Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


WesołySiepacz

Test Hexen.

Recommended Posts

Siema, chciałem was poinformować o moim tripie na hexenie. ;)

 

- Zacząłem delikatnie, od przyjętej dawki 50 mg, próba uczuleniowa.

- Początek - pusta stymulacja, brak euforii, a że choruję na schizofrenię zaobserwowałem pogorszenie się mojego samopoczucia. Doznania paranoiczne i paranoidalne po dawce 50 mg zwiększyły się. Postanowiłem odczekać godzinę - profilaktycznie. Po godzinie przyjąłem kolejną dawkę 50 mg i samopoczucie zmieniło się o 180 stopni. Wewnętrzna euforia i wygaszenie się objawów psychotycznych poprawiło mi całkowicie nastrój i samopoczucie, ale dlaczego ? przestałem słyszeć głosy nieistniejących osób mówiące do mnie.

- W trakcie tripowania i po kolejnych ok. 100 mg po następnej godzinie stan euforyczny dalej bez zmian, zwiększył się poziom stymulacji. Zacząłem bardziej rozmawiać ze znajomym i całość samopoczucia była bardzo pozytywna. ( odstęp czasu pomiędzy kolejnymi dawkami około 1 H. )

 

- po około 5 godzinach, stan samopoczucia ten sam, niezmienny, dobry, pozytywny, rozgadany, mimo iż zwykle bywam stłumiony lekami na schizofrenie, tym razem, leki nie działały idealnie i pozwoliłem sobie na swobodne poddanie się działania hexenu.

 

- Yeah. wreszcie nie siedzie zamulony pijąc bro z ziomkiem.

- (delikatnie znudzony wszystkimi wydarzeniami z życia) stwierdzam, że hexen działa bardzo pobudzająco i pozytywnie dawkowany : ok. 100 mg. co jedną godzinę - profilaktycznie, aby się nim tym razem nie przećpać :D

 

- @ kiedyś -  pierwszy test hexedronu - pierwszy sniff... 100 mg. pobudzony, zachęcony do rozmowy, ogólna stymulacja spoko i do opanowania. Drugi test. Stymulacja nie do opanowania, konieczność ruszania się, aby odczuć relaks - ilość 100 mg. - powyższy opis tripu jest 3 testem hexa - nie banalnym ponieważ każdą substancję testuje na różne sposoby i w różny sposób :D

 

- Mix z alko pozytywny, alko w tle, hex przodem, pobudza, nakręca do rozmowy. Dostrzegalne problemy z precyzyjnym wypowiadaniem się(dobieraniem słów do kontekstu zdania - niektóre słowa zaczynam zapominać).

 

- Gdyby nie moja choroba, zapewne testy hexa wypadłby lepiej.

 

- Polecam każdemu, ale bez przekraczania dawki 300 mg sniffem.(Stymulacja wystrzeliwująca w przestrzeń kulturystów na sterydach, poganianych fetą :D )

 

Pozdro, narko bracia i siostry ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontynuacja trip raportu z testów Hex'a :

- słabo się miksuje z 3mmc( 400 mg) + 100 mg hex.

- dobrze się miksuje z 4 cmc(nie pamiętam dawki) + 100 mg hex.

- Ogólna obserwacja organizmu :

- oczy normalne, dostrzegalne powiększenie się zierenic, gdy hex schodzi.

- zwiększona potliwość.

- Brak problemów z komunikacją przy stosowaniu dawki 100 mg aplikowanej po 100 mg w odstępach czasu 1-2-3 h.

- Gadatliwość i kreatywność bardzo zwiększona, można rozmawiać bez przerwy, non stop, aż zabraknie tematów do rozmowy, których może nie zabraknąć nigdy, w zależności od ilorazu posiadanej inteligencji oraz wiedzy.

- dostrzegalne problemy z zapamiętywaniem, po przekroczeniu dawki około 700 mg zrobionej w około 6-7 godzin.

- gdy hex jest aktywny w organizmie, nie dostrzegłem problemów z zapamiętywaniem, gdy hex przestaje działać pojawiają się problemy z pamięcią.

- Ocena końcowa po zakończonych testach : 5+

 

uff... zasłużyłem na odpoczynek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DoktorRomper dzisiaj rano wjebałem 0.5 w dwuch lajnach po 300 mg i 200 mg odstęp czasu 5 minut... niespodziewany 30 minutowy bodyload, momentami mnie przerażał i straszył lecz finalnie zakończyło się na zmianie stanu świadomości ze zrobionego na GodLife immortal trip. Taka delikatna nieśmiertelność i odczucie zalania dopaminą aż do widzenia halucynacji po zakończeniu woreczka z hexem w którym była 0.5... :D Polecam, warto, jeśli ktoś jest wytrzymały psychicznie i potrafi się opanować i ogarnąć niespodziewane zmiany samopoczucia spowodowane sporą dawką substancji wjebanej na zakończenie tripu hexenowego :D Moc doznań bezcenna, a dobre samopoczucie mam nawet do teraz, spałem od 6. do... i tutaj nie pamiętam, ale udało mi się wyrobić do dentysty na 12... czyli musiałem zacząć się ogarniać od 11... więc fuck yeah... schizki i lęki się mnie przestraszyły po tym co zrobiłem i uciekły xD

 

P.S. nie umarłem. było grubo, zrobiłbym to jeszcze raz! :D

 

- Pozdro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... rozpoznaje działanie po odczuciach na organizmie... ;) czy aby na pewno tylko noradrenalina ? bo na moje oko doskonale czułem dopaminowy niedorozjebania poprawiony humor... serotonina mnie usypia... dopamina w specjalnych okolicznościach całkowicie rozwala moc doznań na ciele... 3;) i to mrowienie za uszami, na potylicy i w skrajnych sytuacjach na całym ciele 3;)

 

- ale zawszę mogę się mylić. ;) to tylko maje jakieś tam... widzimisie spostrzeżenia. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...