Skocz do zawartości
devnull

Tytoń - jaki kupić, który warto?

Polecane posty

Dnia 16.10.2018 o 09:44, bwalaszczyk napisał:

Szukam fajnych smaków, których jeszcze nie paliłam, jakieś namiary na spoko sklep inter? Pozdrawiam:)

http://www.trafika.pl

Generalnie polecam zawodowe trafiki, np w Krakowie jest Tabakiera i mają tam niezły wybór. Widziałem nawet tytoń jagodowy i podobne.

Virginia Gold i Route 66 też polecam. Dobra jakość i dobrze się nabijają. Kupuję w hurtowych ilościach. To bardzo dobrze się opłaca. Przy zakupie 3 kilo, 1 kilo kosztuje tylko 65 złotych. Tych 3 kilo mi starcza na ponad rok. Za taką cenę bym kupił ze 12 paczek i tego by mi starczyło na niecałe miesiąc. Więc polecam.

Z tytoni polecam DRUM, Turner i Red Bull (do skręcania ręcznego). Ja wolę wersje "halfzware shag" (granatowy), bo "zware shag" (czarny) jest za mocny. Z aromatyzowanych Mac Baren, do wyboru w wielu smakach.

Papierki Mascotte lub OCB (zielone lub niebieskie), bo nie lubię papieru ryżowego (dobry do blantów).

Druma można kupić w dobrze zaopatrzonych trafikach, w niejednym większym mieście. A jak nie ma (co ostatnio się zdarza) to zawsze nożna zamówić u sprzedawcy. Ponadto można kupić np tutaj.

Mam wrażenie, że ostatnimi czasy lekko spadła jego jakość, albo nie smakuje mi już tak, jak kiedyś.

Wiele razy ktoś mi dawał na próbę tytoń na na kg  " lepsze niż marlboro " zapaliłem to głowa zaczęła mnie boleć ,pluć mi się chciało , usta wysuszone,żar wypadał,chujowo się paliły , i tak z każdym , Dla mnie najlepszy tytoń to jest P&S czarny za 14zł ,paczka na dwa dni mi starcza.

20 minut temu, DyroxX napisał:

Wiele razy ktoś mi dawał na próbę tytoń na na kg  " lepsze niż marlboro " zapaliłem to głowa zaczęła mnie boleć ,pluć mi się chciało , usta wysuszone,żar wypadał,chujowo się paliły , i tak z każdym , Dla mnie najlepszy tytoń to jest P&S czarny za 14zł ,paczka na dwa dni mi starcza.

zar wypada i chujowo sie pali, bo tyton zle pociety

ja jak mam taki tytoń albo ciacham nożyczkami, albo wpierdalam w młynek do trawki :E no wiadomo, ze walory smakowe sie nie polepszą, ale unikniesz uciążliwych procesów typu szlug ci gaśnie, silnik wypada, pali sie tylko bok papierosa a drugi nie :p

pozdro

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się