Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Kierownik Budowy

Spam niebędący opinią o Predator, pytania, spam, itd.

Recommended Posts

Hej:) może głupie pytanie ale nie wiem, czy aktualna promka która jest do czwartku jest jedynka promka czy te rozpisane na stronie na każdy dzien ten obowiązują? Dzieki i pozdrawiam 

Złe to ująłem:) nie chodziło mi o to czy można skorzystać z obu a właśnie o to czy można z innej prócz tej która jest ustalona do czwartku. 4-ki nie lubię a zazwyczaj korzystam z  Wtorkowej promka:) dzieki za odpowiedz 🙂

36 minut temu, Malmal napisał:

Hej:) może głupie pytanie ale nie wiem, czy aktualna promka która jest do czwartku jest jedynka promka czy te rozpisane na stronie na każdy dzien ten obowiązują? Dzieki i pozdrawiam 

Wszystkie obowiązują co są na dany dzień 🙂

10 minut temu, Malmal napisał:

Złe to ująłem:) nie chodziło mi o to czy można skorzystać z obu a właśnie o to czy można z innej prócz tej która jest ustalona do czwartku. 4-ki nie lubię a zazwyczaj korzystam z  Wtorkowej promka:) dzieki za odpowiedz 🙂

Czwartek to czwartek A wtorek to wtorek. Ale przeca idzie się dogadać 🙂

W dniu 10.10.2020 o 08:16, sampel napisał:

Meile dochodzą normalnie tylko musisz wysłać z np protonmaila.

Gmaile I jakieś o2 odpadają.

Strona  chwilowo jest w serwisie niedługo ruszy.

Pozdrawiam

Potwierdzam ja też nie mogę się dobić strony nie ma a paczka niby wysłana 

12 godzin temu, mmarcino298 napisał:

Potwierdzam ja też nie mogę się dobić strony nie ma a paczka niby wysłana 

Trwa remont strony.

3 minuty temu, Mefka93 napisał:

Czemu kiedyś umiałem wysłać e-mail teraz nie umiem.

I dla tych przemądrzałych mam skrzynkę proton.

Meil też się chyba zmienia

Napisz na pw do predka 

10 godzin temu, Mefka93 napisał:

Ja próbuję zamówić paczkę od poniedziałku i szczerze mówiąc odechciało mi się już. 

Może dziś znów nowy adres wleci 

Zapraszam na maila do kontaktu i ogarniemy jeśli już od nas zamawiałeś :) 

wszystkie mordko przerobione tylko szkoda ze reship juz 2 tygodnie ponad nie ruszyl 😞 wyslalem na email nr zamowienia nie bede tu pisal pozdro czekam na kontakt POZDRAWIAM CALA EKIPE  🙂 a do tego zamowienie zostalo anulowane kiedy bedzie odpowiedz na remail czekam juz chyba ponad 2 tygodnie  

12 minut temu, Tomas19970 napisał:

czekam juz chyba ponad 2 tygodnie 

Mordko trafiłeś akurat w taki okres gdzie musi predator sporo ogarnąć rzeczy (np strona). 

Poczekaj na spokojnie jeszcze te pare dni aż strona ruszy i wtedy napisz ponownie na nowego maila predatora [email protected] 

pewnie ci wynagrodzi ten czas oczekiwania sporymi gratisami 🙂 

Edited by |Pazyfea|DrugTester

4 godziny temu, Tomas19970 napisał:

wszystkie mordko przerobione tylko szkoda ze reship juz 2 tygodnie ponad nie ruszyl 😞 wyslalem na email nr zamowienia nie bede tu pisal pozdro czekam na kontakt POZDRAWIAM CALA EKIPE  🙂 a do tego zamowienie zostalo anulowane kiedy bedzie odpowiedz na remail czekam juz chyba ponad 2 tygodnie  

ignorujcie tego typa, już wyjaśniłem na konkurencyjnym forum 

fajnie, ze pozdrawiasz, ale my Cie nie bardzo 

4 godziny temu, |Pazyfea|DrugTester napisał:

Mordko trafiłeś akurat w taki okres gdzie musi predator sporo ogarnąć rzeczy (np strona). 

Każdy dostaje odpowiedź na mailu, on też by dostał jakby czytał na jakiego maila trzeba wysłać wiadomość  ( potem chyba doczytał i zajebał 4 od razu ) 

6 godzin temu, Art.258 napisał:

Płatność tylko bitcoin?

Dla nowych tak

jak zignorowac   ?  jak byla gadka wplacam 1400 ponad wysylasz mi za 7 pak jade do roboty wrACAM i wysylasz druga ture jak dojdzie biore wiecej ale usuwasz emaile i pozniej wychodza korowody mysle ze to jakos zorganizujesz  😞

8 godzin temu, Predator-rc.cc napisał:

ignorujcie tego typa, już wyjaśniłem na konkurencyjnym forum 

fajnie, ze pozdrawiasz, ale my Cie nie bardzo 

Każdy dostaje odpowiedź na mailu, on też by dostał jakby czytał na jakiego maila trzeba wysłać wiadomość  ( potem chyba doczytał i zajebał 4 od razu ) 

Dla nowych tak

zajebiscie  ci sie gada ale wspolpracujemy juz ponad 3 lata jak nie lepiej i to nie na chudo ja ci rzucam po 7 pak wiecej a ty mi piszesz ze nie pamietasz sytuacji sprzed 2 miesiecy bo masz nowego emaila to nie jest ignorancja tylko zbywanie kogos    ;] mordo mysle ze to zrozumiesz

8 godzin temu, Tomas19970 napisał:

jak zignorowac   ?  jak byla gadka wplacam 1400 ponad wysylasz mi za 7 pak jade do roboty wrACAM i wysylasz druga ture jak dojdzie biore wiecej ale usuwasz emaile i pozniej wychodza korowody mysle ze to jakos zorganizujesz  😞

zajebiscie  ci sie gada ale wspolpracujemy juz ponad 3 lata jak nie lepiej i to nie na chudo ja ci rzucam po 7 pak wiecej a ty mi piszesz ze nie pamietasz sytuacji sprzed 2 miesiecy bo masz nowego emaila to nie jest ignorancja tylko zbywanie kogos    ;] mordo mysle ze to zrozumiesz

Drugie 50% reshipu dodajemy do nowego zamówienia.  I nie spamuj kurwa po forach 

19 minut temu, Predator-rc.cc napisał:

mordo to juz sie ciagnie z 5 miechow ogolnie te zaleglosci gadales ze  za 2 miesiace wyslesz drugie 50 procent a mija juz ponad dwa a dalej nie zaakcptowales tego zamowienia wiec sie czuje ignorowany naprawde zrozum mnie wbij na protona nie bede tu sie rozpisywal po  8 razy ogarniemy to i po sprawie oki doki  ?   :}

6 godzin temu, Predator-rc.cc napisał:

a kiedy moge liczyc nato ze to wyslesz   ?  kiedy znajdziesz czas   ? bo chcialbym juz na  nowe nazbierac jezeli mamy dzialac razem mordo pzdr    ;]