Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PerlaExport

Doreta

Polecane posty

Zawie tramal i paracetamol

mooje glowne pytanie czy da sie jakos ekstrahacje przeprowadzic zeby wydobyc sam tramal ? na mnie 5 , 10 tabletek fajnie dziala powiem :)

ekstrakcja wyglada tak, ze krusze tabletki na pyl, wsypuje to szklanki, zalewam taka srednio ciepla woda z kranu troszceczke ponad ten pokruch z tabletek, mieszam, czekam az osad opadnie na dno, na 15 minut do zamrazalnika, filtruje przez namoczona chusteczke,

rozpieprz tabletki na pyl, zalej wodą - ja zawsze zalewałem zimną, nie letnią jak wyżej - włóż do zamrażarki, potem weź drugą szklankę i załóż chusteczkę na nią, tylko żeby lekkie wgłębienie było do wnętrza szklanki oczywiscie, daj na to gumkę żeby nie spierdoliło, lejesz do środka filtrujesz, powinno być ok. ewentualnie jak masz to zamiast chusteczki użyj filtrów do kawy.

3 godziny temu, pieknaksiezniczka napisał:

ekstrakcja wyglada tak, ze krusze tabletki na pyl, wsypuje to szklanki, zalewam taka srednio ciepla woda z kranu troszceczke ponad ten pokruch z tabletek, mieszam, czekam az osad opadnie na dno, na 15 minut do zamrazalnika, filtruje przez namoczona chusteczke,

jak już robisz kopiuj - wklej to przynajmniej podaj zródło skąd to podpierdalasz.

Kolega wyżej ładnie opisał, od siebie mogę dodać że na wszelki wypadek szklankę z założonym już filtrem można wsadzić w drugie naczynie bo robiąc to pierwszy raz prawdopodobnie nalejesz za dużo wody i może kapać z filtra po bokach.

@PROboszczu [#FreeGarnek]

@horsii

@Kurewna

@PerlaExport

W temp. 25 stopni C, paracetamol rozpuszacza się w wodzie ok. 14 gram na litr, tramadol tylko 1 gram na litr.

Miłego przeszczepu wątroby, bo tramadolu od paracetamolu wodą w ten sposób nie oddzielicie.

W domowych warunkach możecie oczyścić doretę:

1) Przy użyciu acetonu, w którym paracetamol rozpuszcza się zajebiście a tramadol jest w acetonie ledwo-rozpuszczalny, jednak tu są spore straty.

2)benzyna ekstrakcyjna, w której tramadol się ciężko rozpuszcza, ale za to paracetamol nie rozpuszcza się wcale. Przy tej opcji straty w tramadolu są minimalne, ale za to ekstrakcja wymaga w pizdu benzyny, więc ciut drogo wychodzi.

Jedyne co z Dorety możecie usunąć ekstracją wodną to wypełniacze używane do produkcji samej tabletki.

Nie udzielajcie takich rad, jeśli nie chcecie mieć potem mieć kogoś na sumieniu.

Edit: Tak tylko dodam że latałem za opio przez 5 lat i jako takie doświadczenie z tą grupą już mam.

Edytowano przez NieZwyczajnieNie

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować