Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Kierownik Budowy

Spam niebędący opinią o Predator, pytania, spam, itd.

Recommended Posts

17 godzin temu, TheHatter napisał:

Mam prośbę: czy ktoś mógłby, krok po kroku, wytłumaczyć mi na czym polega płatność BTC i jak jej dokonać? Nigdy nie korzystałem z kryptowalut a chciałbym dokonać pierwsze zamówienie. Muszę założyć jakieś osobne konto bankowe do tej waluty?; jak wymienić PLN na BTC?; i ostatecznie, jak opłacić zamówienie - jest jakiś sposób na dokonanie przelewu? Proszę o przystępną instrukcje bo jestem w tym temacie kompletnie zielony 😞

Wejdz na shitcoins.club sprawdz czy w Twoim miescie jest automat, kupisz w nim BTC bez weryfikacji, za gotowke, bez podawania swoich danych.

4coins czesto chce skan dowody. 

5 godzin temu, NoMercy napisał:

Wejdz na shitcoins.club sprawdz czy w Twoim miescie jest automat, kupisz w nim BTC bez weryfikacji, za gotowke, bez podawania swoich danych.

4coins czesto chce skan dowody. 

No okey, a jak później tymi BTC opłacić zamówienie? No bo rozumiem, że to wirtualna gotówka. Jak wpłacę siano do bitomatu to co dalej? Jak przekazać to do sklepu?

osoba, ktora ma otrzymac BTC, daje CI adres swojego portfela i podaje ilosc, jaka masz wplacic BTC 

Robisz sobie z adresu portfela danej osoby kod QR za pomoca generatora. Sprawdzasz poprawnosc kofu QR z adresem portfela BTC. Podbijasz do maszyny i w placasz sobie kase az na ekranie pojawi sie ilosc BTC jaka miales wyslac, dokladasz do tego 60 zl wiecej zebys mial na oplate za przeslanie tych srodkow i na prowizje dla bitomatu, wybierasz najszybsza opcje wyslania, czyli zeby wplata pojawila sie w jednym bloku, nie ma sensu brac zeby pojawial sie w 0 bloku, tam bedzie w takiej wplacie ewentualnie wiecej pare zl ale przydatne, w razie wachania kursu i tyle. 

THE END

W dniu 4.09.2020 o 17:05, Wojciech S. (bo rodo) napisał:

@Predator-rc.net a wysyłasz już na pickup? Bo nie wiem czy konto nowe zakładać 😷

Zapraszam na maila 🙂

W dniu 4.09.2020 o 17:36, NoMercy napisał:

osoba, ktora ma otrzymac BTC, daje CI adres swojego portfela i podaje ilosc, jaka masz wplacic BTC 

Robisz sobie z adresu portfela danej osoby kod QR za pomoca generatora. Sprawdzasz poprawnosc kofu QR z adresem portfela BTC. Podbijasz do maszyny i w placasz sobie kase az na ekranie pojawi sie ilosc BTC jaka miales wyslac, dokladasz do tego 60 zl wiecej zebys mial na oplate za przeslanie tych srodkow i na prowizje dla bitomatu, wybierasz najszybsza opcje wyslania, czyli zeby wplata pojawila sie w jednym bloku, nie ma sensu brac zeby pojawial sie w 0 bloku, tam bedzie w takiej wplacie ewentualnie wiecej pare zl ale przydatne, w razie wachania kursu i tyle. 

THE END

Wszystko się zgadza, oprócz tego, że kod QR dostaniesz od nas w mailu 🙂 tzn link do niego 🙂

bitomaty to spoko sprawa, ale trzeba mieć grubszy hajs przy sobie by nie stać godzinę wrzucając po 10zł

i prawda, jak weźmiesz ciut droższą prowizję to środki są max do godziny u nas i sklep z automatu zaakceptuje wpłatę.

Jeśli nie ( czasem jednak braknie bo prowizja zabierze więcej i do nas doleci mniej niż miało dolecieć ) to wtedy piszesz maila na [email protected] i zaakceptujemy ręcznie 🙂

7 godzin temu, Predator-rc.net napisał:

Zapraszam na maila 🙂

Wszystko się zgadza, oprócz tego, że kod QR dostaniesz od nas w mailu 🙂 tzn link do niego 🙂

bitomaty to spoko sprawa, ale trzeba mieć grubszy hajs przy sobie by nie stać godzinę wrzucając po 10zł

i prawda, jak weźmiesz ciut droższą prowizję to środki są max do godziny u nas i sklep z automatu zaakceptuje wpłatę.

Jeśli nie ( czasem jednak braknie bo prowizja zabierze więcej i do nas doleci mniej niż miało dolecieć ) to wtedy piszesz maila na [email protected] i zaakceptujemy ręcznie 🙂

interesuje mnie duza ilosc kanna co masz na stanie mordo jestes w stanie sprowadzic estazen

paki dolatuja bez lipy jak mi jebna pake 100% reship ?

Edited by AD HD

12 godzin temu, AD HD napisał:

@Predator-rc.net Twoja strona w pizdu nie dziala htpps everyhewere mi kurwa blokuje da rade sie skontaktowac w razie w zamowienie przez email czy lipa . 

2 godziny temu, XTCBLCK napisał:

Hej predziu @Predator-rc.net stronka od rana Wam wisi nieczynna, nie mogę podejrzeć statusu zamówienia przez to ;(

Tak wiemy, strona niedługo powinna się obudzić 🙂 :E huragany te sprawy

W dniu 8.09.2020 o 17:02, Predator-rc.net napisał:

Zapraszam na maila 🙂

Ey a jeszcze mi się nasunęło jedno pytanie: ten kod QR jest generowany osobno do każdego zamówienia? - tzn, chodzi mi o to, że skąd sklep wie, że dana wpłata jest akurat za moje zamówienie? 

sklep już jest online 🙂

2 godziny temu, Mefka93 napisał:

Jaki hexen od tego v jest najmocniejszy czy wgl jest mocny?

Hexen "new batch"

Needles nie wiem bo dopiero co wleciał

Godzinę temu, TheHatter napisał:

chodzi mi o to, że skąd sklep wie, że dana wpłata jest akurat za moje zamówienie? 

Dokładnie tak jak napisałeś, sklep sam ogarnia jak wpłacisz dokładnie tyle ile BTC ile podane było w mailu

Edited by Predator-rc.net

W dniu 10.09.2020 o 09:29, Mefka93 napisał:

Odpisuje v na privnote

To pytanie czy stwierdzenie? 

Jeśli pytanie - to tak, odpisuje. 

Jeśli stwierdzenie to dzięki za info xD

5 godzin temu, GoToSleep napisał:

Kiedy bedzie znowu te sniezno biale 3mmc co w palcach grudki sie kruszyly ? teraz te 3mmc co jest takze jest kot ale tamten to sniezno bialy to taki co byly pierwsze sorty 3mmc wypierdalacze

Już jest

Jakby co to problemy z serwerami ale walczymy :)