Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Sign in to follow this  
SamPonadGram

Rc'ki a zatrucie

Recommended Posts

Siema. Ciekawi mnie temat zatruć takimi substancjami jak 3cmc,hexen i tym podobne. W sensie obejrzałem parę reportaży i filmików w tej tematyce, mówią że zażywanie zbiera śmiertelne plony i tak dalej, wiadomo o co chodzi. Poza tym mnóstwo filmików ukazujących "działanie" tych środków. Jak to jest ze ludzie po tym tracą życie i w ogóle, przez co konkretnie to może być spowodowane, o co z tym chodzi. Nie wiem ile trzeba tego zjeść żeby tak się nagrzać, czy mieć pecha. Co sądzicie na ten temat? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://youtu.be/JpMnXVsvVtc

Napewno wiesz o czym mówię. W wiadomościach ciągle o tym było, tego typu reportaże. Być może to i kwestia dawkowania.  Bo na tym filmiku co wysłałem tam niby w koszu te samarki od jakiegoś sklepu to torba jedna 25g oczywiście pusta i parę innych tam było, podpisane. Może to nagonka, może przejaskrawione i tak dalej ale coś na rzeczy jest. Ciekawi mnie jak to jest, że niby śmiertelne tak i tak dalej a w moich kręgach czy  być może kręgach użytkowników forum nie bylo takich zdarzeń 

Share this post


Link to post
Share on other sites

trzeba znać swoje ciało, to raz. druga rzecz jak już ktoś bierze jakie specyfiki to czy zignorowane czy nie, ale zawsze przychodzi moment "w trakcie" przebudzenia instynktu samozachowawczego. 

uważam, że w przypadkach przewlekłego przedawkowania, katowania się czymś w tzw. "cugu" np. parę tygodni z rzędu bez odpoczynku można dojść do swojej granicy.

to dotyczy osób, które nie mają obowiązków wynikających z odpowiedzialności za kogoś/coś na codzień... a jeśli mają to jest to bardzo znikomy procent imo.

jeśli już ktoś ma w zamiarze regularnie coś brać, to jestem prawie pewien, że traktując coś weekendowo, coś co nie koliduje z normalnym tygodniowym rytmem życia bardzo trudno byłoby przedawkować cokolwiek... co wcale nie znaczy, że trafiają się jednostki po prostu słabsze, nie mające pojęcia jak i co aplikować ani tego, co potrafi przyjąć i znieść ich ciało i walą w siebie jakieś gówno popijając (tutaj dopatruję się problemu głównego) to alkoholami czy jakimiś energetykami.

ogólnie lepiej nie ćpać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...