Skocz do zawartości
starykoń

Ciekawa książka

Polecane posty

Gość julka

"Godzina wilka" McCammon'a, przeczytałam kilka razy więc coś chyba w niej jest, albo ja mam coś z garem hehe

Smoke - za Puzo masz plusa - i też polecam

a jak ktoś chce sie sponiewierać moralnie to -" Fabula rasa" Stachury - mój ulubiony skrywa

ja też nie lubie. nie miałam na myśli ebooków

A co? Mozna sciagnac i czytac e-booka albo sciagnac i wydrukowac na zwykle kartki (to tez troche chujowa opcja, choc juz troche lepsza). No chyba, ze o czyms nie wiem ^^

Ostatnio przeczytałem książkę Dmitrija Głuchowskiego pt.: "METRO 33". Nie jestem fanem postnuklearnej czy innych pokatastroficznych wizji świata. Ale ta książka mnie wciągnęła jak żadna od dobrych paru lat. Kumpel jak mi ja pożyczał powiedział że zajebista i muszę mu przyznać rację :) Naprawdę Polecam :ok:

Ps. Warto po przeczytaniu (i w ogóle zobaczyć)chociażby w necie ogrom metra w Moskwie.

--Metro moskiewskie wyróżniają przede wszystkim stacje, których część uważana jest za wzorcowy przykład architektury socrealizmu, wnętrza stacji przypominają pałace, pod sufitami wiszą misterne żyrandole.--

Mają rozmach sk....syny

Poszukuje ksiązi o tematyce majeranku, lub pochodnej.

A ostatnio udało mi sie przeczytać Śpiącą Laleczkę Deavera, super kryminał, a jakoś wczesniej Kod Leonarda Da Vinci zrobił na mnie piorunujące wrażenie.

Ja polecam potęga podświadomości , jeżeli ktoś wierzy w takie rzeczy lub chce uwierzyć .

w księgarni 20-29zl

http://hotfile.com/dl/80318858/a4be1e2/Joseph_Murphy_-_Potega_podswiadomosci.rar.html

http://www.megaupload.com/pl/?d=C4RWDDK3

inne linki tutaj http://peb.pl/poradniki/131671-rapidshare-joseph-murphy-potega-podswiadomosci-pdf.html

opis

Książka jest sztandarowym dziełem Josepha Murphy'ego. Dowodzi ona, że procesy psychiczne przebiegające poza naszą podświadomością i bez jego udziału, będące ważną częścią naszej osobowości, mogą być wykorzystane w sposób celowy, po naszej myśli. Służą temu specjalne techniki, zbadane, sprawdzone i opisane w tej książce, poparte konkretnymi przykładami. Metody te odsłonią przed tobą nowe obszary i nowe możliwości twojego umysłu. Dowiesz się nie tylko, że masz klucz do życia pełniejszego, ale także, jak tego klucza używać, aby pomóc sobie i bliskim.

Joseph Murphy, doktor trzech nauk - religioznawstwa, filozofii i praw - "obywatel świata ducha", był prekursorem i krzewicielem myślenia pozytywnego. Przedmiotem jego badań było wnętrze człowieka - umysł i duch. Jego odkrycia i przemyślenia docierają do milionów ludzi w postaci popularnych publikacji wydanych w formie książkowej i nagranych na kasety, a także w postaci kasetowych programów ćwiczeń

praktycznych. Pomagają tym, którzy czują potrzebę dokonania zmian w swoim życiu. Pomagają odkryć w sobie źródło siły, uwolnić się od lęku i bólu, osiągnąć, to, co w życiu najważniejsze. Doktor Joseph Murphy, mieszkał w Laguna Hills w Kaliforni. Zmarł w 1981 r.

" POKARM BOGÓW " - Terence McKenna

Kupiłem tą książkę kiedyś w sklepie etnobotanicznym i niestety nie przeczytałem jej do końca może kiedyś mi się uda.

Ta kszażke ktora poleca pingwin akurat mam ksiazka jest zajebista.

Ksiazka warta posiwiecenia czasu i przeczytania jej.

...tak popieram potęga podświadomości Murphyego to podstawa w tym temacie.

Książka "NLP. Wprowadzenie do programowania neurolingwistycznego" (Joseph O`Connor, John Seymour) może służyć za dobry podręcznik praktyczny:

http://merlin.pl/NLP-Wprowadzenie-do-programowania-neurolingwistycznego_Joseph-O-Connor-John-Seymour/browse/product/1,634063.html

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się