zarówno flaki jak i nos...

Dnia 31.03.2020 o 10:24, Profesor GarryPerZatoki napisał:

Po "latach" na chlorach to już czosnek zryty, przeprogramowany i tolerka dożywotnia na ketony wg mnie nabyta.
Wiadomo zbić coś tam można ale to potem parę podjazdów i znów samochód do reperacji. :E 

O to to.

Zresztą przy większości czwórek problem dotyka użytkownika.

Jakieś 90proc użytkowników mefedronu nie przestawiło się nigdy na żaden inny narkotyk ale mefedron działa zawsze dobrze.

To kwestia dwóch rzeczy - po 1 typowo związana z wyrzutem konkretnych przekaźników i konkretnym działaniem danej substancji. 

Druga dużo cięższa do przełamania to bariera behawioralna. Smak, zapach, konsystencja, samo wejście i zejście + czas peaku, motyw przewodni zejścia itd.

Jak się przezrecie czwórkami - podkreślam przezrecie czyli nie mówię tu o ludziach którzy kupują grama na weekend dla resetu ale o ludziach którzy kupują piątkę na weekend i bawią się w typowo ketonowe zezwierzęcenie polegające na kompulsywnym dorzucanie - nic ketonowego nie zadziała jak powinno.

Z trójkami jest podobnie choć tutaj w grę wchodzi krótki time w którym czwórki coś tam wycisną ale efekt będzie zawsze ten sam.

Stosowanie prekursorów: tryptofan, 5htp, tyrozyna to wyjście krótkoterminowe. One nie naprostuja receptorów czyli nadal bodźce będą źle odbierane. 

Fakty są takie - jak żaden sort na Was nie działa jak powinien, nawet importowany z Indochin to trzeba przemyśleć dalsze postępowanie a nie szukać problemów u vendorow.

Up.

dokładnie tak mistrzu

Co prawda nierzadko dany V żeni biednej  jakości temat że i zerowa tolerka nie pomaga ale częściej to przegotowany czajnik daje poczucie laborantowi że dany specjal go nie rusza bo znowu kiszka sort :E

Edited by GlasShanD

Tzn jakimś wyznacznikiem jakości jest moment gdzie kupujesz u vendora x trojkc i działa ok, u vendora y też ok a tutaj źle.

Jeśli jednak kupujesz wszędzie cmc i ćpasz co kilka dni przez kilka dni a następnie tu kupisz mmc to jest to bezsensu.

Dostałem 2 sorty. Biały pył zbity w grudy (miesiąc temu dostałem podobny i byl nawet git) i drugi sort, który jest prawie nieaktywny.  1/10 normalnego działania. Oczywiście tego aktywnego było tylko 2x mniej. Ale, żebym nie byl smutny dał mi w gratisie sztuke henia, ktory też ledwo działa. <_<

Tak jak wcześniej narzekałem, tak teraz muszę przyznać, że temat jest naprawdę dobry. Nie jest to może to samo co dawniej, ale i tak na wysokim poziomie jak na dzisiejsze standardy. Bardzo poprawia samopoczucie, nie ma wrażenia nieogaru, nie zamula, obraz nie klatkuje i jest bardzo wysokie libido. Mam nadzieję, że przy nowej dostawie, będzie ten sam sort, bo jeszcze chętnie przetestuję. Dostawa też ekspresowa i wszystko sprawnie załatwione, tylko zamiast zamówionych 5g, dostałem czteropak po 1g różnych substancji, nie wiem czy to pomyłka czy sort się skończył i trzeba było dorzucić coś innego. Troszkę się rozczarowałem, bo zależało mi na mmc, które dodatkowo okazało się bardzo dobre, co spotęgowało mój zawód. W każdym razie, polecam!