Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SamPonadGram

Rc'ki a zatrucie

Polecane posty

Siema. Ciekawi mnie temat zatruć takimi substancjami jak 3cmc,hexen i tym podobne. W sensie obejrzałem parę reportaży i filmików w tej tematyce, mówią że zażywanie zbiera śmiertelne plony i tak dalej, wiadomo o co chodzi. Poza tym mnóstwo filmików ukazujących "działanie" tych środków. Jak to jest ze ludzie po tym tracą życie i w ogóle, przez co konkretnie to może być spowodowane, o co z tym chodzi. Nie wiem ile trzeba tego zjeść żeby tak się nagrzać, czy mieć pecha. Co sądzicie na ten temat? 

https://youtu.be/JpMnXVsvVtc

Napewno wiesz o czym mówię. W wiadomościach ciągle o tym było, tego typu reportaże. Być może to i kwestia dawkowania.  Bo na tym filmiku co wysłałem tam niby w koszu te samarki od jakiegoś sklepu to torba jedna 25g oczywiście pusta i parę innych tam było, podpisane. Może to nagonka, może przejaskrawione i tak dalej ale coś na rzeczy jest. Ciekawi mnie jak to jest, że niby śmiertelne tak i tak dalej a w moich kręgach czy  być może kręgach użytkowników forum nie bylo takich zdarzeń 

trzeba znać swoje ciało, to raz. druga rzecz jak już ktoś bierze jakie specyfiki to czy zignorowane czy nie, ale zawsze przychodzi moment "w trakcie" przebudzenia instynktu samozachowawczego. 

uważam, że w przypadkach przewlekłego przedawkowania, katowania się czymś w tzw. "cugu" np. parę tygodni z rzędu bez odpoczynku można dojść do swojej granicy.

to dotyczy osób, które nie mają obowiązków wynikających z odpowiedzialności za kogoś/coś na codzień... a jeśli mają to jest to bardzo znikomy procent imo.

jeśli już ktoś ma w zamiarze regularnie coś brać, to jestem prawie pewien, że traktując coś weekendowo, coś co nie koliduje z normalnym tygodniowym rytmem życia bardzo trudno byłoby przedawkować cokolwiek... co wcale nie znaczy, że trafiają się jednostki po prostu słabsze, nie mające pojęcia jak i co aplikować ani tego, co potrafi przyjąć i znieść ich ciało i walą w siebie jakieś gówno popijając (tutaj dopatruję się problemu głównego) to alkoholami czy jakimiś energetykami.

ogólnie lepiej nie ćpać

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować