Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

WesołySiepacz

Test Hexen.

Recommended Posts

Siema, chciałem was poinformować o moim tripie na hexenie. ;)

- Zacząłem delikatnie, od przyjętej dawki 50 mg, próba uczuleniowa.

- Początek - pusta stymulacja, brak euforii, a że choruję na schizofrenię zaobserwowałem pogorszenie się mojego samopoczucia. Doznania paranoiczne i paranoidalne po dawce 50 mg zwiększyły się. Postanowiłem odczekać godzinę - profilaktycznie. Po godzinie przyjąłem kolejną dawkę 50 mg i samopoczucie zmieniło się o 180 stopni. Wewnętrzna euforia i wygaszenie się objawów psychotycznych poprawiło mi całkowicie nastrój i samopoczucie, ale dlaczego ? przestałem słyszeć głosy nieistniejących osób mówiące do mnie.

- W trakcie tripowania i po kolejnych ok. 100 mg po następnej godzinie stan euforyczny dalej bez zmian, zwiększył się poziom stymulacji. Zacząłem bardziej rozmawiać ze znajomym i całość samopoczucia była bardzo pozytywna. ( odstęp czasu pomiędzy kolejnymi dawkami około 1 H. )

- po około 5 godzinach, stan samopoczucia ten sam, niezmienny, dobry, pozytywny, rozgadany, mimo iż zwykle bywam stłumiony lekami na schizofrenie, tym razem, leki nie działały idealnie i pozwoliłem sobie na swobodne poddanie się działania hexenu.

- Yeah. wreszcie nie siedzie zamulony pijąc bro z ziomkiem.

- (delikatnie znudzony wszystkimi wydarzeniami z życia) stwierdzam, że hexen działa bardzo pobudzająco i pozytywnie dawkowany : ok. 100 mg. co jedną godzinę - profilaktycznie, aby się nim tym razem nie przećpać :D

- @ kiedyś -  pierwszy test hexedronu - pierwszy sniff... 100 mg. pobudzony, zachęcony do rozmowy, ogólna stymulacja spoko i do opanowania. Drugi test. Stymulacja nie do opanowania, konieczność ruszania się, aby odczuć relaks - ilość 100 mg. - powyższy opis tripu jest 3 testem hexa - nie banalnym ponieważ każdą substancję testuje na różne sposoby i w różny sposób :D

- Mix z alko pozytywny, alko w tle, hex przodem, pobudza, nakręca do rozmowy. Dostrzegalne problemy z precyzyjnym wypowiadaniem się(dobieraniem słów do kontekstu zdania - niektóre słowa zaczynam zapominać).

- Gdyby nie moja choroba, zapewne testy hexa wypadłby lepiej.

- Polecam każdemu, ale bez przekraczania dawki 300 mg sniffem.(Stymulacja wystrzeliwująca w przestrzeń kulturystów na sterydach, poganianych fetą :D )

Pozdro, narko bracia i siostry ;)

Kontynuacja trip raportu z testów Hex'a :

- słabo się miksuje z 3mmc( 400 mg) + 100 mg hex.

- dobrze się miksuje z 4 cmc(nie pamiętam dawki) + 100 mg hex.

- Ogólna obserwacja organizmu :

- oczy normalne, dostrzegalne powiększenie się zierenic, gdy hex schodzi.

- zwiększona potliwość.

- Brak problemów z komunikacją przy stosowaniu dawki 100 mg aplikowanej po 100 mg w odstępach czasu 1-2-3 h.

- Gadatliwość i kreatywność bardzo zwiększona, można rozmawiać bez przerwy, non stop, aż zabraknie tematów do rozmowy, których może nie zabraknąć nigdy, w zależności od ilorazu posiadanej inteligencji oraz wiedzy.

- dostrzegalne problemy z zapamiętywaniem, po przekroczeniu dawki około 700 mg zrobionej w około 6-7 godzin.

- gdy hex jest aktywny w organizmie, nie dostrzegłem problemów z zapamiętywaniem, gdy hex przestaje działać pojawiają się problemy z pamięcią.

- Ocena końcowa po zakończonych testach : 5+

uff... zasłużyłem na odpoczynek :D

@DoktorRomper dzisiaj rano wjebałem 0.5 w dwuch lajnach po 300 mg i 200 mg odstęp czasu 5 minut... niespodziewany 30 minutowy bodyload, momentami mnie przerażał i straszył lecz finalnie zakończyło się na zmianie stanu świadomości ze zrobionego na GodLife immortal trip. Taka delikatna nieśmiertelność i odczucie zalania dopaminą aż do widzenia halucynacji po zakończeniu woreczka z hexem w którym była 0.5... :D Polecam, warto, jeśli ktoś jest wytrzymały psychicznie i potrafi się opanować i ogarnąć niespodziewane zmiany samopoczucia spowodowane sporą dawką substancji wjebanej na zakończenie tripu hexenowego :D Moc doznań bezcenna, a dobre samopoczucie mam nawet do teraz, spałem od 6. do... i tutaj nie pamiętam, ale udało mi się wyrobić do dentysty na 12... czyli musiałem zacząć się ogarniać od 11... więc fuck yeah... schizki i lęki się mnie przestraszyły po tym co zrobiłem i uciekły xD

P.S. nie umarłem. było grubo, zrobiłbym to jeszcze raz! :D

- Pozdro.

Hm... rozpoznaje działanie po odczuciach na organizmie... ;) czy aby na pewno tylko noradrenalina ? bo na moje oko doskonale czułem dopaminowy niedorozjebania poprawiony humor... serotonina mnie usypia... dopamina w specjalnych okolicznościach całkowicie rozwala moc doznań na ciele... 3;) i to mrowienie za uszami, na potylicy i w skrajnych sytuacjach na całym ciele 3;)

- ale zawszę mogę się mylić. ;) to tylko maje jakieś tam... widzimisie spostrzeżenia. ;)