Skocz do zawartości
sampel

kiedy jakis konkurs ?

Polecane posty

Dnia 11.11.2019 o 02:25, kajabuza napisał:

@Precedens ale na jakiej podstawie to ocenić? Są debile i są zdrowo jebnięci, pozytywnie...

Największy Zjeb Roku - dobre, tylko właśnie: jak to ocenić i jak zdefiniować zjeba? :D

Podobają mi się też propozycje @lllllllllllllll i @kajabuza.

Wszystko fajnie, ale sponsora nie ma :E

Każdy chętny na konkurs itd. Może jakieś wpisowe u chętnego vendora a zwycięzca zgarnia pulę w postaci paki za nią? :)

Wg mnie konkurs na amatorską piosenkę byłby ciekawy w pyte :)

Edytowano przez kajabuza

12 godzin temu, kajabuza napisał:

Wszystko fajnie, ale sponsora nie ma :E

Każdy chętny na konkurs itd. Może jakieś wpisowe u chętnego vendora a zwycięzca zgarnia pulę w postaci paki za nią? :)

Wg mnie konkurs na amatorską piosenkę byłby ciekawy w pyte :)

kiedyś chyba proponowaleś coś takiego jak Lotto, zanim pojawił się monster jeszcze. pomysł dobry i można go połączyć z konkursem: chętni uczestnicy zrzucają się po kilka złotych, pula idzie do vendora, który z tej kasy "funduje" nagrodę/dy. 

temat do ustalenia, może być piosenka o ulubionym sklepie, figurka ulubionego użytkownika/admina albo grafika, np: zima oczami usera pod wpływem  ;) ...lub insze propozycje, w każdym razie zmuszające do kreatywnego działania, a zapobiegające marazmowi ;)

emocje gwarantowane.

Dnia 8.11.2019 o 15:28, ercek napisał:

ja mam pomysł na nagrody jakies fajne kalendarze z dopalamy ;-e 

Kalendarz z dopalamy to było by coś :D

Kolek swojego czasu wysyłał kalendarze miałem na każdy rook :) Pamiętacie te kalendarze od niego hehe

Dnia 14.11.2019 o 20:46, davidoff napisał:

Dobrym pomysłem byłby konkurs przedświąteczny i było by fajnie gdyby było kilka dziedzin do wykazaniu się w konkursie i najlepiej gdyby do niego podłączyli się Ci najsolidniejsi vendorzy, a administracja oraz Ci z największą reputacją wybieraliby laureatów. Taki luźny pomysł ode mnie. Pozdrawiam

Jestem za. Proponowane kategorie:

Poetycka (?) - Polegałaby na napisaniu wiersza,poematu,rymowanki  czy tam chuj wie czego o forum,oczywiście w klimacie swiątecznym. 

Muzyczna - Napisanie tekstu piosenki/nagranie piosenki

Artystyczna - Narysowanie/wyklejenie czegoś czy tam zrobienie czegoś.

Artystyczna,ale "komputerowa" - Zrobienie jakiejś pracy graficznej w jakims programie np.Photoshop itp (program raczej dowolny)

Losowanie - Zgłosić mógłby się każdy i za pomocą jakiejś strony wylosowałoby się jedną osobe ktora coś wygrywa (najlepiej byłoby nagrać filmik z tego).

Ewentualnei jeszcze kategoria: "Pupilek" osoba która najbardziej wchodziłaby w dupę dla vendora wygrałaby (traktowac z przymrużeniem oka tą opcję :E

@wruszka Twój pomysł też bardzo fajny.Kartę wygrałoby parę osob a reszta,której by się nie pofarciło mogłaby przez jakiś czas ową karte kupic. :D 

Edytowano przez Olkoholik

Dawać mnie konkurs poetycki to wam #HarryPoeta pierdolnie epopeję forumową niczym Homer Odyseję albo Mickiewicz Pana Tadeusza. :E 

Edytowano przez GarrySniffer

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się