Skocz do zawartości
devnull

Tytoń - jaki kupić, który warto?

Polecane posty

Warto popytać na osiedlu etc. Ja kupowałem tytoń z pewnej meliny. Z Jakością róznie to bywało, ale 1000g za 80 zł to bardzo rozsądna cena. Kupowałem sobie gilzy normalne i mentolowe. Jak miałem czas i chęci to dodatkowo za około 1,30 zł kupowałem sobie paczkę goździków. Pokruszone dodane do tytoniu w maszynce, dawały niesamowity aromat i zapach. Te główki od goździków tak fajnie strzelały jak w Diarumach za 16 zł 

Z czystym sumieniem polecam Mac Barena - (zware shag oczywiście) z domieszką CherryChoice również Mac Barena - a jak ktoś lubi trochę duszące (np. ja) to pociętego tytoniu z cygara dorzucić. RedBull i Turner są jeszcze niezłe.

Gość Celebryta

Ja zawsze kupuje sobie duża paczkę za 40zlotych P&S Czarny fajny mocny tytonik Biały też jest super dla mnie m inny posmak niż czarny. 

West Srebrny 50zl też bardzo lubię wypasiony 

Nie polecam Pall Mall niebieski i chesterfield niebieski lipa

Gość coyctel4

Ja bym polecil cos bez nikotyny (jesli nie palisz oczywiscie), ma to byc jako podklad do czegos innego? To moze naturalne ziolka uzywane jako tzw. powszechne podklady?

Dnia 7/5/2016 o 22:50, Insomnia napisał:

Z czystym sumieniem polecam Mac Barena - (zware shag oczywiście) z domieszką CherryChoice również Mac Barena - a jak ktoś lubi trochę duszące (np. ja) to pociętego tytoniu z cygara dorzucić. RedBull i Turner są jeszcze niezłe.

Powiesz mi przyjacielu gdzie dostanę CherryyChoice od MB? Internet nie chce mi za wiele powiedzieć, chyba że jestem ograniczony i nie potrafię nic wyszukać.

Już nie dostaniesz, nowa ustawa tytoniowa weszła i raczej nigdzie już nie ma, teraz jedynie dodatki smakowe możesz kupić i sam aromatyzować nimi tytoń... ale to nie to samo ofc :/

Edytowano przez pablo

ja uwielbialem casablanka cherry

niestety po wejsciu w zycie przepisow nie ma juz jej 

zostaly ew macbareny + olejek do samodzielnego armomatyzowania

przerzucilem sie na casablanke american bled

rowniez wysokiej jakosci tyton

paka 20g wystarcza mi na 4-5 dni

do kupienia w salonach inmedio

Gość Reserved

Ja, dawniej fan Drum'ów, które z niewiadomych przyczyn zniknęły z naszego rynku, obecnie popalam tytoń Pueblo (piaskowa paczka) - szczerze polecam. Dałem też szansę tytoniowi Marlboro Gold, ale niestety, jest on dla mnie klasę niżej. 

Gość Reserved

Niestety - Marlboro jest chujową marką, teraz stwierdzam to z pewnością. Chuj wie co tam się odjebało w 2012, ale wtedy podejrzewałem, że po prostu sprzedają mi w kioski dobrze opakowane podróbki, wygląda jednak na to, że ta cała marka to chemiczny, pryskany "zwalniaczami spalania" i "regulatorami wilgotności" syf, czyli po prostu glikolem/gliceryną z aromatem marlboro, obie szkodzą spalane -,-

Mam ochotę wyjebać tę pakę albo dać bezdomnemu.

w polsce tylko golden virginia warto palić w skrętach

na bide red bull virginia/halfzware jak ktoś lubi mocniejszy

kiedyś był dobry niebieski drum ale dawno go nie kupowałem, żółty też spoko ale coś mi podpierdalał śliwkami :E

ja od lat tylko skręcam i preferuję klasykę. polecam: Samson [czarny] i Turner [Halzfareshag]. kiedyś jeszcze Drum [obecnie za kwaśny jak dla mnie] i Amsterdamer [od jakiegoś czasu zaczęli go perfumować].

to wszystko ciemne, prawdziwe tytexy, mają swoją cenę ale warto. ja nie lubię jasnych tytoni, a zwlaszcza Virginii. nienawidzę też wszelkiego syfu typu tytoń aromatyzowany, zapachowy, owocowy, etc.

bletki OCB [zielone], filterki Black Horse lub OCB [slim].  i żadnych maszynek, skręcam zawsze w rękach...

@Reserved: w każdym dużym mieście. w wawie kupowałem na lotnisku i w kilku trafikach, w krakowie też nie było problemu zwłaszcza w oldtown. ostatni raz kupowałem rok temu we wrocławiu. i piszę tu o DRUM Classic [niebieski]. 

większy problem jest z Samsonem. w polandzie widziałem go tylko w jednej trafice w w-wie, zawsze kupowałem go w czechach. 

Edytowano przez lllllllllllllll

Gość Reserved

@lllllllllllllll - to mi niestety nie przyszło tego zaszczytu, a zarowno w Krk jak i w moim mieście oblazłem wszystko w zasięgu mapy... Podejmę kiedyś jeszcze próbę zakupu.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się