Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Olkoholik

Kociołek panoramixa By.Precedens vel.Olkoholik

Polecane posty

Witam dziś zaprezentuję jak zrobić kociołek panoramixa według mojego przepisu.Wiem,że robiąc taki kociołek powinno się robić to z możliwe jak najtańszych produktów i bez jednego składnika,który ja dodałem,lecz taki jest moim zdaniem pyszniejszy w smaku,latwiej wchodzi i lepiej klepie.Zaznaczę,że nie polecam spożywać tego za często,jedynie raz z ciekawości,lub po prostu raz na jakis dlugi czas.Osoby,które mają problemy z sercem muszą uważać,lub niech nie piją tego w ogóle.

Składniki i przygotowanie:

*3  piwa tyskie,lub lech

*Szampan dorato,

*Wino carlo rossi truskawkowe,

*Redbull 1 litr,

*Litr syropu (taki do rozrabiania z wodą) kiwi,

*Troszkę soku z cytryny.

*0,5 wódki żubrówki (tej "zielonej" z kłosem trawy).Oryginalnie daje się litr,lecz moim zdaniem taka ilość jest wystarczająca.

Przygotowanie jest banalnie proste,wlewamy wszystkie składniki do jakiegoś dużego garnka,tudzież innego pojemnika i mieszamy.Najlepiej smakuje schłodzone.Wchodzi to przyjemnie,lecz na drugi dzień może wystąpić zajebisty kac.Osoby z delikatniejszym żołądkiem niech uważają,ponieważ mogą wystąpić u nich wymioty i ogólne złe samopoczucie,ból brzucha.U mnie nic z tych rzeczy poza mocnym kacem na drugi dzień nie wystąpilo.

Robisz to tylko i wyłącznie na swoją odpowiedzialność,nie odpowiadam za ewentualne uszczerbki na zdrowiu.

Edytowano przez Olkoholik

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować