Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ufo2501

4C GLASS

Polecane posty

Też zamówiłem. Jednak łatwość ustawienia wysyłki wygrała. Teraz wszystko w rękach vendora, jak przyjdzie to będą teściki :D Zakładam że to jest po prostu 4cmc w stylu ICE? Przekonamy się.

ja testowałem i bardzo fajny siedziałem sobie z koleżanką przy paru piwkach zapodałem bąbke taką na oko 300mg i sniffa na oko ze 100 ciepło morda mi sie nie zamykała ale nie czułem pobudzenia duża pewność siebie zjazdu zadnego nie zaobserwowałem z jedzeniem dzień po też nie ma problemu a i krzyształy wyglądały inaczej niż na zdj były takie szaro-białe po przełamaniu w środku przezroczyste 

Edytowano przez Tomsson420

Dnia 4.12.2019 o 12:09, Fan 4cnc napisał:

Ktoś testował już?

Tak temat odbiega wyglądem od zdjecia z koloru mlecznego po przełamaniu lub skruszeniu pojawia się przezroczyste jednak mi profil działania nie zabardzo przypadł do gustu po pierwszym snifie spoko i fajnie a puzniej duży nieogar czego nie lubię no ale przetestować trzeba było 

51 minut temu, ufo2501 napisał:

Tak temat odbiega wyglądem od zdjecia z koloru mlecznego po przełamaniu lub skruszeniu pojawia się przezroczyste jednak mi profil działania nie zabardzo przypadł do gustu po pierwszym snifie spoko i fajnie a puzniej duży nieogar czego nie lubię no ale przetestować trzeba było 

Ufo, czyli mówisz, że  czwórka  brown lepsza?

Dnia 9.12.2019 o 17:23, ufo2501 napisał:

Czyli powiadasz ze 4 ktora nie ma typowo  kanapowego działania ?   Ile  zjedzone w jakim czasie i tolerka ? bo czekam na glasa a jestem czysciutki od miesiaca :E 

Dnia 13.12.2019 o 21:28, Majlo89 napisał:

Czyli powiadasz ze 4 ktora nie ma typowo  kanapowego działania ?   Ile  zjedzone w jakim czasie i tolerka ? bo czekam na glasa a jestem czysciutki od miesiaca :E 

Jakieś dziwne było to dla mnie poprostu całego mnie zablokowało  po  tym i ten straszny nieogar fuj jak dla mnie lipa ale potestujemy inne może coś znajdę dla siebie 

up! post z początku stycznia ciekawe czy jest sort j.w   ktoś ,coś orientuje się jak quality bo na zdjęciu na stronie  wygląda nieziemsko wręcz idealna ozdoba pokoju :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować