Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Polecane posty

Magiczne Wino Gronowe!

Naszły mnie takie przemyślenia, otóż w tym roku obrodzily winogrona i pracuje już 200l wina w gąsiorach... Forumowi znawcy, lub osoby mające doświadczenie w takich mixach:

Chcę wino wzbogacić tryptamiami, dokładnie prorokiem HOMETEM! 

Oczywiście nie 200l odrazu tylko powiedzmy z 50l na test xD 

Jakie proporcje obrać? Czy lepiej dawac homet do wina zaraz przed butelkowaniem(przy rozlewaniu do butelek dac trypty i niech tak dojrzewa)? Czy walic odrazu w Gąsior duża ilość? A może mieszac zaraz przed konsumpcją? 

Interesuja mnie kwestia interakcji hometa z alko zarowno na efekty/ewentualny czas rozkładu/interakcji?

Myślę o dawce 60-80mg na 700ml.

Jak nie to w sylwestra daje kazdemu po 40mg do lampki wina i niech sie dzieje wola boska xd

Czekam na rozsadne komentarze!!

Lepszym pomysłem bedzie ogarnięcie kilku buteleczek 100-200ml i do takiej buteleczki wsypać z 160 -180mg MDMA (extasy) i zalać winem i buteleczke zakręcić, zapieczętować i oznaczyc ze to winko z wkładką :E 

Nie polecam i nie namawiam do zażywania subst. psychoaktywnych.  :) 

Edytowano przez DoktorRomper

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się